Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011 > 2011-02-14


Horoskop tygodniowy 14-20 lutego 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Słońce, Mars i Merkury przyniosą dobre wieści od przyjaciół albo bliskich znajomych. Jeśli jesteście zakochane, to śmiało wyznajcie miłość swojemu wybrankowi lub wybrance. W święto zakochanych Jowisz w Baranie może przynieść Wam długo oczekiwane szczęście, a nawet możliwość legalizacji dotychczasowego związku. W dodatku Księżyc w Raku sprawi, że wszyscy będą wobec siebie bardzo życzliwi, nastawieni ciepło i chętni do pomocy. Barany w stałym związku mogą spodziewać się cudownych, romantycznych chwil tylko we dwoje. Wykorzystajcie aurę miłości i dajcie się porwać na romantyczną kolację albo same sprawcie partnerowi miłą niespodziankę. Szczególnie zadbajcie też o wygląd, wasza uroda ma szansę rozkwitnąć. Powinniście cieszyć się bardzo dobrym zdrowiem i mieć doskonałe samopoczucie. W środę i czwartek wszystkie znaki ogniste będą do Was bardzo serdecznie nastawione, możecie liczyć na pomoc we wszelkich kwestiach. Dodatkowo cały tydzień Słońce w koniunkcji z Neptunem dodawać będzie fantazji i romantyzmu.

Byk (20.04 – 20.05)

Tydzień rozpocznie się w bardzo życzliwej i przyjaznej atmosferze. Święto zakochanych poprawi Wam humor. Wyślijcie kartkę, albo miłą wiadomość swojemu ukochanemu lub ukochanej. Samotne Byki mogą liczyć na zainteresowanie ze strony Koziorożców lub Skorpionów. Jeśli teraz zaczniecie związek, albo poznałyście kogoś nowego niedawno, to znajomość ma szanse przerodzić się w coś poważniejszego. Do wtorku Księżyc w Raku przyniesie wszystkim doskonały nastrój, atmosfera pełna będzie życzliwości i ciepła. Sprawy zawodowe powinny układać się po waszej myśli. Możliwe nawet, że otrzymacie awans. Możecie być jednak trochę niecierpliwe, jeśli chodzi o spełnianie swoich zachcianek. Będziecie musiały nieco poczekać na wymarzony urlop, bo szef ma nieco inne plany niż Wy. Nie stresujecie się jednak zanadto, bo już w weekend pełny luz. Powinniście ten czas spędzić ze swoimi ukochanymi albo przyjaciółmi.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Walentynkowy poniedziałek zacznie się dla Was gorąco i namiętnie. Bliźnięta w stałym związku już od rana otrzymywać będą komplementy i słyszeć czułe słówka. Natomiast samotne Bliźnięta mają niebywałą wręcz szansę znalezienia miłości swojego życia. Nie zwlekajcie z wyznaniami miłosnymi, przyznajcie się wreszcie, co tak naprawdę czujecie. Bądźcie wytrwałe w swoich zabiegach, biegnijcie po kwiaty (w końcu w Walentynki nie obowiązują sztywne zasady) i kubek gorącej czekolady, rozbudzić to może serce i zmysły niejednego Wodnika. Na początku tygodnia wszyscy wokół będą nastawieni życzliwie i ciepło. Dzięki Merkuremu w Wodniku możecie mieć śmiałe i niekonwencjonalne pomysły. Również Mars natchnie Was do działania, którego zalążki już dawno znajdowały się w Waszym wnętrzu. Będziecie opanowane i spokojne. W środku tygodnia będziecie nastawione na spotkania w gronie znajomych i miłe spędzanie wolnego czasu.

Rak (22.06 – 22.07)

Od poniedziałku Księżyc jest w waszym znaku, dzięki czemu ten tydzień będzie dla Was niezwykle udany. Nastrój jeszcze poprawią Wam prezenty i kartki walentynkowe. Takie dowody uczucia są zawsze w cenie. Nie pozostańcie dłużne i zrewanżujcie się partnerowi. Już od rana możecie spodziewać się ciepłych wyznań, życzliwości, miłej atmosfery w domowym zaciszu. Samotne Raki mogą liczyć na zainteresowanie ze strony Koziorożców lub Skorpionów. W pracy zostaniecie docenione za zdolności współdziałania. Na pewno wiele się będzie wokół Was działo. Jeśli jesteście samotne i nie byłyście w stanie znaleźć drugiej połówki, spędźcie Walentynowy wieczór w gronie rodziny albo bliskich przyjaciół lub wyślijcie im miłe życzenia. W piątek pełnia Księżyca w Lwie – oczekiwać zatem można, że bardzo wiele będzie się będzie działo na gruncie towarzyskim, mnóstwo kontaktów i spotkań, nowe wiadomości. Możecie odczuwać trochę napięcia emocjonalnego, ale na szczęście to chwilowe.

