Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011 > 2011-01-10


Horoskop tygodniowy 10-16 stycznia 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Tydzień rozpoczniecie w bardzo dobrym nastroju. Dobrze będzie, jeśli przemyślicie teraz strategię działania i jeszcze raz przeanalizujecie swoje zamierzenia. To dobry czas na ponowne przemyślenie swoich planów. Możecie mieć trochę problemów ze zdrowiem. Dadzą o sobie znać stare dolegliwości. W pracy stres w związku z uciekającymi terminami. W środę mogą Was ogarnąć czarne myśli i rozdrażnienie, ale to na szczęście chwilowe. Od czwartku skupicie się na sprawach materialnych i będziecie kombinować, jakby tu dorobić na boku. Możecie nawet liczyć na to, że niezły pomysł wpadnie Wam do głowy, tylko, że będziecie musiały poczekać z jego realizacją. W niedzielę Mars wejdzie do znaku Wodnika i wreszcie poczujecie powiew świeżości i inspiracji w Waszym życiu – przeczucie, że oto niedługo rozwiniecie wreszcie skrzydła, okaże się całkiem słuszne. Do tego Wenus w Strzelcu zachęcać Was będzie do odkrywania nowych horyzontów w związkach. Wykażecie się wręcz niebywałą inwencją w sypialni. I Wenus sprawi, że będziecie miały dobre samopoczucie.

Byk (20.04 – 20.05)

Słońce doda Wam optymizmu, a Mars energii. Przydadzą się Wam, bo początek tygodnia będzie niełatwy. Spadnie na Was sporo roboty. Trochę to będzie kolidować z waszymi oczekiwaniami. Domownicy będą co chwila czegoś od Was wymagać. Dacie sobie jednak świetnie radę, a już od czwartku humor będziecie mieć doskonały, dumne z siebie, że udało Wam się tyle zdziałać mimo przeszkód. W związkach niewiele będzie się działo. Samotne Byki co prawda na brak zajęć nie będą narzekać, ale nie jest to czas sprzyjający poznawaniu partnerów. Nowo poznani adoratorzy mogą okazać się nie do końca tymi, których szukałyście. Nie forsujcie zatem nic na siłę. Skupcie się raczej na szlifowaniu umiejętności zawodowych. Merkury wspomoże Waszą koncentrację. Będziecie zgłębiać poważne tematy. Wasi bliscy mogą być zaskoczeni małomównością. W sobotę szykuje się miłe spotkanie w gronie rodzinnym. Uważajcie tylko na apetyty.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Będziecie mieć bardzo dobre samopoczucie. Wenus doda Wam uroku, Merkury jasności myślenia. Będziecie wprost tryskać entuzjazmem i świetnymi pomysłami. Wszelkie podróże i delegacje udadzą się lepiej niż doskonale. Uważajcie tylko na sprzęt elektroniczny. Laptopy, drukarki i telefony komórkowe mogą trochę szwankować. Swoją pomysłowością i radością zarazicie wszystkich wokół. Przy tym będziecie opanowane i wzbudzać będziecie powszechny szacunek, a nawet zazdrość. Nawet jeśli w pracy będą trochę hamować Wasze zapędy, to i tak w końcu uda się Wam przekonać wszystkich, że to Wy macie rację. Życie uczuciowe doskonale! Właśnie teraz partner będzie skory do wyznań i Wy nie powinniście być mu dłużne. To czas sprzyjający zarówno odpoczynkowi jak i pracy. Cokolwiek nie postanowicie, uda się doskonale. Gwiazdy po prostu Wam sprzyjają. Samotni mogą liczyć na to, że wzbudzą swoją osobą zainteresowanie i całkiem możliwe, że nie opędzą się od chętnych poznać ich bliżej.

Rak (22.06 – 22.07)

Na początku tygodnia będziecie trochę zestresowane. Nadmiar obowiązków nie wpłynie najlepiej na Wasze samopoczucie. Możecie mieć problem w dogadaniu się zarówno z rodziną jak i z partnerem. W związkach tendencja do kłótni a w każdym razie nieporozumień. Do środy będziecie więc nieco nie w sosie. Zarówno Wy jak i wasza rodzina mogą mieć wrażenie, że macie zupełnie odmienne punkty widzenia na te same kwestie. Jednak wrażenie bycia przytłoczonym stopniowo minie - nie taki diabeł straszny, jak go malują. W końcu jesteście bardzo obowiązkowe i wszelkie zadania zawodowe traktujecie z należną powagą. Wolne Raki powinny poczekać na lepszy okres na szukanie partnera. Nowo zawarte znajomości mogą okazać się niewypałem i początkowy optymizm zastąpi uczucie rozczarowania, więc bądźcie nastawione ostrożnie i rozważnie. Natomiast w sprawach finansowych naprawdę dobrze. Wysoce prawdopodobne jest, że jeśli pójdziecie na zakupy, to uda Wam się upolować wyjątkowo atrakcyjny towar po naprawdę niskiej cenie.

