Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011 > 2011-02-21


Horoskop tygodniowy 21-27 lutego 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Jowisz w Baranie jeszcze długo przynosić Wam będzie okazje i szanse. To wasze pięć minut, więc wykorzystajcie wszystkie możliwości rozwoju. W poniedziałek rano Księżyc chwilowo może popsuć wam humor, ale za to Mars doda Wam mnóstwo energii do działania. Nie będziecie również narzekać na brak fantazji i natchnienia. Barany w stałym związku czeka przypływ romantyzmu, będziecie rozmarzone i uspokoicie się. A samotne możliwe, że zechcą odbyć podróż wgłęb siebie, wyciszyć się i zrelaksować na zajęciach jogi albo tai –chi. Prawdopodobne, że trafi się okazja wyjścia na interesujący koncert. Dla wszystkich uczących się i studiujących ten tydzień sprzyja zdobywaniu wiedzy. Merkury w Rybach skłaniać będzie też do szukania samotności, kontaktu z naturą i zagłębianiu się we własne myśli i stany psychiczne. W czwartek i piątek dopisywać Wam będzie bardzo dobry nastrój, wykorzystajcie te dni na relaks albo miłe spotkania w gronie bliskich przyjaciół.

Byk (20.04 – 20.05)

Tydzień możecie rozpocząć trochę podenerwowane. Możecie natrafiać na niezrozumiałe sytuacje, jakby wszyscy wokół wymagali od Was rozwiązywania niezrozumiałych problemów w pracy. Chwilowe zamieszanie jednak szybko się uspokoi. W wtorek i środę możecie być narażone na odczuwanie skrajnych emocji, będziecie też bardziej zamknięte w sobie i skoncentrowane na celu, do którego dążycie. Słońce i Merkury dodadzą wam fantazji i szczyptę optymizmu niezbędnego w codziennych zmaganiach. W stałym związku spokój i stabilizacja, partner raczej nie będzie skłonny Was zaskakiwać, a i Wy okazywać będziecie przywiązanie i szacunek. Samotni jeśli nawiążą znajomość, albo właśnie od niedawna spotykają się z potencjalnym kandydatem na drugą połówkę, mają szansę stworzyć prawdziwy związek. Poznawajcie się tylko we własnym tempie i najpierw dobrze poobserwujcie tę drugą osobę i oceńcie ja realistycznie. Sprawy finansowe powinny układać się całkiem nieźle.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Powinniście w tym tygodniu uważać na zdrowie, dmuchać na zimne i ubierać się stosownie do pogody, pamiętając o czapce i szaliku. Będziecie w tym tygodniu bardzo opanowane i emocje będziecie trzymać na wodzy. Możliwe nawet, że ktoś z waszego otoczenia znajdzie się w potrzebie i przyjdzie wypłakać się na waszym ramieniu. Właśnie teraz może do waszego życia wejść trochę zamieszania i niepewności, nie będziecie do końca przekonane, czy decyzje jakie podejmujecie są słuszne. Odłóżcie je zatem do momentu aż sprawy się wyklarują. Merkury w Rybach co prawda dobrze działa na wyobraźnię, ale niezbyt sprzyja jasnej komunikacji, więc ważne spotkania i rozmowy biznesowe przełóżcie na późniejsze terminy, o ile to możliwe. Wtorek i środa to trochę wybuchowe dni, lepiej unikać wtedy jakichkolwiek zatargów, zwłaszcza w rodzinie. Uważajcie też podczas prowadzenia samochodu, bowiem wasza uwaga może być trochę rozproszona.

Rak (22.06 – 22.07)

W tym tygodniu wiele się będzie działo. Prawdopodobnie zechcecie spróbować zupełnie nowych sposobów działania. Czekają Was podróże i sporo ruchu. Słońce w Rybach obdarzy Was dobrą intuicją i pełne też będziecie współczucia. Nie dajcie się tylko wykorzystywać, żeby inni nie żerowali na waszym dobrym sercu. W stałym związku okres harmonii i ciepła. Partner będzie Wam okazywał gorące uczucia. Samotne Raki mają co prawda okazję do poznawania wielu potencjalnych adoratorów, ale prawdopodobnie będą zbyt zajęte swoimi sprawami, by mieć czas biegać na randki. Środa i czwartek będą sprzyjały skupieniu i koncentracji na jednym zadaniu. Jeśli macie dużo nauki, to wykorzystajcie te dni. Koniec tygodnia atmosfera powinna być radosna i sprzyjająca poszerzaniu horyzontów i nowym znajomościom. Koniecznie wyjdźcie z domu i postarajcie się zrelaksować. Finanse powinny być stabilne, ale planujcie wszelkie wydatki z głową.