Lew (23.07 – 22.08)

W tym tygodniu na pewno zostaniecie zauważone i docenione. Jowisz w ognistym Baranie stwarzać będzie szanse i okazje do bycia „na widoku”. Nie będziecie musiały zbytnio się trudzić i zabiegać o serce ukochanego czy ukochanej. Raczej to o Was będą się bić, obsypywać kwiatami i czekoladkami. Jeśli do tej pory byłyście samotne, to bardzo prawdopodobne, że święto zakochanych wreszcie ośmieli do wyznań tych bardziej nieśmiałych i zechcą podzielić się z Wami gorącym uczuciem. Lwy w stałym związku czekają gorące wieczory i noce, będzie namiętnie, zmysłowo, a przy tym romantycznie. Wasza miłość właśnie teraz rozkwitnie. W pracy duży ruch i naprawdę mnóstwo zajęć, również i tu nie będziecie się nudzić. To też dobry czas na szukanie zajęcia i rozmowy z pracodawcami. Możecie też poczuć potrzebę dokształcania się czy nawet zmiany profilu dotychczasowej kariery.

Panna (23.08 – 22.09)

Wenus w Koziorożcu sprawi, że aby wyrazić swoje uczucia wobec ukochanych, będziecie musiały troszkę się przełamać. Dla samotnych Panien miłosne wyznania mogą być niełatwe, ale ogólna atmosfera będzie sprzyjała otwarciu się na innych ludzi. Nie róbcie jednak nic na siłę. Jeśli akurat nie będziecie w nastroju na wieczór tylko we dwoje, to spędźcie czas tylko z przyjaciółmi, którzy mogą być akurat trochę samotni, jeśli nie mają swojej drugiej połówki. W poniedziałek i wtorek czeka Was mnóstwo życzliwości od rodziny i bliskich. Czwartek i piątek mogą być nieco nerwowe z powodu nadmiaru obowiązków w pracy. Ten ruch i harmider potrwa na szczęście krótko. Na poprawę sytuacji finansowej musicie jeszcze poczekać. Zwłaszcza pod koniec tygodnia dbajcie o swoje zdrowie i ciepło się ubierajcie. Powinniście zadbać o urodę i zastosować maseczki odżywiające cerę i włosy, mogą być bowiem trochę zmęczone zimą i suchym powietrzem.

Waga (23.09 – 22.10)

