Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011 > 2011-02-28


Horoskop tygodniowy 28 lutego-6 marca 2011

Baran (21.03 – 19.04)

W tym tygodniu może być Wam trudno skoncentrować się na zadaniach i obowiązkach. Wasze myśli będą miały tendencje dryfować w niezbadanie obszary. To czas twórczej fantazji, nieziemskich pomysłów i lekkiego rozleniwienia. Może być Wam trudno skupić uwagę na celu, do którego dążycie i możecie po prostu bujać w obłokach. Powinniście zadbać o zdrowie, a zwłaszcza odpowiednią dietę. Wtorek i środa to dla Was korzystne dni. Relacje z rodziną i koleżankami będą się układały bardzo dobrze. Bardzo prawdopodobne jest, że uda się Wam nawiązać korzystne dla Was przyjaźnie. W czwartek możecie być trochę niespokojne, a nawet agresywne lub możecie spotkać osoby o nieprzyjaznym nastawieniu. Postarajcie się kontrolować impulsy i emocje. Zwłaszcza Barany będące w związku partnerskim powinny uważać na słowa. Dla samotnych niewielka szansa na randkę dopiero w niedzielę. Koniec tygodnia przyniesie Wam odprężenie i doskonały nastrój.

Byk (20.04 – 20.05)

W poniedziałek dużo pracy ale i sporo wytrwałości, dzięki czemu bardzo łatwo Wam będzie przyłożyć się do codziennych obowiązków. Zwłaszcza dla Byków w stałym związku ten tydzień rozpocznie się bardzo romantycznie i przyjemnie. Samotne Byki maja niewielką szansę na poznanie przyszłego partnera. Ewentualną drugą połówkę oceńcie racjonalnie i trzeźwo, bowiem Merkury w Rybach może powodować pewnego rodzaju zamieszanie i trudno Wam będzie odróżnić fantazję i pobożne życzenia od tego, co rzeczywiste. Nie dajcie się ponieść falom zmiennych emocji. Dla uczących się i studiujących Byków to dobry czas na intuicyjne zdobywanie wiedzy, którą będzie chłonąć teraz niemalże szóstym zmysłem. Sceptycznie podejdźcie jedna do wszelkich „okazji” w interesach. Może Wam się wydawać, że oto otrzymałyście szansę na rozwój, gdy tymczasem realia okażą się zupełnie inne. Piątek i sobota to korzystne dni dla rozwijania zainteresowań artystycznych albo oderwania się od codzienności i wyciszenia.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Ten tydzień może być dla Was dość trudny. Być może w pracy albo w domu odczuwacie swego rodzaju presję i tak naprawdę trudno Wam określić powód braku komfortu psychicznego. Prawdopodobnie właśnie teraz zdacie sobie sprawę z pewnych negatywnych wzorców postępowania i zechcecie zmienić swoją postawę wobec otoczenia i samych siebie. Musicie również przyjąć do wiadomości, że każdy sukces wymaga poświęceń i żmudnej pracy. Zajmijcie się swoim zdrowiem, a zwłaszcza równowagą psychiczną. Macie teraz szansę nauczyć się sztuki relaksowania. Może zajęcia jogi albo gimnastyka to wcale nie taki zły pomysł? Wtorek i środa sprzyjać będą kontaktom z otoczeniem, możecie nawiązać przyjaźń która w przyszłości okaże się dla Was korzystna. Od środy Wenus w Bliźniętach obdarzy Was duchem przygody, romantyzmu i dobrym humorem. Samotni mają szansę spotkać swoją drugą połówkę. Osoby spod znaku Wodnika będą wobec Was bardzo życzliwe. Dla Bliźniaków w parach rozpoczął się bardzo romantyczny okres.

Rak (22.06 – 22.07)

W tym tygodniu sprzyjają Wam Słońce, Mars i Merkury. Będziecie miały energię i zapał do działania. W poniedziałek wiele zajęć i może braknąć Wam czasu dla siebie. Merkury natchnie Was interesującymi pomysłami. Czekają Was liczne spotkania w gronie znajomych, przyjaciół i rodziny. Teraz istotne będą wasze zainteresowania i hobby. Powinniście odpocząć od codziennych obowiązków. Dobrze byłoby, gdybyście udały się w spokojne miejsce z dala od zgiełku, a najlepszy byłby kontakt z przyrodą. Słońce dodawać Wam będzie optymizmu i zdrowia. Raki w stałym związku dopiero pod koniec tygodnia mogą spodziewać się miłej atmosfery i czułych wyznań. Samotne Raki mają niewielką szansę na spotkanie drugiej połówki, a jeśli już to najprawdopodobniej w grupie zainteresowań. Jeśli więc należycie do lokalnych kółek hobbystycznych, to możliwe, że pojawi się ktoś nowy i zainteresowany właśnie Wami. W sprawach finansowych bez większych zmian.

