Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011 > 2011-01-17


Horoskop tygodniowy 17-23 stycznia 2011

Baran (21.03 – 19.04)

W poniedziałek bardzo dobrze będą Wam szły wszelkie kontakty zawodowe wymagające giętkości umysłu i szybkości myślenia. W pracy czeka Was dużo obowiązków i naprawdę trudne problemy do rozgryzienia. Wreszcie dostaniecie godne siebie wyzwanie, dzięki temu nie będziecie się nudzić i zaspokoicie ambicje. Mars w powietrznym znaku Wodnika doda Wam energii i natchnie nowatorskimi pomysłami. Teraz nadarza się okazja, by obrać inny kierunek działania niż dotychczas. Wenus w Strzelcu również działa optymistycznie i sprzyja kontaktom towarzyskim. Samotne Barany mogą spodziewać się wysypu adoratorów chętnych poznać je bliżej. W stałych związkach czeka Was dużo ciepła i czułości. We wtorek i środę ciągnąć Was będzie do rodziny i czas wolny spędzicie raczej z bliskimi niż na mieście. Od czwartku macie szanse zabłysnąć w towarzystwie. Jeśli czekają Was wystąpienia publiczne, dobrze byłoby zaplanować je na koniec tygodnia, najlepiej na piątek. W sobotę i niedzielę możecie wziąć się za porządki w domu. Może wreszcie nadszedł moment, żeby powyrzucać niektóre graty.

Byk (20.04 – 20.05)

W tym tygodniu względny spokój. W pracy sprawy będą toczyły się własnym rytmem. Możecie nawet mieć wrażenie, że popadłyście w rutynę. Ma to oczywiście swoje dobre strony, bowiem nadmiar stresów wpływa szkodliwie na zdrowie. We wtorek i środę żeńska część populacji będzie nastawiona do Was bardzo przychylnie. Macie w tym tygodniu okazję dokończyć zaczęte projekty. Piątek i sobota sprzyjały będą spotkaniom w gronie przyjaciół. Samotne Byki mogą nawet nie mieć ochoty szukać teraz drugiej połówki. W tej kwestii nic na siłę, na wszystko jest czas. W wolnym czasie starajcie się odpocząć i poszerzyć swoje horyzonty intelektualne, poczytać jakąś dobrą książkę albo obejrzeć film. Od piątku powinniście zadbać o urodę, jeśli nie wypad do kosmetyczki, to chociaż aromatyczna kąpiel. W stałych związkach bez zmian. Również wasza sytuacja finansowa powinna być stabilna.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Dobry nastrój może Wam popsuć drobne nieporozumienie w związku. Jeśli nie dotrzymałyście obietnicy danej partnerowi, to teraz może mieć do Was całkiem słuszne pretensje. Wenus co prawda przynieść Wam może powodzenie w sprawach finansowych, ale nie będziecie zadowolone w 100%. Samotne Bliźnięta co prawda mają szanse na liczne znajomości, ale niekoniecznie trwałe. Nadmiar optymizmu może Was też skłonić do trwonienia pieniędzy. Co rusz będą się Wam trafiać niezwykłe okazje i przeceny. Zanim jednak zrobicie większe zakupy, zastanówcie się dwa razy, co tak naprawdę jest Wam niezbędne. Możecie w tej chwili trochę przecenić swoje możliwości. W pracy macie szanse wyróżnić, a nawet zdobyć pewną popularność. W czwartek domownicy mogą działać na Was nieco irytująco. Naprawdę świetne samopoczucie w weekend. Nie siedźcie w domu przed telewizorem i postarajcie się spędzić wolne dni aktywnie.

Rak (22.06 – 22.07)

Powinniście uważać na zdrowie i nie forsować się zbytnio. Czekają Was drobne nieporozumienia w rodzinie. Możliwe, że niektórzy domownicy mają dość Waszej opiekuńczości i potrzebują więcej przestrzeni. Wasze próby dbania o dzieci mogą przez nie zostać mylnie zrozumiane jako wtrącanie się w nie swoje sprawy. W pracy wiele będzie się działo, ale poradzicie sobie z nadmiarem informacji. Jeśli Wasz partner nie chce spędzać czasu wolnego z Wami, uszanujcie jego odmienne upodobania, albo postarajcie dostosować się do jego potrzeb. W końcu związki opierają się na sztuce kompromisu. Samotne Raki powinny poczekać na bardziej odpowiedni moment. Strzała Amora trafi jeszcze w wasze serca, a tymczasem wykorzystajcie samotność w twórczy sposób. Może w Waszym otoczeniu są osoby, którym przyda się wasza pomoc albo choć dobre słowo. Sprawy finansowe nie najgorzej, ale przydałoby się zaplanować oszczędzanie.

