Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011 > 2011-01-24


Horoskop tygodniowy 24-30 stycznia 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Poniedziałek może być trochę nerwowy. Pluton z Merkurym w Koziorożcu mogą sprawić, że Wasi przełożeni będą wobec Was bardzo wymagający. W pracy zaiskrzy i kłótnia będzie wisieć w powietrzu, tym razem dla odmiany wasza kolej by ustąpić w sporze i załagodzić spór. Mars i Słońce w Wodniku dodadzą Wam luzu i choć wiele się będzie działo, to ogólny wydźwięk będzie optymistyczny. Całkiem możliwy rozwój intelektualny. Jeśli planujecie naukę albo jakieś szkolenia, to teraz jest dobry moment. Dobrze Wam się będzie myślało i możecie oczarować elokwencją kolegów i przełożonych. Wenus w Strzelcu zachęci Was do zawierania licznych znajomości, to również zastrzyk dobrego humoru, mimo drobnych trudności. W środę i czwartek nastrój może się Wam trochę pogorszyć z powodu nerwowej atmosfery w domu, ale już od piątku pełny luz. W związkach powinno się układać bardo dobrze, a samotne Barany powinny mieć oczy szeroko otwarte. Jowisz w Baranie sprawi, że wasze życie w końcu zacznie nabierać rozmachu.

Byk (20.04 – 20.05)

Na początku tygodnia możecie czuć się trochę nieswojo, zwłaszcza w stałym związku to nie jest najlepszy czas. Wyjść na jaw mogą zadawnione urazy. Postarajcie się zatem zachować zimną krew. A jeśli jesteście samotne, to będziecie wolały skupić się teraz na pracy niż na brylowaniu w towarzystwie. Jeśli w tym tygodniu nawiążecie nowe znajomości, to raczej przerodzą się one w przyjaźń niż związek. Powinniście mieć dobry okres w pracy, będziecie skupione i cierpliwe. Możliwy przypływ gotówki. Sprawy urzędowe pójdą nadspodziewanie szybko. W środę i czwartek rodzina może wymagać od Was, abyście poświeciły im więcej czasu niż dotychczas. Podczas wyjazdów mogą Was spotkać drobne opóźnienia, zwłaszcza w czwartek mogą zaistnieć niezależne od Was problemy komunikacyjne. W sobotę i niedzielę za to będziecie mieć okazję wreszcie odpocząć po pracowitym tygodniu.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Słońce i Mars w Wodniku sprawią, że będziecie mieć mnóstwo energii i optymizmu. Wenus w Strzelcu doda Wam uroku, natchnienia, wasza uroda rozbłyśnie. W życiu zawodowym liczne wyzwania, ale dzięki sprytowi i refleksowi dacie sobie radę. Samotne panie spod znaku Bliźniąt mogą spodziewać się, że ich osoba wzbudzi spore zainteresowanie wśród mężczyzn. Jeżeli planujecie przejście na dietę lub rozpoczęcie regularnych ćwiczeń, to właśnie teraz jest duża szansa że drobne wyrzeczenia dadzą Wam satysfakcję w formie namacalnych efektów. We wtorek możecie mieć trochę gorszy humor. Przypływ złego nastroju będzie jednak chwilowy. Za to sobota i niedziela powinny przynieść Wam doskonałe samopoczucie. Możliwe, że zaplanujecie w ten dzień wypad z domu. Nie ociągajcie się, bo aktywny wypoczynek doda Wam energii na następny tydzień. Warto wykorzystywać więc takie momenty sprzyjające aktywności.

Rak (22.06 – 22.07)

Poniedziałek rozpoczniecie w troszkę gorszym niż zazwyczaj nastroju. W pracy czeka Was naprawdę duży ruch i wiele się będzie działo, dzięki temu jeśli weźmiecie nadgodziny, niedługo polepszy się stan waszego konta. Drobne sprzeczki z rodziną będą miały charakter chwilowy. Nie wpadajcie więc w panikę. Od środy do czwartku czas będzie sprzyjał planowaniu wydatków na najbliższy okres czasu. Samotne Raki powinny być wytrwałe, będziecie jeszcze miały swoje pięć minut. Postarajcie się ograniczyć wydatki, bo Wenus w Strzelcu skłania do wielkiego optymizmu, przez co możecie chwilowo nierealnie oceniać swoją sytuację finansową. W stałym związku partner niestety może nie mieć dla Was zbyt dużo czasu. Za to uczące się Raki Merkury w Koziorożcu obdarzy niebywałą ambicją i pracowitością, przez co pokonacie każdy problem filozoficzny i teoretyczny.

