Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011 > 2011-03-07


Horoskop tygodniowy 7-13 marca 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Poniedziałek zacznie się nerwowo. Możecie być nawet skłonne do wybuchów i manifestowania swojej niezależności w sposób bezkompromisowy. Sporo napięcia czeka Was w pracy i właściwie trudno Wam będzie usiedzieć przy biurku. Możliwe, że samotne Barany staną się w tym tygodniu obiektem westchnień płci przeciwnej. W stałym związku nie powinno dziać się nic szczególnego. Uważajcie teraz zwłaszcza na zdrowie i ogólny nastrój. Ten tydzień sprzyja raczej wypoczynkowi i regeneracji niż ciężkiej pracy. Powinniście zebrać siły przed nadchodzącą wiosną. Możecie być trochę zniechęcone i nieco osłabione, ze względu na pobyt Marsa w Rybach. Jeśli czujecie spadek energii, to przystopujcie nieco tempo życia i postarajcie się wyciszyć i zrelaksować. W środę i czwartek będziecie już spokojniejsze niż na początku tygodnia. Uwaga na konflikty z przełożonymi. Obecnie lepiej powstrzymajcie swój ognisty temperament i starajcie się po prostu nie wychylać. W sprawach finansowych nieźle, możliwy nieoczekiwany przypływ gotówki.

Byk (20.04 – 20.05)

W poniedziałek atmosfera w pracy będzie trochę stresująca. Ale już od wtorku humor zdecydowanie Wam się poprawi. I bardzo możliwe, że nawet nieco się rozleniwicie. Wtorek i środa to dobre dni na wyjście do kosmetyczki, fryzjera i zabiegi pielęgnacyjne odżywiające skórę i włosy. Wzrośnie Wasza potrzeba spotkań towarzyskich i przyjemnego spędzenia czasu wolnego. W piątek możliwy spadek energii. Za to weekend powinien być udany, jeśli chodzi o czas spędzony wspólnie z ukochanym, bez wielkich wybuchów namiętności co prawda, ale za to romantycznie i czule. Wenus może inspirować samotne Byki do zawierania nowych znajomości i być może wśród nich znajdzie się ktoś gotów związać się z wami na stałe. Może okazać się, że wśród waszych starych znajomych jest osoba, który myśli o Was poważnie i pragnie czegoś więcej niż tylko przyjaźni. W sprawach zawodowych i finansowych możecie teraz ustabilizować swoją pozycję.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

W tym tygodniu Bliźnięta mogą spodziewać się przypływu olśnienia, inteligencji, a może nawet genialnych pomysłów, szczególnie te studiujące i uczące się. Czeka Was ożywienie umysłowe i niespodziewane, korzystne dla Was znajomości, które w przyszłości mogą zaprocentować interesami. Od czwartku wreszcie poczujecie przypływ niesamowitej energii i wstąpi w Was duch przywódczy. Bezrobotne Bliźnięta właśnie teraz powinny wziąć się za szukanie pracy i wykorzystać siłę przebicia i dar przekonywania. W piątek i sobotę Księżyc w Bliźniętach doda Wam fantazji i czeka Was naprawdę dużo rozmów, korespondencji i pogaduszek wszelkiego rodzaju. Trochę uważajcie na roztrzepanie i roztargnienie. Jednak ogólny nastrój powinien Wam się poprawić. Bliźniaki w stałym związku mogą poczuć nawet potrzebę legalizacji. A samotni być może wreszcie znajdą sobie parę. Postarajcie się nie przegapić żadnej okazji. Wasze finanse mogą być niestabilne, starajcie się więc nie przekraczać swoich możliwości w tej dziedzinie.

Rak (22.06 – 22.07)

W tym tygodniu możliwy rozwój zawodowy. Jednak w poniedziałek Księżyc w Baranie może sprawić, że będziecie rozdrażnione i łatwo będzie Was wyprowadzić z równowagi. Natomiast we wtorek i środę powinien Wam dopisywać doskonały humor. Wasi bliscy będą chętni do pomocy w domu i mogą nawet przejąć na siebie cześć obowiązków. W te dni również ciężko się będzie powstrzymać od rozkoszy podniebienia, zatem pilnujcie się, żeby nadmierny apetyt nie przejął nad Wami kontroli. W sprawach sercowych możliwe drobne nieporozumienia. Samotnym ten tydzień nie będzie sprzyjał w poszukiwaniu miłości. Za to dobrze byłoby gdybyście zajęły się swoim wnętrzem, ćwiczenia relaksacyjne albo oddechowe na pewno dobrze Wam zrobią. Postarajcie się również przemyśleć wszystkie swoje problemy na spokojnie i spróbujcie nabrać dystansu, to wtedy rozwiązanie może pojawić się samoistnie. W finansach kierujcie się zdrowym rozsądkiem.

