Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011 > 2011-02-07


Horoskop tygodniowy 7-13 lutego 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Do wtorku Księżyc w Baranie poprawi Wam humor. Do tego Jowisz, opiekujący się Baranami, zwiastuje niezwykłe powodzenie, dawkę optymizmu i szczęścia. Wystrzegajcie się jedynie łakomstwa. Wszelkie desery i przekąski mogą bardzo szybko odbić się na waszej figurze. Barany szukające pracy mają duże szanse na angaż. Właściciele firm mogą spodziewać się rozwoju i sukcesów. Czeka Was powodzenie nie tylko materialne, ale i wzrost prestiżu. To dobry czas na podpisywanie kontraktów i umów. Macie teraz ogromną siłę przebicia i zjednacie sobie otoczenie. Samotne Barany będą miały mnóstwo okazji do nawiązania nowych znajomości. Dla Baranów będących w stałym związku to wyjątkowo korzystny czas. Na każdym kroku będziecie słyszeć gorące wyznania, podparte jednocześnie czynami. Również wasza sytuacja finansowa powinna ulec poprawie. Być może powinniście podarować sobie odrobinę luksusu w postaci krótkich wakacji, aby nabrać sił przed kolejnymi wyzwaniami.

Byk (20.04 – 20.05)

Poniedziałek i wtorek mogą być dla Was trochę stresujące. Księżyc w Baranie podgrzeje emocje i nastawi wojowniczo. Z drugiej strony będziecie mieć dużo pewności siebie, a Wenus w znaku ziemskiego Koziorożca zadba o wasze finanse i doda Wam urody. Już od środy czeka Was doskonały nastrój dzięki Księżycowi w Byku. Odprężycie się i zrelaksujecie. Taki układ na niebie sprawi również, że większość koleżanek będzie do Was nastawiona bardzo życzliwie. Noście szaliki i czapki i nie dajcie się zwieść nadchodzącej wiośnie, bo ciągle jest zima i powietrze chłodne. Możliwe, że w domu będzie trochę nerwowa atmosfera. Postarajcie nie dać się wyprowadzić z równowagi. A jeśli pracodawca zrzuci Wam na biurko stos papierów w ostatniej chwili przed weekendem, nie wpadajcie w panikę. Dacie sobie ze wszystkim doskonale radę i uporządkujecie w mig. W stałym związku czeka Was stabilizacja, co prawda bez wielkich wzlotów, ale i bez większych problemów. Samotne Byki powinny zwrócić uwagę na potencjalnych adoratorów zwłaszcza w środę i czwartek.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Czeka Was bardzo ciekawy tydzień. Wiele się będzie działo. Wszelkiego rodzaju informacje, plotki i nowiny wprost Was zaleją. Bardzo możliwe, że poczujecie potrzebę dokształcania się. W poniedziałek i wtorek będziecie bardzo zabiegane, ale za to wszelkie sprawy urzędowe czy bankowe uda się Wam załatwić niespodziewanie szybko. Macie szanse rozwinąć umiejętności informatyczne, jeśli nie jesteście jeszcze ekspertkami w obsłudze komputera, to teraz jest najlepszy czas na kurs komputerowy. Przez cały tydzień Wenus będzie powodować, że niezbyt będzie chciało się pracować, za to chętnie oddałybyście się lenistwu. Samotne Bliźnięta będą mieć mnóstwo okazji do nawiązania interesujących znajomości, a może nawet związku. I to zwłaszcza w środowisku zawodowym, czeka Was naprawdę wiele kontaktów. Partner Bliźniąt będących w związku może mieć trochę mało czasu na kolacje przy świecach i romantyczne wieczory. Wasza sytuacja finansowa powinna być dość stabilna.

Rak (22.06 – 22.07)

Wenus może przynieść Wam szansę na związek, jeśli jesteście samotne. Tydzień rozpocznie się dla Was dość stresująco. Zamieszanie w pracy i w domu może być dla Was kompletnie niezrozumiałe. Podczas gdy Wy zechcecie spokojnie wykonywać swoje obowiązki i oddawać się rutynie, wasi przyjaciele, znajomi i rodzina wyskakiwać będą z rewelacjami nie z tej ziemi. W pracy przełożeni mogą mieć nagłe olśnienia i próbować będą wprowadzić zmiany i ulepszenia, które początkowo wydadzą się Wam co najmniej dziwne. W środę i czwartek za to zapał wszystkich dookoła skieruje się ku przyjemnościom podniebienia. To dni sprzyjające relaksowi i rozluźnieniu. W weekend koniecznie powinniście wyrwać się z domu i spotkać ze znajomymi. Może wycieczka po okolicy albo wyjście do kina czy do teatru to dobry pomysł na relaks? Mars ze Słońcem na pewno i Wam dadzą impuls do działania. Uważajcie tylko na różnego rodzaju wypadki. Możecie być trochę niecierpliwe i przez to nieuważne.