Lew (23.07 – 22.08)

Dobry nastrój nie będzie Was opuszczał prawie cały tydzień. Szczęście w miłości, namiętne chwile z partnerem i czułe słowa jeszcze poprawią Wam humor. Samotne Lwy i Lwice powinny rozglądać się uważnie, czy czyjeś serce nieśmiało nie zabiło właśnie dla Was. Liczne okazje do flirtów i romansów będą pojawiać się na każdym kroku. Powinniście uważać podczas prowadzenia samochodu i czynności wymagających precyzji. Mars w Wodniku doda Wam sporo energii i to dobry moment np. na rozpoczęcie odchudzania, ale możecie mieć skłonności do popadania w irytację, więc cierpliwość nie będzie teraz waszą najwyższą cnotą. W środę i czwartek dobry humor może Wam popsuć rodzina i sprawy domowe. Zdrowie powinno Wam dopisywać i jeśli skarżycie się na nadmiar pracy, to już niedługa przyjdą dla Was oczekiwane chwile wytchnienia. Weekend powinien przynieść Wam odprężenie i przypływ optymizmu.

Panna (23.08 – 22.09)

Na początku tygodnia skupicie się na sprawach materialnych, będziecie planować swoje wydatki i ewentualne oszczędności. We wtorek może Was dopaść nieco gorszy nastrój ze względu na drobną sprzeczkę w związku. W pracy trochę więcej luzu niż ostatnio. Co prawda wiele się będzie działo, ale atmosfera sprzyjać będzie miłym pogawędkom i burzy mózgów. Merkury w Koziorożcu doda waszym przemyśleniom głębi i powagi. Sprzyjał też będzie nauce i studiowaniu poważnych problemów, a także zgłębianiu sekretów. Jeśli próbowałyście rozgryźć tajemnicę albo zmagałyście się z problemem intelektualnym, teraz macie szanse skupić się i skoncentrować swoją energię intelektualną. W związku Wasz partner może zechcieć spędzać czas poza domem i wyciągać Was na spotkania w gronie znajomych, podczas gdy Wy bardziej szukać będziecie odosobnienia. Samotne Panny powinny poczekać na lepszy moment. Zostaniecie zauważone w odpowiednim czasie.

Waga (23.09 – 22.10)

Powinniście mieć dobry humor w tym tygodniu. Jedynie we wtorek sprawy domowe mogą Was chwilowo przytłoczyć, nieprzewidziane trudności sprawią, że będziecie musiały w ten poświęcić się obowiązkom. W stałym związku bardzo dobry okres, wszystko powinno układać się po waszej myśli. Jeśli partner ociągał się z wyznaniem wam uczuć, to może zrobi to właśnie teraz. Słońce i Mars w Wodniku dodadzą Wam dużo energii. Nie powinniście narzekać na zdrowie. Zadbajcie o urodę i postarajcie się znaleźć chwilkę czasu tylko dla siebie. Samotne Wagi oczarują prawie każdego. Nawet jeśli nie spotkacie miłości swego życia, to miło spędzicie czas wolny. W sobotę bardzo miła atmosfera w domu rodzinnym. Wszelkie wcześniejsze nieporozumienia maja teraz szanse zostać złagodzone.

Skorpion (23.10 – 21.11)