Lew (23.07 – 22.08)

Na początku tygodnia otrzymacie zastrzyk energii, ale też możecie być nieco drażliwe, więc nie dajcie się ponieść nerwom. Słońce z Marsem w Rybach może spowodować trochę ospałości i opieszałości w działaniu. Trudno może być Wam zebrać się do działania. Skłonne raczej będziecie fantazjować, niż koncentrować się na pracy. Pod koniec tygodnia ożywienie w kontaktach towarzyskich. Możliwe też, że czeka Was sporo bieganiny po urzędach i załatwiania papierkowej roboty. Czwartek to dobry dzień na naukę i rozwiązywanie problemów intelektualnych. Ponadto przypływ dobrego samopoczucia, jaki czeka Was w czwartek dzięki sekstylowi Słońca i Księżyca doda Wam energii twórczej. Śmiało wykorzystajcie ten moment, żeby pokazać na co Was stać w pracy. Samotne Lwy mają okazję zostać zauważone, ale znajomość niekoniecznie spełni Wasze oczekiwania. Przemyślcie dobrze, zanim zaangażujecie się w nowy związek. Lwom będącym w związku może trochę brakować czasu dla partnera.

Panna (23.08 – 22.09)

Czeka Was dużo zajęć i aktywności nie tylko zawodowej. Poniedziałek może być stresujący i mimo pośpiechu i tak możecie odnieść wrażenie, że jesteście spóźnione. Możecie mieć problem z usiedzeniem na miejscu i same sobie będziecie wyszukiwać absorbujące Was zajęcia. Może Wam brakować cierpliwości do zadań wymagających koncentracji i dłuższego skupienia uwagi. Pamiętacie zatem o wypoczynku i krótkich przerwach w trakcie pracy. Wasz partner może być tak zajęty pracą, że nie będziecie mieć zbyt wielu okazji spędzenia czasu tylko we dwoje. Samotne Panny, jeśli spotkają potencjalnego partnera, to nowa znajomość ma szanse przerodzić się w coś naprawdę trwałego. Oczywiście tutaj wiele zależy od Was samych i tego, na ile zechcecie się zaangażować.

Waga (23.09 – 22.10)