Lew (23.07 – 22.08)

Czuwa nad Wami Wenus, obdarzając Was nieodpartym urokiem i wrażliwością na piękno. Natomiast Merkury dodaje Wam błyskotliwości i elokwencji. Nikt, naprawdę nikt Wam się nie oprze, każdego owiniecie sobie wokół palca. W tym tygodniu będziecie wyjątkowo ożywione. Dobrze byłoby gdybyście wzięły się za zabiegi pielęgnacyjne, wizyty u fryzjera i tym podobne upiększanie. To bardzo dobry okres w stałych związkach. Partnerzy będą co rusz wyznawać Wam gorące uczucia i okazywać czułość. Samotne Lwy i Lwice nie będą narzekać na brak adoratorów. Swoją oryginalną osobowością olśnicie każdego. Możecie też liczyć na chwile natchnienia artystycznego. Dodatkowo będziecie nastawione dość asertywnie, więc jeśli planujecie negocjacje, to właśnie w tym tygodniu powinno się Wam udać przekonać do swoich racji prawie każdego. W połowie tygodnia może pojawić się jakiś nieplanowany wydatek. Postarajcie się więc nie szastać pieniędzmi.

Panna (23.08 – 22.09)

Na początku tygodnia będziecie mieć sporo energii do działania i silną potrzebę skupienia, więc jeśli planujecie czynności wymagające dłuższej koncentracji, to właśnie na teraz. W kwestiach zawodowych możecie liczyć na wsparcie wysoko postawionych osób, które swoją pomocą mogą Wam bardzo ułatwić pracę. W stałych związkach będziecie się niestety trochę mijać z partnerem z powodu braku wystarczającej ilości czasu. Dla samotnych Panien to nie jest najlepszy czas na szukanie drugiej połówki. Wasze myśli będą po prostu zajęte czym innym i pewnie nawet nie zauważycie, że ktoś zawiesił na Was oko. W środku tygodnia atmosfera w domu może być trochę napięta. Niestety pospiech bywa stresujący nie tylko dla Was. Już od czwartku skupicie się na sprawach bardzo przyziemnych. Całkiem możliwe, że zachce Wam się gruntownych porządków. W finansach co prawda bywało lepiej, ale przecież nie jest źle.

Waga (23.09 – 22.10)