Lew (23.07 – 22.08)

Z jednej strony będziecie miały sporo energii, ale też grozi Wam skłonność do popadania w irytację z byle powodu. Jeśli macie wrażenie, że rzeczywistość Was przytłacza, a frustracja męczy, to pamiętajcie, że najlepszym sposobem ujścia agresji jest sport. Czeka Was sporo pracy, być może trzeba będzie wziąć nadgodziny, ale dzięki temu polepszy się stan waszego konta. Od czwartku poprawa nastroju i rozluźnienie. Macie teraz dobry czas w stałych związkach. Wszystko powinno układać się po waszej myśli. Samotne Lwy i Lwice są pod opieką Wenus, która obdarza nie tylko dobrym humorem, ale i stawiać będzie na waszej drodze przychylnie nastawione do Was osoby. Możecie liczyć na ułatwienia i pomoc tam, gdzie się jej nawet nie spodziewacie. Nawet jeśli nie szukacie drugiej połówki, to całkiem możliwe, że nie będziecie mogły opędzić się od chętnych na bliższe poznanie waszej osoby.

Panna (23.08 – 22.09)

W stałych związkach partner może być trochę zirytowany Waszą drobiazgowością. Okażcie zatem wyrozumiałość tym, którzy wyznają w życiu inne wartości niż poukładane w kostkę ubrania. Samotne Panny powinny poczekać na bardziej sprzyjający okres. Lepiej skupcie się na pracy albo na rozwijaniu swojego hobby, niż szukaniu okazji do randkowania. Bardzo dobrze będzie się Wam pracowało i uczyło. Pęd do zdobywania wiadomości i podnoszenia kwalifikacji sprawi, że zostaniecie docenione za swój profesjonalizm. Jeśli sprawy finansowe trochę kuleją, to przemyślcie zmianę zawodu, albo popytajcie krewnych i znajomych, czy czasem nie zwolniło się stanowisko, na które mogłybyście „wskoczyć”. Jako osoby giętkie i praktyczne dacie sobie wszędzie radę. Środek tygodnia sprzyjał będzie załatwianiu spraw urzędowych i bankowych. Wasz bliski przyjaciel może potrzebować waszego pocieszenia.

Waga (23.09 – 22.10)

Powiew lekkiego optymizmu przyniesie Wam Wenus. Mars obdarzy Was energią do działania. W związkach całkiem nieźle. Samotne Wagi pełne będą młodzieńczej werwy i uroku, dzięki czemu zjednają sobie otoczenie. Tydzień będzie pełen ruchu, nie będziecie się nudzić. Uważajcie na przeziębienia i brak witamin. W środę i czwartek czeka Was trochę napięć w domu. Wrażliwsze Wagi mogą mieć problemy z zaśnięciem, pełnia Księżyca nieco wzmaga niepokój. Najlepiej wyciszyć się słuchając relaksującej muzyki, spacer przed snem też całkiem nieźle wpływa na samopoczucie. Od piątku przypływ dobrego nastroju sprawi, że wreszcie będziecie chciały pokazać się w towarzystwie i na pewno usłyszycie miły komplement. Sprawy finansowe powinny układać się pomyślnie.

Skorpion (23.10 – 21.11)