W tym tygodniu dużo ruchu i sporo nowości w życiu zawodowym. Miły nastrój w walentynkowy poniedziałek i wtorek skłoni Was do ujawnienia swoich uczuć. Samotne Wagi mogą liczyć na zainteresowanie Skorpionów albo Koziorożców. Jowisz w Baranie stwarzał będzie wiele okazji, wiele nowych znajomości i kontaktów. Kartkę walentynkową możecie dostać od tego, od kogo zupełnie się nie spodziewacie. Wagi w stałym związku czekają porywy namiętności i upojne noce. W pracy natomiast czeka wiele wyzwań. Ten tydzień upłynie pod znakiem komputerów i internetu. Możliwe, że zostaniecie oddelegowane na szkolenie z zakresu najnowszych technologii. Środek tygodnia może być nieco stresujący z racji pełni Księżyca, ale z drugiej strony istotne będą kontakty z przyjaciółmi, rozwijanie hobby i zainteresowań. W weekend koniecznie odpocznijcie i poświęćcie czas swojej drugiej połówce. Postarajcie się też nadrobić zaległości w spotkaniach z rodziną.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Nawet pełne rezerwy i dystansu Skorpiony święto zakochanych nastawi optymistycznie i radośnie. Wenus ciągle jeszcze w koniunkcji z Plutonem rozgrzeje wasze serca i zmysły. Odrzućcie konwenanse i obawy. Jeśli żywicie namiętne uczucia i do tej pory skrywałyście je, to nie bójcie się powiedzieć o nich szczerze. Skorpiony w stałym związku czeka stabilizacja, romantyczne spotkania tylko we dwoje i umacnianie wzajemnej więzi. Czwartek może przynieść Wam stresy w pracy, dużo wymagań i pośpiechu. Może okazać się, że terminy pędzą. Dacie jednak radę, bo dysponujecie niezwykłą wytrzymałością i energią. Uważajcie z wydatkami, na poprawę sytuacji finansowej trzeba będzie poczekać. Jeśli w pracy okazja przeszła Wam koło nosa, nie martwcie się, bo wkrótce pojawią się bardziej sprzyjające okoliczności. W domu powinna panować bardzo miła atmosfera, nie wahajcie się też zwrócić ze swoimi problemami do przyjaciół i bliskich.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Ten tydzień będzie dla Was bardzo ciekawy. Odkryjecie w sobie takie cechy i niuanse waszej osobowości, których nawet się nie spodziewałyście. Będzie Wam dość trudno wyrazić uczucia, bowiem Wenus w Koziorożcu skłaniać raczej będzie, aby tłumić je w sobie. Za to Słońce, Mars i Jowisz obdarują Was dużą dawką optymizmu i na pewno uda Wam się przełamać. Strzelce w stałym związku czeka wiele namiętności i radosnych chwil spędzonych tylko we dwoje. Jeśli z braku czasu i nadmiaru pracy, nie uda się Wam znaleźć chwili dla partnera w poniedziałek, to weekend stanowić będzie doskonała okazję do nadrobienia straconego czasu. Sprawy zawodowe powinny przebiegać gładko i bez najmniejszych problemów. Finanse całkiem nieźle. Dobre zdrowie i energia umysłowa pozwolą Wam rozszerzyć zakres swojej działalności. Śmiało podejmujcie nowe wyzwania zwłaszcza w pracy zawodowej, bowiem właśnie teraz wasze pomysły mogą okazać się wręcz genialne.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Planeta miłości – Wenus – w waszym znaku sprawi, że strzała Amora uderzy w wasze serce, zwłaszcza, że to poniedziałek walentynkowy. Księżyc tego dnia spowoduje, że zechcecie wyrazić swoje uczucia, albo to Wy dostaniecie prezent od kogoś, komu na Was szczególnie zależy. Koziorożce w stałym związku czekają wspaniałe chwile spędzone wspólnie z ukochanym. Aż trzy planety w Wodniku wpłyną również na to, że w tym tygodniu zechcecie obrać nietypowy sposób wyrażania swoich uczuć, albo po prostu macie szanse poznać drugą połówkę, jeśli akurat jesteście samotne. Środa i czwartek mogą być dla Was stresujące. Opozycja Słońca, Marsa i Księżyca może przynieść nastrój rozdrażnienia, pośpiechu, irytacji zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy rodzinne. Uważajcie też na zdrowie. Wasz organizm może być osłabiony i podatny na przeziębienia. Możecie uniknąć kłopotów, jeśli tylko wystarczająco o siebie zadbacie.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wyjątkowo ciekawy dla Was tydzień rozpocznie się miłą wiadomością od przyjaciela. Jeśli jesteście wolne i szukacie partnera, to zainteresowanie Wami mogą okazać osoby spod znaku Barana, Bliźniąt albo Strzelca. Wodniki w stałym związku będą słyszeć namiętne wyznania poparte czynami. Czekają Was ogniste chwile w sypialni. Nie wahajcie się okazać uczucia. Szansa, że zostanie ono odwzajemnione jest naprawdę duża. W życiu zawodowym czeka na Was wiele wyzwań, będziecie bardzo zabiegane. Za to nawiążecie mnóstwo kontaktów z niezwykle interesującymi i inspirującymi osobami. Ilość pracy może trochę odbić się na waszym życiu rodzinnym i Wasi bliscy mogą mieć poczucie, że poświęcacie im zbyt mało czasu. Dopiero w weekend uda się Wam nadrobić zaległości rodzinne. Za to sytuacja finansowa powinna być niezła. Zainwestujcie trochę pieniędzy w swoje dobre samopoczucie i wygląd. Zadbajcie też o rozrywkę, wyjście do kina albo teatru może stanowić niezłą odskocznię od rzeczywistości.

Ryby (19.02 – 20.03)

Na początku tygodnia będziecie w dobrym nastroju. Księżyc w Raku nastawi zarówno Was jak i wasze otoczenie bardzo przychylnie. Nawet przełożeni zadbają o wasze dobre samopoczucie. Ryby w stałym związku otrzymają potwierdzenie uczuć, jakie żywi partner. Samotne Ryby mogą stać się obiektem zainteresowania Koziorożców, Skorpionów albo Raków. Możliwe, że wasz przyjaciel albo bliski znajomy mile Was zaskoczy, wysyłając Wam kartkę walentynkową. Środek tygodnia może być stresujący. Pełnia Księżyca będzie sprzyjać kontaktom z ludźmi, ale towarzyszyć temu będzie sporo pośpiechu i rozmowy mogą być nieco powierzchowne. Wiele zajęć w pracy sprawi, że zapragniecie odpoczynku i spokoju. Z drugiej strony to dobry czas na dokształcanie się i podwyższanie swoich kwalifikacji, zwłaszcza w technologiach informatycznych. Uważajcie, żeby nie przeoczyć ważnych dokumentów i sprawy urzędowe załatwiajcie wyjątkowo uważnie. Finanse powinny być stabilne.Horoskop 2011