Lew (23.07 – 22.08)

W tym tygodniu czeka Was trochę zamieszania, nieprzewidziane trudności i opóźnienia. Mimo wszystko Jowisz w Baranie dodaje Wam optymizmu i sprawi, że z każdej nawet podbramkowej sytuacji wyjdziecie obronną ręką. Jeśli uprawiacie sporty wysokiego ryzyka, zachowajcie szczególną ostrożność, bowiem wasza uwaga może być nieco rozproszona. Wszelkie sprawy związane z bankami, urzędami i oficjalnymi pismami zajmą więcej czasu niż na nie przewidywałyście. Jeśli tylko macie taką możliwość, to ten tydzień lepiej przeznaczcie na relaks i wypoczynek. W środę może być trochę napięta atmosfera w domu. Dla samotnych nie jest to zbyt sprzyjający czas na szukanie partnera. Nowo poznane osoby mogą okazać się w rzeczywistości nieco odmienne, niż ideał narzeczonego albo narzeczonej, jaki nosicie w głowie. Za to Lwy w stałym związku czeka przypływ delikatnych i romantycznych uczuć. Bądźcie szczególnie uważne podczas planowania swoich wydatków. Hojne gesty zostawcie na później.

Panna (23.08 – 22.09)

W tym tygodniu możecie odczuwać zamieszanie i stres. Sprawy zawodowe mogą trochę się opóźniać i waszym planom mogą stanąć na drodze nieprzewidziane przeszkody. Szczególnie uważajcie też na zdrowie, może to pora zrobić dodatkowe badania i skontrolować czy wszystko z waszym organizmem w porządku. Jeśli nic szczególnego się nie dzieje, to po prostu więcej odpoczywajcie i nie bierzcie za dużo obowiązków na waszą głowę. A idealnie byłoby zaplanować w tym czasie urlop i po prostu odetchnąć od codziennej rutyny. Sprawy z urzędami i bankami mogą się opóźniać z powodu kolejek, albo potrzebne dokumenty mogą nie dotrzeć na czas. Panny w stałym związku czeka spokojny i bardzo przyjemny okres. Możecie polegać na partnerze, a ten będzie Wam okazywał zaufanie i uczucie. Samotne Panny na razie nie będą miały zbyt wiele okazji na znalezienie drugiej połówki.

Waga (23.09 – 22.10)