W pracy co prawda będziecie miały sporo pomysłów, ale na drodze w ich realizacji mogą stanąć nieprzewidziane przeszkody i będziecie musiały trochę odłożyć działania trochę „na potem”. Przed waszym celem mogą stawać irytujące drobiazgi powodujące opóźnienia. W środku tygodnia ogarnie Was jednak miły nastrój dzięki pomocy przyjaciółki albo przyjaciela. Zamiast na życiu uczuciowym skupicie się na pracy. Na przyjemności i zbieranie plonów przyjdzie czas w przyszłości. Jeśli bagatelizowałyście sprawy zdrowia, to przyjrzyjcie się uważnie waszej diecie, czy aby nie należałoby jej nieco urozmaicić. Możecie mieć skłonność do przeziębień, ze względu na trochę osłabioną odporność. Ubierajcie się więc ciepło, ale bez przesady. Finanse będą wam spędzać sen z powiek. W takim wypadku powinnyście postarać się wyluzować i nie forsować nic na siłę tylko poczekać na bardziej sprzyjający moment.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Wenus w Strzelcu ciągle czuwa nad Wami. To dobry czas na realizację pomysłów, okoliczności będą wam sprzyjać. Dużo optymizmu i radości czeka Was także w związkach. Zbliżycie się emocjonalnie do partnera. Powinniście nawet zaplanować wspólny wypad tylko we dwoje. Samotne Strzelce mogą spodziewać się niebywałego powodzenia. Będziecie przebierać w adoratorach. Oczarujecie zarówno współpracowników jak i pracodawców. I zostaniecie docenione za słoneczny nastrój i oryginalne poczucie humoru. Gdziekolwiek się teraz nie pojawicie, szczęście będzie Wam sprzyjało. Nie wydawajcie tylko za dużo pieniędzy, bo możecie trochę przecenić swoje możliwości finansowe. I pamiętajcie, że dobrze jest mieć na koncie trochę w zapasie. W czwartek i piątek powinien Wam dopisywać doskonały humor. Również rodzina będzie Was wspomagać we wszystkim, co robicie.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Po trochę nerwowych ostatnich tygodniach wreszcie przyjdzie dla Was moment na relaks i spoczęcie na laurach. Będziecie wreszcie cieszyć się efektami swojej ciężkiej pracy. Od piątku Słońce w Wodniku pozwoli Wam spojrzeć na swoje życie z szerszej perspektywy i ustalić cele i strategię działania na najbliższy czas, uwzględniając nie tylko korzyści materialne, ale i samorozwój. W dalszym ciągu będziecie doskonalić już posiadane umiejętności, tym razem całkiem możliwe, że przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik. Merkury w Koziorożcu co prawda sprzyja systematycznej nauce, ale może na Was działać trochę melancholijnie. Nie dawajcie się przypływom kiepskiego nastroju. Ze środy na czwartek możecie odczuć chwilowe pogorszenie humoru. W finansach na razie bez zmian, ale za to perspektywy na przyszłość rysują się bardzo dobrze.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Początek tygodnia przyniesie Wam trochę poważny nastrój. Za to już od czwartku Słońce wejdzie do Wodnika, a razem z nim otrzymacie zastrzyk energii, chęci do działania i radości. Uważajcie tylko na wypadki i skaleczenia, a w każdym razie bezwzględnie zachowujcie się rozważnie podczas jazdy samochodem. Grozi Wam niecierpliwość i trochę brawury. Ludzie dookoła Was mogą nie rozumieć waszego entuzjazmu. Łatwo Wam będzie teraz zrzucić dodatkowe kilogramy, więc jeśli przejście na dietę i rozpoczęcie gimnastyki, to właśnie teraz. Będziecie ożywione i pełne zapału i po prostu będzie Wam się chciało ćwiczyć. W środę i czwartek atmosfera w domu może być trochę podgrzana i nietrudno będzie o zatargi i spory. Piątek i sobota to duże szanse dla samotnych Wodników, które powinny wybrać się na randkę. Możliwe, że w gronie znajomych macie kogoś, kto jest Wami zainteresowany nie tylko jako przyjaciel, ale pragnie poznać Was bliżej.

Ryby (19.02 – 20.03)

W poniedziałek nadmiar informacji w pracy trochę Was przytłoczy. Wtorek i środa sprzyjać będą zajęciom wymagającym skupienia się. Jeśli tylko odczuwacie potrzebę odosobnienia i poprzebywania sam na sam ze sobą, to nikt nie ma prawa zakłócać waszego spokoju. To zazwyczaj Wam wszyscy wypłakują się na ramieniu, więc teraz niech zrozumieją i Was. Jeśli w stałym związku nie układa się po waszej myśli, powinniście przedyskutować z partnerem, co wam obojgu leży na sercu. W tym tygodniu powinna trafić się niejedna okazja do tego. Wenus w Strzelcu zachęca do poszerzania swoich horyzontów i poznawania nowych ludzi, ale znajomości takie mogą mieć charakter przelotny, albo poznaje się osoby unikające odpowiedzialności. Jeśli jesteście samotne i szukacie kogoś, w kim miałybyście oparcie, także podczas gorszych dni, to sprzyjający moment przyjdzie dopiero za jakiś czas. Finanse na plus.Horoskop 2011