Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011 > 2011-01-31


Horoskop tygodniowy 31 stycznia-6 lutego 2011

Baran (21.03 – 19.04)

W poniedziałek Księżyc w Koziorożcu może sprawić, że będziecie bardzo poważne i nie w nastroju do żartów. Za to Słońce i Mars w Wodniku to dawka dobrego humoru i energii dla wszystkich Baranów. Merkury w Koziorożcu może niestety spowodować drobne trudności z dotarciem poczty na czas, a także opóźnienia w czasie krótkich podróży. Z drugiej strony sprzyja dogłębnym studiom i nauce. W pracy bardzo dobra passa, wykorzystajcie wszystkie nadarzające się okazje do nawiązania nowych kontaktów. Dzięki nowym znajomym możecie spodziewać się sukcesów i ułatwień w karierze. Wkrótce otworzą się przed Wami możliwości rozwoju zawodowego, o jakich nawet nie marzyłyście. Jowisz – planeta wielkiego powodzenia, będzie teraz nad Wami czuwał. Jedynie niebezpieczeństwo jakie Wam teraz grozi, to nadmierny optymizm. Nie przeceniajcie swoich możliwości finansowych.

Byk (20.04 – 20.05)

W poniedziałek i wtorek atmosfera będzie sprzyjała pracy i skupieniu na obowiązkach. Możliwe, że otrzymacie miłe wiadomości związane z waszym życiem zawodowym. Uważajcie w tym tygodniu na zdrowie i podczas prowadzenia samochodu. Możecie być nieco drażliwe i niecierpliwe. Od piątku Wenus doda Wam uroku i poczujecie więcej luzu. Zadbajcie w tym czasie o urodę i bądźcie miłe dla siebie samych. Jeśli akurat nikt z bliskich nie prawi Wam komplementów, to wyciągnijcie z szafy eleganckie ubrania i wyjdzie choćby na kawę. W sobotę i niedzielę Księżyc w Rybach będzie sprzyjał czułości i spokojnej atmosferze. To bardzo dobry czas dla osób pozostających w stałym związku. Samotne Byki mają niewielką szansę poznać przyszłego partnera wśród bliskich znajomych. Jeśli wybieracie się na imprezę z przyjaciółmi, to na pewno bardzo miło spędzicie czas, nawet jeśli nie spotkacie tego jedynego. Sprawy finansowe powinny układać się całkiem nieźle.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Na początku tygodnia możecie odczuć trochę problemów we wszelkich sprawach związanych z przepływem informacji (telefony, e-maile, umówione wcześniej spotkania). Z tego powodu możecie poczuć się lekko zestresowane w pracy. Za to Słońce i Mars dodadzą Wam sporo energii do działania i optymizmu. Będziecie mieć dużą siłę przebicia i uda Wam się przekonać wszelkich oponentów, że racja jest po waszej stronie. W środę i czwartek aura będzie sprzyjać otwartości i nawiązywaniu nowych kontaktów. Generalnie macie teraz dobry okres w życiu zawodowym. Tryskacie pomysłami i inwencją. Szefowie na pewno docenią wasze twórcze podejście. Jowisz w Baranie sprzyja ekspansji i stwarza wiele możliwości do wykorzystania. Nawet jeśli nie są to spektakularne przełomy, to wychwyćcie każdą szansę. Samotne Bliźnięta prawdopodobnie skupią się na podtrzymywaniu przyjaźni zamiast poszukiwaniach tego jedynego (jedynej). Bliźnięta w stałym związku będą nieco zabiegane i mogą odsunąć życie uczuciowe trochę na dalszy plan.

Rak (22.06 – 22.07)

Początek tygodnia może Wam przynieść drobne nieporozumienia w rodzinie. Możecie odnieść wrażenie, że bliscy nie zwracają na Was uwagi, podczas gdy Wy wkładacie całą energię w prowadzenie domu. Będziecie mieć również sporo obowiązków w pracy i trochę trudno Wam będzie pogodzić życie zawodowe i dom. Odprężenie i trochę swobody dopiero pod koniec tygodnia. Księżyc w Rybach może zainspirować Was do czułych wyznań w związku. Jowisz przyniesie Wam co prawda optymizm, ale uważajcie aby nie przesadzić z wydatkami. Rzeczy, które teraz wydają się Wam niezbędne, za parę tygodni mogą okazać niepotrzebnymi gratami, zajmującymi tylko miejsce w domu. W stałym związku moment na spędzenie czasu tylko we dwoje dopiero w weekend. Wcześniej po prostu braknie Wam na to czasu. Samotne Raki, jeśli spotkają kogoś godnego uwagi i bliższego poznania, to będą trochę nieśmiałe. Nie starajcie się niczego przyspieszać.