Lew (23.07 – 22.08)

To bardzo dobry tydzień dla Lwów. Słońce i Mars dadzą Wam mnóstwo pozytywnej energii. Merkury sprawi że zaimponujecie dowcipem i wygadaniem. Śmiało możecie załatwiać sprawy urzędowe, czekają Was bowiem ułatwienia i korzystne zbiegi okoliczności. W poniedziałek i wtorek Księżyc w Baranie doda Wam asertywności i pewności siebie. Możecie być jedynie trochę niecierpliwe. Bardzo wiele będzie się u Was działo, zarówno w pracy, jak i w domu praktycznie nie będziecie mogły usiedzieć na miejscu, bo kosmiczne siły będą Was pchać do działania. W sprawach sercowych czekają Was lekkie zawirowania. Wasz partner lub partnerka może nie zgadzać się z Wami. Zwłaszcza około środy i czwartku możliwe dość mocne przeżycia w związku, którym będą towarzyszyć naprawdę skrajne emocje. W okolicach weekendu atmosfera powinna się już znacznie rozluźnić. Księżyc w Bliźniętach sprzyjał będzie kontaktom towarzyskim, spotkaniom w gronie przyjaciół i ploteczkom.

Panna (23.08 – 22.09)

Chociaż ten tydzień zacznie się dla Was w nieco nerwowej atmosferze, to w związku możecie liczyć na naprawdę intensywne przeżycia. Wenus w koniunkcji z Plutonem sprawi, że doświadczać będziecie głębokich emocji. Jeśli jesteście samotne, to w tym tygodniu niewinny flirt może przerodzić się w wielką miłość i poważne uczucie, które sprawi, że przepadniecie jak śliwka w kompot w ramionach partnera. Pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa. W końcu żyje się tylko raz. W środę i czwartek atmosfera będzie sprzyjać kolacjom i spotkaniom tylko we dwoje. Również wasze sprawy finansowe mają szanse ruszyć z miejsca, jeśli do tej pory stały w miejscu. W pracy czeka Was lekkie urwanie głowy. Jeśli się sprężycie, to szybko się uporacie z nadmiarem obowiązków. Merkury w Wodniku będzie sprzyjał uczącym się i studiującym Pannom, dając powiew świeżości i niekonwencjonalne spojrzenie na kwestie intelektualne.

Waga (23.09 – 22.10)

W tym tygodniu wasze życie uczuciowe będzie wyjątkowo intensywne. Bardzo możliwe, że czeka Was rozstrzygnięcie w stałym związku albo zupełnie nowa miłość. Wasz związek może też przejść transformację i albo Wy albo wasz partner zmieni podejście i zasady, na jakich wszystko miedzy Wami się odbywało. Na pewno nie grozi Wam nuda. Na początku tygodnia Księżyc w Baranie jeszcze podgrzeje emocje. Samotne Wagi mają wielką szansę zakochać się na zabój. Tym bardziej, że Merkury może przynieść w ciągu tych kilku dni bardzo dobre wieści. Słońce z Marsem będą dodawać Wam energii, optymizmu i mnóstwo entuzjazmu. Pomysły na jakie wpadniecie w tym tygodniu, będą naprawdę doskonałe. Wasza forma fizyczna powinna być bardzo dobra, możecie śmiało biegać na treningi siłowe albo chociaż ćwiczenia rozciągające. W weekend Księżyc w Bliźniętach nastawi Was bardzo „wyjściowo” i towarzysko. Wasza sytuacja finansowa powinna ulec dużym zmianom. Kroki, jakie teraz podejmiecie, będą miały ogromny wpływ na waszą przyszłość.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Początek tygodnia może być nerwowy ze względu na napiętą sytuację w rodzinie. Trudno Wam będzie pogodzić obowiązki domowe i pracę. Czeka Was wiele wyzwań. Prawdopodobnie będziecie niespokojne i niecierpliwe, pragnąc osiągnąć wszystko natychmiast. Możecie też być nieco roztargnione, więc bądźcie szczególnie ostrożne podczas jazdy samochodem. Niewielkie spowolnienie w sprawach zawodowych, ale nie zrażajcie się drobnymi opóźnieniami. Dysponujecie bowiem niebywałą wytrzymałością i uporem. Więc ewentualne problemy będą Was jedynie mobilizować do dalszego wysiłku. W stałym związku sprawy powinny układać się dość harmonijnie. Samotne Skorpiony mają naprawdę duże szanse zakochać się z wzajemnością. Miejcie więc oczy otwarte, bo może tuż za rogiem czeka miłość waszego życia. W sprawach finansowych bądźcie wyjątkowo ostrożne i planujcie swoje wydatki z dużym wyprzedzeniem. W weekend atmosfera będzie sprzyjała spotkaniom z przyjaciółmi i bliskimi znajomymi.

