Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011 > 2011-01-03


Horoskop tygodniowy 3-9 stycznia 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Tydzień rozpoczniecie trochę zestresowane tym, że trzeba wracać do obowiązków po niezwykle miłym weekendzie. Atmosfera w pracy będzie dość poważna i nikt nie zamierza traktować Was ulgowo. Jednak otrzymacie miłe wiadomości, które poprawią Wam nastrój. Jeśli nie miałyście okazji odpocząć w czasie świąt i Nowego Roku, to warunki mogą właśnie teraz sprzyjać wypadom na śnieżne szaleństwo. W środę i czwartek będziecie bardzo otwarte na ludzi, możecie też wpaść na jakieś niezwykle oryginalne rozwiązania problemów, które do tej pory wydawały się dość trudne. Wasi bliscy będą Wam bardzo pomocni i bardzo wyrozumiali. Weekend to dla Was czas na chwile czułości i romantyczne kolacje z partnerem. Samotni powinni wtedy koniecznie wyjść z domu i spędzić czas wolny w jakimś miłym towarzystwie. Nawet jeśli nie spotkacie miłości swego życia, to chociaż odstresujecie się po pracowitym tygodniu.

Byk (20.04 – 20.05)

Początek tygodnia przyniesie Wam energię, optymizm i pozytywne nastawienie do świata. Sprawy zawodowe będą układały się wyśmienicie. Będziecie doskonale zorganizowane, skupione i pełne inicjatywy. Dla samotnych to dobry czas na nawiązywane znajomości. Będziecie bowiem bardzo towarzyskie, a i co rusz pojawiać się będą życzliwie nastawione do Was osoby płci przeciwnej, szczególnie Koziorożce albo Panny. W czasie weekendu możecie wdać się w sprzeczkę z Waszym partnerem. Wtedy pozostanie tylko pogodzić się, a nie ma przecież nic przyjemniejszego niż „godzenie się”. Powinniście też wykorzystać do maksimum zimową aurę i pospacerować na świeżym powietrzu. Przyda się Wam trochę ruchu po świątecznych smakołykach. W finansach bywało co prawda lepiej, ale przecież mogłoby być gorzej. Nie przegapcie noworocznych wyprzedaży, ale też nie dajcie się zwieść niskim cenom i sprawdźcie jakość kupowanych towarów.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Pozytywnie zaskakujące drobiazgi na początku tego tygodnia poprawią Wam humor trochę popsuty faktem, że trzeba wracać do pracy. Możecie być nieco zdezorientowane, jakbyście „urwały się z choinki”. Właściwie to możecie nawet mieć poczucie, że wszyscy dookoła starają się ściągnąć Was na ziemię. Ale już środek tygodnia przyniesie Wam chwile odprężenia. Może to dobry czas na wyprawę do ciepłych krajów. Jeśli nie nadwerężyłyście zbytnio budżetu świątecznymi wydatkami, to czemu nie? Już od soboty Wenus w Strzelcu Wenus tchnie w Was optymizm i pogodę ducha. Sprzyjać też będzie nowym znajomościom i porywom uczuć wśród zaobrączkowanych Bliźniąt. Wasz partner może wykazać się w tym tygodniu wyjątkową fantazją w sypialni, przez co będziecie wniebowzięte. Jeśli uczycie się lub studiujecie, to niesłychanie dobrze będziecie przyswajać nowe umiejętności.

Rak (22.06 – 22.07)

Ten tydzień będzie dla Was trochę stresujący. Rodzinna atmosfera i wspólne spędzanie czasu z bliskimi to jest to, co mogłybyście robić nieustannie. Niestety obowiązki będą teraz na pierwszym miejscu. Co prawda będziecie pełne energii, ale jednak wolałybyście dalej wspólnie biesiadować i słuchać historii babć i dziadków zamiast głosu szefa. Wenus jednak dalej czuwa nad waszym dobrym humorem i związkami. Wasi partnerzy będą w tym tygodniu co chwilę okazywać, jak bardzo im na Was zależy. Samotne Raki romantyczno-nostalgiczny nastrój ogarnie podczas weekendu. W sobotę i niedzielę gwiazdy sprzyjać będą kontemplacji. Muzycznie uzdolnieni mogą liczyć na przypływ natchnienia. A może swoją fantazją oczarujecie jakąś samotną Rybę albo zwróci na Was uwagę szukający opiekuńczej istoty Skorpion. Finanse całkiem nieźle. Jeśli jednak wasze hobby pochłania więcej środków niż planowałyście, to nie ma innego wyjścia, jak znaleźć jakieś dodatkowe zajęcie.