Lew (23.07 – 22.08)

W tym tygodniu możecie być nieco zestresowane, powinniście zatem zacząć od uporządkowania swoich spraw i to nie tylko w sensie dosłownym, ale i metaforycznym. Zanim podejmiecie nowe wyzwania, przeanalizujcie swoją sytuację i oceńcie, co się opłaci a co nie i czy cel do jakiego dążycie, wart jest wysiłku. Czy czasem nie jest tak, że koszty sukcesu zminimalizują wartość zwycięstwa. Może warto na chwilę zatrzymać się i zastanowić się dokąd się zmierza? Poza tym na sukces zawodowy musicie poczekać i sporo się wysilić. Nawet Lwy o ugruntowanej pozycji zawodowej mogą napotkać się z obiektywnymi trudnościami, które zmuszą Was do zmiany obranego wcześniej kursu. W życiu uczuciowym co prawda szansa na krótkotrwały romans, ale i tu warto zastanowić się czy opłaca się wydatkować energię na przelotne znajomości. Lwy pozostające w związku uczuciowym mogą mieć pewien niedosyt i wrażenie, że w imię wzajemnego kompromisu muszą poświęcić swoje zainteresowania.

Panna (23.08 – 22.09)

Będziecie trochę rozdarte między obowiązkami i codzienną dyscypliną, a chęcią odpoczynku i poddaniu się fali całkowitego odprężenia. Aby osiągnąć względną harmonię i pogodzić wszystkie aspekty swojego życia będziecie musiały dokonać nie lada wysiłku. Wskazane jest raczej dyplomatyczne działanie i siła perswazji niż jakiekolwiek naciski. W pracy przeczekajcie jeszcze niedługi okres czasu, a sytuacja wkrótce ulegnie zmianie na lepsze. Dobrze byłoby zaplanować urlop lub rekreację w czasie wolnym od pracy. Jeśli tylko wasz partner ma możliwość, to zaplanujcie wspólne wakacje. Chociaż kilka dni z dala od domu dobrze Wam zrobi i pozwoli rozkwitnąć miłości. Podczas uprawiania sportów nie forsujcie się za bardzo, bowiem Mars może pozbawić Was cierpliwości i będziecie nieco narwane. Możecie być trochę poirytowane i rozdrażnione, dlatego nie dajcie się sprowokować ani wciągać w spory. Dla samotnych Panien to nie jest najlepszy czas na szukanie drugiej połówki. Poczekajcie zatem spokojnie na prawdziwą miłość, która jeszcze zdąży nadejść.

Waga (23.09 – 22.10)

Początek tygodnia będzie dla Was trochę trudny. Możecie mieć wrażenie, że wszyscy dookoła są oschli i dość chłodni. Ale już od środy Wenus w Wodniku przyniesie Wam luz i odprężenie. Zadbajcie o swoje zdrowie i nie bagatelizujcie nawet drobnych dolegliwości. Wykonajcie wszystkie potrzebne badania. Samotne Wagi będą miały teraz dużo możliwości nawiązania ciekawych znajomości. Przypadkowe spotkania mogą wcale nie być takie przypadkowe. Natomiast Wagi w stałym związku zechcą zmienić codzienne przyzwyczajenia i wprowadzić nowe tradycje albo całkowicie zaskoczą partnera. Zwłaszcza we wtorek i środę Księżyc w Wodniku nastawi nie tylko Was, ale i otoczenie bardzo towarzysko. Może nie będziecie odnosić teraz oszałamiających sukcesów zawodowych, ale za to macie czas na przeanalizowanie ścieżki swojej kariery i ewentualne wprowadzenie poprawek oraz korektę kierunku swoich działań. Czekają Was teraz nieprzewidziane wydatki, dlatego rozsądnie dysponujcie środkami na koncie.

Skorpion (23.10 – 21.11)