Lew (23.07 – 22.08)

Na początku tygodnia zostaniecie nieco przytłoczone nadmiarem informacji. Czeka Was sporo roboty i dużo wymagań. Rozluźnienie atmosfery nastąpi dopiero w środę i czwartek. Słońce i Mars wspierają Was, dodając energii i dobrego samopoczucia. Starajcie się wprowadzać w życie swoje pomysły. Jowisz będzie teraz nad Wami czuwał przez najbliższe kilka miesięcy, więc zaplanowane wcześniej działania, mają dużą szansę na realizację. Od piątku uważajcie, żeby nie złapać małego przeziębienia. Wasi przyjaciele będą na Was naciskać, abyście spędzali z nimi więcej czasu, ale w tym tygodniu trudno będzie Wam pogodzić pracę z życiem towarzyskim. Weekend będzie sprzyjał raczej samotnym przemyśleniom niż szalonym wypadom na miasto. Lwy będące w stałym związku czeka okres spokoju. Natomiast samotne Lwy mogą liczyć na spore powodzenie i możliwości wyboru pośród kilku chętnych potencjalnych kandydatów na męża albo żonę.

Panna (23.08 – 22.09)

W tym tygodniu nauka i praca będą Wam szły bez większych problemów. Jeśli macie do opanowania większą ilość materiału, to dzięki dużej koncentracji zajmie Wam to mniej czasu niż zazwyczaj. Wasze hobby niestety zostanie odsunięte trochę na bok, bowiem mnóstwo energii włożycie w polepszanie swojej sytuacji zawodowej. Wasza rodzina może Was nieco irytować, ponieważ odniesiecie wrażenie, że domownicy są wobec Was zbyt wymagający. W środę uważajcie na wszelkiego rodzaju wypadki, bądźcie ostrożne nawet przechodząc przez jezdnię bądź prowadząc samochód. W stałym związku czeka Was spokój, możecie liczyć na wsparcie partnera w każdej sytuacji. Samotne Panny powinny skoncentrować się na zdobywaniu umiejętności zawodowych zamiast wyszukiwaniu zalotników. Zresztą bardzo prawdopodobne, że nie będziecie w nastroju na flirty. Wasze finanse powinny być stabilne, jesteście zapobiegliwe i nawet wielkie obniżki cen nie pozbawiły Was zdrowego rozsądku.

Waga (23.09 – 22.10)