Lew (23.07 – 22.08)

Karnawał właśnie się rozpoczął, więc zabawa musi być iście szampańska. Jeśli pracujecie, to powrót do kieratu po sylwestrowych harcach będzie Wam nie w smak. Najchętniej ewakuowałybyście się do Brazylii, tam to dopiero potrafią się bawić. Okazja do rozluźnienia przyjdzie dopiero w środku tygodnia. Całkiem prawdopodobne, że otrzymacie niespodziewaną propozycję wyjazdu, co od razu polepszy Wam humor i umili wykonywanie obowiązków. Rodzinka może w tym tygodniu działać Wam trochę na nerwy, dlatego nie siedźcie w czasie wolnym za dużo w domu. Jeśli nadarzy się możliwość wypadu na miasto ze znajomymi, to nie wahajcie się ani chwili. W stałych związkach bez większych zmian. Samotne Lwy zamiast poszukiwać drugiej połówki powinny oddać się nauce i szlifowaniu umiejętności zawodowych. Jeśli macie zaplanowane wystąpienia publiczne, to będą one uwieńczone sukcesem. Niewielka szansa na flirt dopiero w weekend. W sprawach finansowych za to możecie liczyć na powodzenie.

Panna (23.08 – 22.09)

Czeka Was sporo nauki i pracy, ale za to atmosfera będzie sprzyjać skupieniu. Zostaniecie docenione za swoją wytrwałość i profesjonalizm. Nie będziecie mieć niestety wiele czasu, żeby poświecić go rodzinie. Macie okazję na miłe spotkanie z dawno nie widzianym znajomym. Możecie też kupić sobie jakiś drobiazg, który poprawi Wam humor. Urlopy w tym czasie powinny być bardzo udane. Nie tylko polepszy się wasze samopoczucie psychiczne, ale będziecie mieć doskonałą formę fizyczną i sporty zimowe sprawią Wam wiele radości. A świetna kondycja zaprocentuje w przyszłości, kiedy potrzebować będziecie więcej energii na naukę i pracę. Jeśli wyjazd, to tylko z partnerem, oboje zbliżycie się do siebie i oderwiecie od codzienności. Samotne Panny mogą spodziewać się zawarcia wielu nowych znajomości. Wykorzystacie twórczo każdą minutę wolnego czasu. Na poprawę finansów musicie trochę jeszcze poczekać.

Waga (23.09 – 22.10)