To dla Was całkiem niezły tydzień. Słońce w Rybach obdarza Was wyobraźnią, wspiera wasze zdrowie i dodaje Wam optymizmu. Merkury wyostrza teraz waszą i tak doskonałą intuicję. Sprawi też, że przyswajanie nowej wiedzy nie przysporzy Wam najmniejszych problemów. Macie teraz sporo siły przebicia i uroku. Powinniście wykorzystać ten moment na szukanie pracy, jeśli akurat jesteście bezrobotne. Natomiast aktywne zawodowo Skorpiony mogą wykazać się wybitnymi umiejętnościami na swoim stanowisku. Jednak na sukces mierzony sumą na koncie bankowym przyjdzie Wam jeszcze poczekać. W chwili obecnej powinna Wam wystarczyć satysfakcja osobista. Wolni mają szanse, że zainteresują się nimi osoby spod znaku Ryb. Jeśli będziecie podzielać zainteresowanie będziecie musiały nieco ośmielić te potulne istoty, bowiem bardzo łatwo je spłoszyć. Skorpiony w związku mogą liczyć na naprawdę gorące chwile w sypialni. Partner będzie okazywał Wam uczucie w sposób, jaki najbardziej lubicie.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Będziecie mocno rozleniwione i trzeba będzie włożyć sporo wysiłku, żeby zmobilizować się do obowiązków. Od poniedziałku możecie mieć wrażenie, że wszystko zwaliło wam się na głowę i stawiane są dla Was wymagania, którym bardzo trudno Wam sprostać. Ale już od środy Wenus w Wodniku wniesie trochę odprężenia i postawi na waszej drodze życzliwie nastawione osoby. Strzelce w związku czeka zwyczajna codzienność. Życie razem układać się będzie ustalonym torem. Samotni powinni natomiast poczekać na korzystniejszy czas na zawieranie nowych znajomości. W chwili obecnej skoncentrujcie się raczej na swoim wnętrzu i uporządkowaniu tych spraw, które wymagają uwagi. Dzięki Jowiszowi na pewno nie braknie Wam entuzjazmu i optymizmu. Nie liczcie jednak, że problemy rozwiążą się same i jeśli do tej pory siedziałyście z założonymi rękami, to może wreszcie pora będzie wziąć się do roboty i uporządkować te obszary waszego życia, które akurat wymagają należytej im uwagi.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Ten tydzień przyniesie Wam mnóstwo emocji, jeśli chodzi o kwestie związane ze związkami partnerskimi. Być może odkryjecie jakąś prawdę o sobie samych, czy tez schemat zachowania, który do tej pory przeszkadzał Wam w osiągnięciu pełnej bliskości emocjonalnej z drugą osobą. W poniedziałek zarówno Księżyc jak i Wenus w Koziorożcu obdarzy Was dobrym humorem, urodą i wspaniałym samopoczuciem. Będziecie ciepło nastawione do reszty świata i macie szanse wyjaśnić tajemnice z przeszłości. Samotne Koziorożce wzbudzać będą emocje i przyspieszać bicie serca u płci przeciwnej. W stałych związkach czeka za to miły okres stabilizacji. Macie wreszcie szanse nacieszyć się efektami waszej ciężkiej pracy i być może już pojawiły się pierwsze owoce, będące zwiastunem zbliżającego się sukcesu zawodowego. Wyluzujcie w tym tygodniu nieco i nie popadajcie w pracoholizm. Powinniście pamiętać, że aktywny wypoczynek jest niezbędny, aby naładować baterie przed nadchodzącymi wyzwaniami. Merkury i Słońce stymulować będą wasz rozwój intelektualny i być może zechcecie poszerzyć też krąg zainteresowań i znajomych.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Początek tygodnia może być stresujący ze względu na nadmiar zajęć w pracy. Za to wtorek i środa poczujecie trochę luzu i możliwe, że w pewnym stopniu rozleniwicie się i ciężko Wam będzie się skupić na obowiązkach. Marzyć będziecie o spotkaniach towarzyskich i faktycznie aura będzie sprzyjała raczej miłym rozmowom, kolacjom i obiadkom w gronie osób bliskich. Ponadto planety będą skłaniały do odpoczynku, marzycielstwa i fantazjowania. Wodniki o zainteresowaniach artystycznych mogą być teraz wyjątkowo wrażliwe na sztukę. W takim wypadku bardzo dobrym pomysłem będzie wyjście do teatru, kina lub na koncert. Możliwy przypływ sentymentalnych uczuć, zwłaszcza dla Wodników w stałym związku. Od środy Wenus nastawi Was optymistycznie i obdarzy powodzeniem. Dla szukających drugiej połówki mogą trafiać się okazje do miłych i „przypadkowych” spotkań. Jeśli czujecie się samotne, to właśnie nadchodzi szansa, aby zmienić ten stan.

Ryby (19.02 – 20.03)

W tym tygodniu nie będziecie narzekać na nudę. W waszym znaku przebywają aż trzy planety – Słońce, Merkury i Mars. Ognisty Mars dodaje Wam mnóstwo energii do działania. Może właśnie teraz rozpoczniecie uprawiać sport, o którym marzyłyście, a zawsze brakowało Wam energii. Negatywnym przejawem tego wpływu może być nawet pewna kłótliwość, niecierpliwość albo nerwowość. Warto jednak twórczo wykorzystać ten zastrzyk energii i siły przebicia. Merkury może przynieść Wam istotne wiadomości od bliskich znajomych albo sąsiadów. Słońce natomiast doda Wam witalności, siły przebicia i pewności siebie. Macie szanse zabłysnąć nie tylko w towarzystwie ale i na polu zawodowym. Słuchajcie teraz głosu intuicji. Nie powinna Was zawieść, nawet jeśli podpowiada Wam niekonwencjonalne rozwiązania. Od czwartku wieczorem do soboty wieczorem w znak Ryb wejdzie również Księżyc. A w piątek wieczorem nów Księżyca może przynieść naprawdę istotne zmiany w Waszym życiu. Obserwujcie uważnie zarówno swoje własne wnętrze jak i sygnały z zewnątrz, bo oto nadchodzi nowe. Jeśli odwlekałyście rozpoczęcie długo planowanych projektów albo działań, to teraz jest dobry moment, aby wziąć sprawy w swoje ręce.Horoskop 2011