Pracujące Wagi będą miały sporo obowiązków do wykonania, a jednocześnie duchem wyrywać się będą na wakacje. W poniedziałek i wtorek może Was chwilowo ogarnąć zimowa chandra. Jest to jednak tymczasowy dołek. Już od środy dokonały humor. Słońce z Marsem wspierać Was będzie ognistą energią. Będziecie mieć dużo wigoru i chęci do podjęcia nowych wyzwań i wprowadzenia zmian w życiu. Jeśli narzekacie na brak zdecydowania, to obecnie dysponować będziecie sporą dozą asertywności i stanowczości. Nie powinniście też narzekać na zdrowie. W stałym związku może Was czekać lekkie ochłodzenie uczuć. Partner niestety może nie mieć dla Was zbyt dużo czasu, będzie bowiem zawalony robotą. W domu każdy będzie chciał iść w swoją stronę, nie bacząc trochę na innych. Jeśli macie wrażenie, że wasze dzieci się buntują, to może dajcie im nieco więcej swobody. Samotne Wagi za bardzo skupiać się będą na pracy, żeby mieć czas na flirty i nawiązywanie nowych znajomości.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Będziecie bardzo skoncentrowane na życiu zawodowym. Przez to wasi przyjaciele i znajomi mogą mieć wrażenie, że nie poświęcacie im wystarczającej ilości uwagi. Z drugiej strony sprawy kariery powinny układać się całkiem nieźle i po waszej myśli. Trud, jaki zainwestowałyście w rozwój, w końcu zacznie się zwracać. W stałym związku czeka Was okres stabilizacji. Za to nie liczcie, że partner będzie wylewny. Możecie być nieco niecierpliwe i nerwowe. Wyjątkowo też uważajcie na zdrowie i postarajcie się nie forsować nadmiernie sił swojego organizmu. Powinniście pamiętać, że we wszelkich działaniach wskazany jest umiar. Środa i czwartek mogą okazać się nerwowe. Atmosfera w rodzinie i w domu może wyjątkowo źle na Was wpływać. Nie dajcie się wciągnąć w kłótnie i spokojnie przeczekajcie chwile napięcia. Samotne Skorpiony nie będą zbytnio zainteresowane nowymi znajomościami. Bardzo możliwe, że będziecie raczej szukać samotności niż wielkich skupisk ludzkich.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Czeka Was całkiem udany tydzień. Co prawda będziecie bardzo skupione na finansach, ale uda się osiągnąć wasze cele. Poniedziałek i wtorek będą raczej sprzyjały koncentracji na zadaniach zawodowych niż na towarzyskich spotkaniach. Słońce z Marsem wspomaga teraz wasze zdrowie i obdarza optymizmem. To dobry moment na podjęcie działań i realizację planów. W środę i czwartek atmosfera zdecydowanie bardziej towarzyska i luźna. Zarówno Wy jak i wszyscy wokół będą o wiele bardziej otwarci niż dotychczas. Na początku tego tygodnia samotne Strzelce powinny wykorzystać okazje do poznania potencjalnego partnera bądź partnerki. Bowiem pod koniec tygodnia bardziej skupicie się na pracy i szukać będziecie odosobnienia. Weekend to również czas sprzyjający rozpoczęciu diety bądź wszelkim zabiegom służącym urodzie. Strzelce pozostające w stałym związku mogą liczyć na partnera. W sprawach finansowych czeka Was powodzenie i bardzo możliwe, że otrzymacie niespodziewany przypływ gotówki.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Ten tydzień rozpoczniecie w całkiem dobrym nastroju. Bardzo możliwe, że czekają Was zaskakująco miłe wieści, jeśli chodzi o wasze życie zawodowe. Studiujące i uczące się Koziorożce mają teraz doskonały okres na zdobywanie wiedzy i poszerzanie swoich horyzontów. Wiedza po prostu będzie sama wchodziła Wam do głowy. Jeśli jeszcze nie zapisałyście się na kursy i szkolenia, to śmiało biegnijcie nadrobić zaległości. Skupicie się również na sprawach finansowych. I w tej dziedzinie otwierają się przed Wami spore możliwości. Chwytajcie każdą okazję, bo możliwe, że obecne zlecenia pozwolą Wam nawiązać kontakty zawodowe, dzięki którym otrzymacie pozytywne rekomendacje na przyszłość. Od piątku Wenus w Koziorożcu doda Wam czaru, uroku i dobrego humoru. Trudno Wam się będzie oprzeć. Jeśli jesteście samotne, to macie spore szanse spotkać wreszcie partnera. Dla Koziorożców w stałych związkach ten tydzień pełen będzie momentów czułości i doskonałej harmonii z partnerem.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Słońce w Wodniku dodaje Wam siły przebicia i pewności siebie. W życiu zawodowym czekają Was przełomowe momenty. Będziecie bardzo twórcze, a wasze niekonwencjonalne pomysły mają naprawdę spore szanse zostać zrealizowane. Dzięki nim w firmie każdy odczuje powiew świeżości. Możliwy długo oczekiwany przypływ gotówki. Możecie być jednak trochę niecierpliwe. Będziecie też bardzo asertywne, ale powinniście uważać, żeby forsowanie własnego zdania nie przerodziło się w potyczki słowne. Jeśli planujecie zrzucić zbędne kilogramy, to ten tydzień sprzyjał będzie aktywności fizycznej, która może być waszą wewnętrzną potrzebą, a jednocześnie doskonałym sposobem odreagowania stresu. W środę i czwartek będziecie po prostu doskonały humor. Wszyscy wokół będą do Was nastawieni bardzo przychylnie. Wodniki pozostające w stałym związku muszą liczyć się z tym, że życie uczuciowe zostanie odsunięte trochę na bok z powodu licznych zajęć w pracy.

Ryby (19.02 – 20.03)

Możecie w tym tygodniu liczyć na opiekę gwiazd. Dobre samopoczucie i zdrowie powinno Wam dopisywać. W poniedziałek i wtorek Księżyc w Koziorożcu sprzyjał będzie rozwojowi waszej kariery. Będziecie skupione na wykonywanych obowiązkach i praca da Wam sporo satysfakcji. Od piątku Wenus w Koziorożcu doda Wam czaru i uroku. Sprzyjać będzie pielęgnacji urody i wszelkiego rodzaju zabiegom kosmetycznym. Samotne Ryby powinny rozglądać się uważnie, bo mają szanse na spotkanie ciekawej osoby, z którą być może w przyszłości nawiążą bardzo bliską znajomość. Dla Ryb w stałym związku to bardzo miły tydzień, zwłaszcza jego końcówka będzie bardzo pogodna. Możecie spodziewać przypływu czułości i komplementów. Księżyc w waszym znaku otoczy Was opieką, zechcecie oddać się słodkiemu lenistwu i możecie liczyć na odprężenie. Powinniście wybrać się na wycieczkę i spędzić wolny czas w sposób dla Was inspirujący. W sprawach materialnych bez większych wzlotów czy upadków.Horoskop 2011