Tydzień zacznie się dla Was nieco stresująco. W poniedziałek zostaniecie rzucone od razu na głęboką wodę w firmie, ale dacie sobie świetnie radę, czuwa bowiem nad Wami Wenus, która obdarza powodzeniem. We wtorek i środę możecie być nieco podenerwowane dość napiętą atmosferą w domu. Podczas gdy Wy zechcecie odpocząć w fotelu, Wasi bliscy będą naładowani energią i będą zachęcać Was do aktywnego wypoczynku. Dopiero pod koniec tygodnia względny spokój w domu. Za to w związkach za sprawą Wenus dobry okres. Partnerzy będą we wszystkim zgadzać się z Wami i możecie spodziewać się przypływu czułości. Samotne Wagi mają niezbyt wielkie szanse na spotkanie drugiej połówki. Jesteście co prawda najbardziej towarzyskie z całego zodiaku, ale w tym tygodniu gwiazdy sprzyjają raczej zajęciu się swoimi sprawami niż brylowaniu w towarzystwie. Wasze sprawy finansowe za to powinny układać się całkiem nieźle.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Ciągle macie sporo energii, więc wykorzystajcie ten okres na realizację swoich pomysłów. Skorpiony będące miłośnikami sportu są teraz w doskonałej formie i mają nawet szanse na jakiś sukces w tej dziedzinie. Pod koniec tygodnia otrzymacie miłą wiadomość - sprawa, która utknęła w martwym punkcie od dłuższego czasu, wreszcie ułoży się po waszej myśli. Poza tym jeśli planujecie zmiany w karierze, to właśnie teraz powinniście szukać nowej pracy, macie szanse wreszcie zostać docenione, a i poszerzanie horyzontów intelektualnych będzie miało niebagatelne znaczenie. Zamiast na partnerze skupicie się raczej na sprawach finansowych i to one zaprzątać będą wasze myśli przez większość czasu. Samotni powinni odpuścić sobie poszukiwania miłości swego życia, przyjdzie na to jeszcze odpowiedni czas. Kwestie podejmowania poważnych decyzji pozostawcie raczej na koniec tygodnia, kiedy będziecie miały chwilę na wyciszenie się - doskonały pomysł może przyjść Wam wtedy do głowy. Możliwe nawet, że rozgryziecie sekret, który zaprzątał ostatnio wasze myśli.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Jesteście właśnie pod wpływem Wenus. Dzięki temu czekają Was przychylność i życzliwość otoczenia. Powinniście też mieć doskonałą formę i mnóstwo pozytywnej energii, zwłaszcza w poniedziałek i wtorek. Może okaże się nawet, że spotkacie bardzo życzliwie nastawionego do Was Barana. Wenus prócz powodzenia powodować też może przypływy lenistwa, będziecie czuć się tak dobrze, że po prostu nic Wam się nie będzie chciało. Możliwe też, że trafi Wam się okazja wyjazdu. To już byłby szczyt marzeń. Życie uczuciowe po prostu świetnie, będziecie wprost promieniować doskonałym humorem i oczarujecie każdego, kto stanie na waszej drodze. Samotne Strzelce mają naprawdę okazję spotkać istotę, na widok której serce zabije mocniej. Miejcie więc oczy i uszy szeroko otwarte, możliwe, że miłość czeka tam, gdzie się jej najmniej spodziewacie. Niebagatelne znaczenie mają też sprawy finansowe, które powinny układać się całkiem dobrze, jeśli tylko nie wydacie kosmicznej sumy na noworocznych wyprzedażach.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Czekają Was spore zmiany, jeśli chodzi o karierę. Możliwe, że w końcu zostaniecie zauważone i docenione przez szersze grono. Macie teraz naprawdę mnóstwo energii i optymizmu. Cokolwiek robicie po prostu musi się udać i są naprawdę spore szanse na powodzenie wszelkich przedsięwzięć. Jedyne niebezpieczeństwo, jakie teraz Wam grozi, to nadmierny pośpiech. Zanim wykonacie jakiś ważny ruch i podejmiecie istotną decyzję, zastanówcie się dwa razy dłużej niż zazwyczaj i pamiętajcie, że nie warto działać pochopnie. Będziecie mieć również doskonałą formę fizyczną i jeśli nie miałyście jeszcze okazji wyjechać na zimowy urlop, to teraz byłby doskonały czas na czynny wypoczynek. Pod koniec tygodnia możecie wpaść na rozwiązanie kwestii palącej Was od dłuższego czasu. Możliwe, że na jaw wyjdą dość drażliwe sprawy. Zwłaszcza w poniedziałek i wtorek możecie być trochę rozdrażnione. Uważajcie, żeby nie prowokować żadnych kłótni w rodzinie i zachowajcie szczególną ostrożność podczas jazdy samochodem.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Możecie być trochę zestresowane na początku tego tygodnia. Ale za to w pracy doskonale. Będziecie zdobywać nowe umiejętności i nauka da Wam naprawdę dużo satysfakcji. W dodatku będziecie mieć poczucie, że jesteście potrzebne i realizujecie się nie tylko zawodowo, ale pracujecie w imię wyższego dobra i naprawdę jesteście w tym niezastąpione. Wenus z ognistego Strzelca dodaje Wam teraz optymizmu i pewności siebie, a we wtorek i środę będziecie naprawdę pełne energii i pomysłów. Pod koniec tygodnia niestety papierkowa robota trochę się opóźni, ale i tak będziecie świetnie zorganizowane. Właśnie teraz macie wyostrzone zdolności analityczne i jesteście dość mocno uwrażliwione na szczegóły, więc nic Wam nie umknie. Wasi bliscy mogą nawet narzekać, że stałyście się nieco czepialskie. Finanse bardzo dobrze. Wreszcie będziecie mogły sobie pozwolić na zakupy bez zamartwiania się o następny miesiąc.

Ryby (19.02 – 20.03)

Gwiazdy Wam sprzyjają i choć to trochę stresujący okres w związkach, to wszystkie inne dziedziny życia powinny układać się doskonale. Macie sporo energii do pracy, a i nauka powinna iść Wam bardzo dobrze. Początek tygodnia może być trochę nerwowy z racji napiętej atmosfery w domu, która jednak szybko się uspokoi. Pod koniec tygodnia możecie spodziewać się miłych wiadomości od bliskich Wam znajomych. Samotne Ryby powinny skupić się raczej na rozwijaniu swoich zainteresowań niż szukaniu męża albo żony. Ryby w stałych związkach mogą mieć poczucie, że partner okazuje im za mało zainteresowania. Być może to Wasze subiektywne odczucie albo tak naprawdę Wasz partner ma jakieś problemy i nie chce nimi Was martwić. Możliwe też, że koniec tygodnia zechcecie spędzić raczej z przyjaciółmi w kameralnym gronie. Sprawy finansowe powinny układać się całkiem nieźle i jeśli tylko nie zaszalałyście wcześniej na zakupach, to spokojnie możecie pozwolić sobie na jakiś mały luksus.Horoskop 2011