W poniedziałek i wtorek sprawy rodzinne mogą nie przebiegać po waszej myśli. Jeśli ogarnie Was zimowa chandra, to już od połowy tygodnia Księżyc w Skorpionie przyniesie Wam lepszy nastrój, dzięki życzliwości otoczenia. Możecie mieć wrażenie, że wszyscy dookoła Was szukają zabawy, podczas gdy Wy będziecie mieć raczej poważny nastrój. Wasi znajomi i przyjaciele mogą wprawić Was w stan lekkiej irytacji, uważajcie więc na sprzeczki również w stałym związku. Postarajcie się nie wydawać za dużo pieniędzy i zaoszczędzić nieco, żeby mieć w zanadrzu sumkę na koncie na nieprzewidziane wydatki. Radzę też zachować zimną krew, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju okazje kupna. Dla wszystkich studiujących i uczących się Skorpionów to dobry czas na naukę, będziecie bardzo skupione. W pracy zarówno wasi szefowie jak i koledzy mogą być trochę mało kontaktowi, widocznie też mają swoje sprawy, którymi niekoniecznie mają ochotę się dzielić.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Jak wspaniale być Strzelcem, kiedy Wenus właśnie otacza Wasz ognisty znak swoją opieką. Dobra passa trwa. W stałym związku czekają Was chwile namiętności, gorące noce mimo zimy za oknem. Samotni mają w tym tygodniu zakaz siedzenia w domu. Koniecznie wychodźcie do ludzi i to najlepiej tam, gdzie jest jak najwięcej osób. Wśród nich może być Wasza potencjalna druga połówka. Nie przesadzajcie tylko z zakupami. W pracy będziecie mieć mnóstwo świetnych i nowatorskich pomysłów. Jeśli myślicie nad rozpoczęciem własnej działalności, to gwiazdy właśnie sprzyjają waszemu rozwojowi i ekspansji. Trochę gorszy nastrój może Was chwilowo dopaść w środę lub czwartek za sprawą Księżyca w Skorpionie. Sprawy rodzinne mogą chwilowo wyprowadzić Was z równowagi. Ale od soboty już aura sprzyjająca zabawie i podróżom, choćby niedalekim.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Ten tydzień sprzyja nauce, nowym kontaktom, w tym także zawodowym, poszerzaniu swoich horyzontów. Wasze otoczenie może odczuć, że jesteście trochę zamknięte w sobie. A to dlatego, że pochłonął Was problem intelektualny, albo nowe hobby tak Was wciągnęło, że macie niewiele czasu dla rodziny. Co prawda macie okazję do poznawania wielu ciekawych osób, ale postarajcie się odróżnić kontakty przelotne od tych bardziej znaczących. Ten tydzień powinien Wam też przynieść sporo luzu i wreszcie jakieś korzyści finansowe. Do tej pory pracowałyście ciężko, prowadząc trochę samotniczy tryb życia, a teraz wreszcie powinny być widoczne pierwsze owoce waszego poświęcenia. W stałym związku wtorek to czas chwilowej irytacji albo pretensji. Jeśli wywiąże się sprzeczka, to raczej nie z waszej winy. Jeśli macie poczucie, że stoicie trochę w cieniu, to głowa do góry. Wasze pięć minut jeszcze przyjdzie i to już całkiem niedługo. Postarajcie się teraz przygotować na nadchodzące szanse, i to zarówno w życiu zawodowym, jak i w miłości.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Słońce i Mars w Wodniku to niebywały wprost optymizm i energia. Wiele dobrego będzie się działo w sprawach zawodowych. Ponadto dzięki Jowiszowi nadarzać się będą szanse na rozwój kariery. Bezrobotni powinni wyjątkowo intensywnie szukać pracy, bowiem szczęście może się właśnie teraz uśmiechnąć i pracodawcy spojrzą łaskawym okiem. Samotne Wodniki mogą spotkać na swej drodze miłość. Będziecie wzbudzać zainteresowanie nie tylko urodą ale i elokwencją. Dobrym humorem i pewnością siebie zarazicie rodzinę i znajomych, uda Wam się zjednać nawet tych, którzy z jakichś powodów do tej pory nie byli do Was zbyt życzliwie nastawieni. Jeśli czujecie się przepracowane, to zaplanujcie urlop, koniecznie związany z aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. W stałym związku to czas ciepłym wyznań i czułości. Uważajcie jedynie podczas jazdy samochodem, Mars może sprawić, że będziecie trochę niecierpliwe.

Ryby (19.02 – 20.03)

Jeśli macie nienajlepszy nastrój, to przeczekajcie go i nie podejmujcie żadnych ważnych decyzji pod wpływem chwilowych emocji. Istotne kwestie lepiej rozważyć racjonalnie i „na zimno”. W stałych związku nie jest to najlepszy czas, możliwe kłótnie i nieporozumienia z partnerem. Jeśli nie możecie się dogadać, to lepiej spędźcie trochę czasu osobno i kiedy zatęsknicie za sobą uczucia odżyją. Samotne Ryby mają szanse spotkać ewentualnego wielbiciela, ale zaabsorbowane swoim życiem wewnętrznym mogą nawet nie zwrócić na niego uwagi. Zresztą miłości swego życia nie spotyka się codziennie i kiedy to ewentualnie nastąpi poczujecie, że to jest właśnie TO. Wasze pięć minut jeszcze nadejdzie. Za to sprawy zawodowe powinny przebiegać bardzo pomyślnie. Jeśli w piątek albo sobotę będziecie trochę rozdrażnione i nic Wam się nie będzie chciało, to odrobina lenistwa nie zaszkodzi. Gorsze samopoczucie może być spowodowane przepracowaniem i odpoczynek dobrze Wam zrobi.Horoskop 2011