Strzelec (22.11 – 21.12)

To dla Was całkiem niezły tydzień. Jowisz przyniesie Wam optymizm. Słońce zadba o wasze dobre samopoczucie i zdrowie, a Mars doda Wam energii niezbędnej do codziennych zmagań. Jedynie we wtorek możecie być nieco zestresowane sytuacją w stałym związku. Być może odczujecie, że partner jest wobec Was zbyt wymagający albo nawet nieco zaborczy. Raczej przełóżcie wszystkie ważne spotkania i negocjacje na resztę tygodnia, o ile to możliwe. Samotne Strzelce będą miały duże powodzenie. Jednak osoby, na które natraficie, mogą mieć poważniejsze podejście do życia niż Wy i uznacie je za nudziarzy. W weekend nie będziecie mogły usiedzieć w domu. Dobrze zatem byłoby wybrać się na wycieczkę. Uważajcie trochę na wydatki. Możecie mieć teraz skłonność do przeceniania swoich możliwości finansowych, a wszelkie kuszące oferty wakacyjnych wyjazdów mogą okazać się nieco droższe niż na początku sądziłyście.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Wenus w Koziorożcu obdarzy Was urokiem i powodzeniem. Jedynie poniedziałek i wtorek mogą być trochę nerwowe. Powinnyście teraz zadbać o urodę i jeśli z powodu zabiegania i nadmiaru pracy nie miałyście do tej pory czasu na wyjście do fryzjera czy kosmetyczki, to koniecznie wygospodarujcie chwilę tylko dla siebie. Jeśli planujecie zakupy, to właśnie teraz powinny być bardzo udane. Sprawy sercowe układać się będą doskonale i bardzo prawdopodobne, że zewsząd słyszeć będziecie komplementy, doceniające wasz wyrafinowany gust. Samotne Koziorożce mają szanse spotkać partnera. Odłóżcie więc życie zawodowe trochę na bok i koniecznie wyjdźcie na randkę, nie wszystko w firmie musi być na waszej głowie – a przynajmniej nie zawsze. Możecie spodziewać się teraz ułatwień i pewnego rodzaju powodzenia. Wasza ciężka praca wreszcie zostanie doceniona i całkiem możliwe, że zyskacie nawet lokalną sławę. Będziecie mieć sporą siłę przekonywania i czar. Sprawy finansowe powinny układać się bardzo dobrze. Będziecie sobie mogły pozwolić na długo oczekiwany luksus.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Ten tydzień będzie dla Was doskonały, jeśli chodzi o zdobywanie wiedzy i rozwój zawodowy. Uczące się Wodniki mogą spodziewać się, że wiedza sama wejdzie Wam do głowy. Bardzo możliwe, że otrzymacie miłą wiadomość od krewnego. Słońce w waszym znaku opiekuje się waszym zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Śmiało realizujcie swoje plany, bowiem siła przebicia i pewność siebie to teraz wasze atuty. Możecie spodziewać się przychylności otoczenia, a nawet zyskacie spory respekt, dzięki swojemu profesjonalizmowi i twórczemu podejściu do wszelkich problemów. Uważajcie jedynie na drodze. Możecie być trochę niecierpliwe i nieostrożne. Nadmiar energii możecie również wykorzystać na uprawianie sportu. Przejmiecie inicjatywę, również w związku partner będzie musiał liczyć się z waszym zdaniem. W tej chwili możecie być nawet trochę uparte i niezbyt skłonne do kompromisów. Samotne Wodniki będą przyciągać uwagę jakby od niechcenia.

Ryby (19.02 – 20.03)

Poniedziałek i wtorek niestety upłyną dla Was w atmosferze napięcia i ogólnej nerwowości. Będziecie marzyć o odpoczynku, podczas gdy spadnie na Was sporo obowiązków. Ryby w stałym związku mogą spodziewać się silnych przeżyć. Atmosfera niewypowiedzianego napięcia narastać będzie powoli i niepostrzeżenie. Jeśli tylko zauważycie niepokojące sygnały, postarajcie się szczerze porozmawiać z partnerem. Możliwe też, że po prostu czekają Was wybuchy namiętności. Samotne Ryby mają możliwość zakochać się. Jeśli szukacie partnera, to powinniście przejąć inicjatywę i zintensyfikować poszukiwania. Zwłaszcza w czwartek dobry humor pozostanie z Wami przez cały dzień. Wasza sytuacja finansowa powinna być całkiem niezła.Horoskop 2011