Tydzień rozpoczniecie w miłym nastroju. Księżyc w Wadze sprawi, że wszystkie koleżanki i znajome będą do Was bardzo życzliwie nastawione. Jeśli macie jakiś problem albo akurat będziecie potrzebować wsparcia czy rady, możecie spodziewać się pomocy od kobiety z waszego otoczenia. Wagi w stałym związku mogą nie mieć zbyt wiele czasu dla partnera z powodu zapracowania. Możecie po prostu się mijać, kiedy jedno i drugie pędzić będzie do swoich zajęć. Single i singielki nie będą mieć teraz wielu okazji poznać ewentualną przyszłą wielką miłość. Wtorek i środa mogą być dla Was trochę trudne. Możliwe konflikty w rodzinie i ekstremalne emocje. Jeśli wszystko będzie Was drażnić, postarajcie się wyładować tę energię poprzez sport i ruch na świeżym powietrzu. Natomiast w pracy macie możliwość zdobywania nowych i umiejętności i szlifowania tych, które już posiadacie.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Czeka Was udany tydzień. Słońce i Merkury natchną Was niezwykle twórczymi pomysłami. Powinniście cieszyć się dobrym zdrowiem i życzliwością otoczenia. W środę i czwartek wszystkie sprawy będą układać się po waszej myśli, zarówno życie zawodowe jak i miłosne. Za to w weekend poczujecie zew przygody i chęć wyrwania się z dotychczasowej rutyny. Śmiało ruszajcie do boju i zróbcie coś niekonwencjonalnego. Nigdy nie wiadomo, co czeka za rogiem. Może akurat miłość od pierwszego wejrzenia, jeśli jesteście samotne i szukacie drugiej połówki. Jeśli natomiast w stałym związku nie radziłyście sobie z problemami, to właśnie teraz uda się wszystko rozwiązać i wyjaśnić ewentualne niedopowiedzenia. Przepracowane Skorpiony powinny zaplanować upragniony urlop albo chociaż krótką przerwę od pracy. Całkiem możliwe, że do tej pory popadałyście w przesadę i przyda się Wam chwila oddechu. Rozsądnie zarządzajcie finansami.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Gdyby nie Jowisz w Baranie, ten tydzień byłby dla Was trochę trudny. Ognista planeta szczęścia dodawać Wam będzie optymizmu i czuwać nad Wami. Poniedziałek może być nieco stresujący ze względu na starcia z rodziną. Wtorek dużo lepszy nastrój i pewnego rodzaju ożywienie w kontaktach w pracy. Zwłaszcza w środę możecie być nieco podenerwowane. Uważajcie podczas jazdy samochodem i obsługi urządzeń wymagających koncentracji, możecie być w ten dzień podenerwowane i rozkojarzone. Za to w czwartek i piątek powinien Wam dopisywać doskonały nastrój. Jeśli jesteście samotne, to bardzo możliwe, że ktoś się Wami zainteresuje. W stałym związku sprawy powinny układać się całkiem nieźle i bez większych zmian. Możecie mieć teraz ochotę powydawać trochę pieniędzy i zafundować sobie pewnego rodzaju luksus. Ostrożnie policzcie ile macie na koncie, żeby potem nie okazało się, że braknie Wam na podstawowe potrzeby.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Ten tydzień powinien być dla Was naprawdę udany. Wenus w Koziorożcu zadba o wasze dobre samopoczucie i zjawiskowy wygląd. Jeśli planowałyście wyjścia do fryzjera czy kosmetyczki, to właśnie teraz jest doskonały moment. Ponadto sprawy sercowe powinny układać się znakomicie, w stałym związku wręcz idealna harmonia. Samotne Koziorożce powinny mieć właśnie teraz oczy szeroko otwarte, emanujecie bowiem urokiem, wasza uroda rozkwitnie i będziecie przyciągać wzrok gdziekolwiek się nie pojawicie. W poniedziałek około południa może Was czekać chwilowy przypływ gorszego humoru. A tak poza tym, to czeka Was okres życzliwości i przyjaznych stosunków z otoczeniem. Macie również szanse na sukcesy w pracy. Możliwy przypływ gotówki. Słońce i Merkury w Rybach obdarzą Was subtelną fantazją i dodadzą intuicji. Może to dobry czas rozwinąć się artystycznie i wyrazić swoje emocje poprzez sztuki wizualne albo taniec?

Wodnik (20.01 – 18.02)

Ciągle macie sporo pracy, ale od teraz podejdziecie do obowiązków dużo bardziej na luzie niż do tej pory. Jowisz stwarzał będzie możliwości rozwoju, nawiązywania nowych znajomości i rozszerzaniu sieci kontaktów. Możliwe nawet, że czekają Was spotkania biznesowe z bardzo ważnymi klientami i zrobicie na nich doskonałe wrażenie. To dobry tydzień na urlop i relaks. Jeśli czujecie się przepracowane i macie możliwość oderwania się od codziennych obowiązków, to koniecznie zaplanujcie aktywny wypoczynek najlepiej z dała od domu. Czwartek i piątek powinny być spokojne. W czasie weekendu starajcie się nie rozmyślać za dużo o pracy. W związku partnerskim spokojny okres, stabilizacja i codzienność. Natomiast samotne Wodniki poczekają jeszcze na tego jedynego albo tę jedyną. Finanse całkiem dobrze, dzięki czemu będziecie mogły pozwolić sobie na ekstra wydatek.

Ryby (19.02 – 20.03)

W poniedziałek możliwy trochę gorszy nastrój z racji koniunkcji Księżyca z Saturnem. Natomiast wtorek i środa powinny być wyjątkowo udane, o ile nie poddacie się skrajnym emocjom. Słońce i Merkury w Rybach przyniosą Wam dobre wieści, być może zadzwoni w końcu telefon i odezwie się ktoś, na kogo długo czekałyście. Powinno Wam dopisywać dobre zdrowie i sporo optymizmu. Również wasza kariera powinna w końcu ruszyć do przodu, dzięki przypływowi słonecznej energii i ciepła. Od czwartku również Mars wkroczy do waszego znaku, dzięki temu zyskacie sporo siły przebicia i nie będziecie narzekać na nudę. Uważajcie tylko aby nie dać się wyprowadzić z równowagi, będziecie bowiem dość niecierpliwe, a w takim stanie łatwo dać się ponieść podgrzanym emocjom. Ryby w związku partnerskim będą teraz bardzo asertywne i przekonane o słuszności swego postępowania. Natomiast samotne Ryby powinny wziąć sprawy w swoje ręce, mają bowiem teraz energię niezbędną do podjęcia koniecznych kroków.Horoskop 2011