W tym tygodniu czeka Was sporo pracy, którą niekoniecznie będziecie miały ochotę wykonać. W codzienne obowiązki może wkraść się bałagan i możecie być roztargnione. Jednak Wenus doda Wam trochę otuchy i być może postawi na waszej drodze bardzo przychylnie nastawione osoby, które będą Wam pomocne. Zwłaszcza w rodzinie i wśród bliskich możecie odczuć napięcie. Poniedziałek to pełen stresu dzień, możecie napotykać na dość irytujące sytuacje, zupełnie nie z waszej winy. Wtorek i środa będą już dużo spokojniejsze, a znaczna poprawa humoru i przypływ dobrego nastroju pod koniec tygodnia. W weekend spotkacie się w gronie znajomych, i nawiążecie nowe znajomości. Samotne Wagi mają okazję zostać zauważone i same zauważyć mogą wśród nowo poznanych osób kandydata na męża lub żonę. W stałym związku przypływ uczuć i dużo wyznań miłosnych. Wasze sprawy finansowe powinny wyglądać całkiem dobrze.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Ten tydzień będzie dla Was całkiem udany. Słońce i Mars dodają Wam energii do działania, siły przebicia i pewności siebie. Możecie wykorzystać wolne chwile na podnoszenie kwalifikacji i doskonalenie zawodowe. W stałym związku przypływy namiętności i może być naprawdę bardzo gorąco mimo chłodnej aury. Samotnym Skorpionom nie będzie teraz brakować magnetyzmu, przez co wprost trudno będzie Wam się oprzeć. Weźmiecie sprawy w swoje ręce, uważajcie tylko aby nie spłoszyć potencjalnego partnera. Kwestie komunikacji natomiast nie będą układały się najlepiej. Możliwe problemy, nieporozumienia i przeoczenia, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy urzędowe wszelkiego rodzaju, umowy, papiery i faktury. Na wszelki wypadek dwa razy czytajcie, to co podsuwają Wam do podpisania. Podczas jazdy samochodem pośpiech nie jest zalecany, zwłaszcza w środku tygodnia. W finansach możecie poczuć pewne braki. Po prostu zaciśnijcie pasa i przeczekajcie niekorzystny okres.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelce czeka wspaniały tydzień. Wenus w Wodniku nastawi do Was przychylnie całą płeć piękną. Ułatwienia i niebywale korzystne zbiegi okoliczności będą spotykać Was praktycznie na każdym kroku. Zwłaszcza przełożeni będą do Was bardzo pozytywnie nastawieni. Macie szanse na rozwój zawodowy. Nie będą to bardzo spektakularne zmiany, ale stopniowy wzrost i pojawiające się możliwości. Postarajcie się je jak najlepiej wykorzystać. W stałym związku bardzo przyjemny czas. Rozmowy, chwile spędzone razem na tym, co akurat sprawia Wam obojgu największą przyjemność, poprawi humor nie tylko Wam ale i waszemu partnerowi, dzięki czemu wasza więź jeszcze się umocni. Samotni mają okazje do wielu spotkań i możliwość wyboru potencjalnych kandydatów do związku. Jeśli tylko macie ochotę zmienić stan cywilny, to może nadarzyć się okazja. Sprawy finansowe powinny układać się bardzo dobrze i jeśli wykorzystacie możliwości rozwoju zawodowego, to prawdopodobne, że przyniesie to namacalne efekty w postaci znacznej sumy na koncie.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Słońce i Mars dodadzą Wam energii do działania. Macie szanse na poprawę zdrowia, jeśli tylko uda Wam się zmienić codzienne niekorzystne nawyki. W stałym związku okres ochłodzenia uczuć i zwyczajny brak czasu dla siebie. Samotne Koziorożce powinny raczej dać sobie spokój z szukaniem na siłę drugiej połówki i skupić się na obowiązkach. Nie będzie za wiele okazji do spotkania tego albo tej jedynej. Poniedziałek może być dla Was nerwowym i stresującym dniem. Wszelka korespondencja i próby dogadania się, jeśli wcześniej istniały konflikty, mogą przynieść jeszcze więcej problemów i nieporozumień. W sprawach zawodowych nadmiar optymizmu może okazać się nieco przedwczesny i możecie stracić trochę zdrowego rozsądku. Dlatego dokładnie czytajcie każdą umowę i rozważcie na spokojnie, czy warunki są na pewno dla Was korzystne. Środek tygodnia przyniesie Wam trochę luzu i dobrego humoru. Uważajcie tylko na nadmierny apetyt, bo chwile słodkiego łakomstwa mogą odbić się na waszej figurze.

Wodnik (20.01 – 18.02)

To bardzo dobry dla Was tydzień. Wenus w Wodniku doda Wam urody, czaru, elegancji i być może poprawi stan waszego konta. Planeta szczęścia wreszcie pozwoli Wam się rozkoszować efektami waszej pracy i powinna przynieść Wam powodzenie. To doskonały czas, abyście zadbały o urodę i zdrowie. Wszelkie diety i ćwiczenia powinny dać bardzo dobre efekty, o ile tylko Wenus nie sprowadzi na Was ataków łakomstwa. Możecie zaplanować teraz urlop, albo wakacje. W pracy co prawda dużo zajęć, ale i sporo ułatwień i korzystnych zbiegów okoliczności. Jeśli jesteście samotne, to będziecie miały naprawdę dużo okazji do randkowania i wprost będziecie teraz olśniewać pięknem nie tylko zewnętrznym. Wodniki w stałym związku mogą podjąć decyzję o legalizacji i będzie to całkiem słuszna decyzja. Wasze sprawy finansowe powinny układać się doskonale, ale pamiętajcie żeby nie przesadzić z wydatkami i mieć odłożone coś w zapasie.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ten tydzień nie będzie sprzyjał relaksowi, za to czeka Was przypływ ambicji i witalności. Dysponujecie obecnie sporą siłą przebicia i pewności siebie. Jeśli stoicie przed podjęciem ważnej dla Was decyzji w sprawach zawodowych, to powinno się wreszcie udać. Sprawy sercowe będą układać się bardzo dobrze. Możecie być nawet nad wyraz impulsywne i jeśli do tej pory czekałyście potulnie i cicho, to właśnie teraz dostaniecie zastrzyk energii do działania. Dobrze byłoby zaplanować sprawy zawodowe i zrealizować pewnego rodzaju podsumowanie, czego już dokonałyście, a co jest jeszcze do zrobienia i skupić się na stopniowej realizacji celów. Samotne Ryby mają okazję zostać zauważone i docenione. Postarajcie się przełamać niepewność i wyjdźcie do ludzi, a być może czeka na Was miła niespodzianka. Trochę spokoju i odprężenia w środę i czwartek. Księżyc w Byku natchnie atmosferą relaksu. To dobre dni na załatwianie spraw urzędowych.Horoskop 2011