Humorek nie będzie Wam dopisywał w poniedziałek, a to za sprawą spiętrzenia się licznych obowiązków. Poza tym całkiem możliwe, że czeka Was drobne nieporozumienie w pracy, na szczęście tylko z koleżanką. Któż zresztą lubi poniedziałki… Za to w środku tygodnia już powinno być nieźle. Zarówno Wy nastawione będziecie pozytywnie, jak i wszyscy wokół będą wobec Was bardzo życzliwi. Papierkową robotę i sprawy urzędowe najłatwiej będzie Wam załatwić w środę albo czwartek. Dzięki pozytywnemu wpływowi Merkurego łatwiej Wam się będzie myślało. Również w związkach od piątku spodziewajcie się przypływu ciepłych uczuć i względnej równowagi. Samotni mają niewielką szansę na miłość jak grom z jasnego nieba. Partnerzy raczej nie zrobią Wam żadnych niespodzianek. Finanse w porządku. Możliwe, że uda Wam się kupić okazyjnie drobiazg, który upiększy Wasz dom.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Wenus w Waszym znaku ciągle dodaje Wam uroku i siły przekonywania. W pracy będziecie bardzo skoncentrowane, skupione na celach i pełne energii do działania. Możliwe, że zechcecie wprowadzić jakieś zmiany w najbliższym otoczeniu. Żeńska część ludzkości będzie do Was życzliwie nastawiona. Pod koniec tygodnia nieporozumienie ze znajomym może Wam chwilowo zepsuć dobry humor. W sobotę możliwe starcie z rodziną i drobna sprzeczka w związku. W efekcie czas wolny spędzicie ze znajomymi, zamiast ze swoją drugą połówką. Samotne Skorpiony powinny dać sobie czas i nie szukać nikogo na siłę. W karnawale trafi się jeszcze niejedna okazja na randki i zaczepianie nieznajomych, a może właśnie znajomych? Za to sprawy finansowe zaskakująco dobrze. Co prawda chciałybyście mieć więcej, ale doceńcie to, co już posiadacie, pamiętając przy tym, że są tacy, którzy nie mają nawet dachu nad głową.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Tydzień będzie dla Was pełen ruchu i nowinek. Studiujące i uczące się Strzelce mają doskonały czas na powtórki i zdobywanie wiedzy. Możliwe pomyłki i nieporozumienia w sprawach związanych z pocztą, w tym elektroniczną. Wysyłane wiadomości czytajcie dwa razy i sprawdźcie też dokładnie adres nadawcy. Sprzęty elektroniczne mogą trochę szwankować i musicie uzbroić się w cierpliwość. Od wtorku będziecie mieć wenę do pracy i naprawdę twórcze pomysły. Zadania, które do tej pory sprawiały Wam kłopot, pójdą bez problemu. Za to w domu środek tygodnia może być trochę wybuchowy. Jeśli Wasi bliscy chodzą podminowani, to lepiej zejdźcie im z drogi. Od soboty możecie liczyć na opiekę Wenus. Poczujecie przypływ optymizmu i dobrego nastroju. W związkach wszystko układać się będzie po Waszej myśli. Samotni natomiast mogą liczyć, że szczęście się do nich uśmiechnie.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Będziecie bardzo zajęte, ale humor Wam dopisze. W domu panować będzie życzliwa atmosfera. W pracy będziecie pełne zapału i entuzjazmu do działania. Jedynie we wtorek i środę możecie być chwilowo zaniepokojone. Od czwartku zaczniecie trochę myśleć o jakiejś przerwie, tym bardziej, że ostanie parę tygodni było dla Was pracowite. W stałych związkach względny spokój. Co prawda partnerzy mogą mieć trochę poczucia, że zbyt dużo czasu poświęcacie karierze, ale oni też powinni zrozumieć, że w dzisiejszych czasach trzeba niekiedy wybierać między pracą a domem. Samotni zbyt będą skupieni na robocie, żeby rozglądać się za flirtami. Sprawy finansowe nieźle, ale mogą być drobne opóźnienia z płatnościami. Dokładnie sprawdźcie wszystkie rachunki, czy przypadkiem czegoś nie przeoczyłyście. Od czwartku czas na zabiegi pielęgnacyjne, fryzjera i kosmetyczkę.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Będziecie dość opanowane i skupione na obowiązkach. Bardzo poważnie i odpowiedzialnie podejdziecie do spraw zawodowych. Merkury doda Waszemu myśleniu jasności i przejrzystości, więc być może wpadniecie na doskonały pomysł. Wtorek to nienajlepszy dzień. Możecie skarżyć się na kiepskie samopoczucie. Oznaczać to może jedynie, że po prostu brakuje Wam urlopu i czas zacząć planować aktywny wypoczynek, zwłaszcza dla tych, którzy wykonują pracę siedzącą. W tym tygodniu być może zaczniecie zauważać drobiazgi, na które do tej pory nie zwracałyście uwagi, a które nagle wydadzą się Wam denerwujące. Dla samotnych okazje do spotkań w szerszym gronie towarzyskim, a możliwości „upolowania” partnera dopiero pod koniec tygodnia. W stałych związkach sprawy będą toczyć się utartymi koleinami. W piątek myśl o nadchodzącym weekendzie polepszy Wam nastrój.

Ryby (19.02 – 20.03)

W tym tygodniu samopoczucie całkiem niezłe. Jedynie w środę możecie poczuć, że w pracy wywierana jest na Was presja, ale poradzicie sobie bez problemu. W wyjazdach służbowych mogą Was spotkać niewielkie opóźnienia. Trochę trudno będzie Wam się skoncentrować na zadaniach intelektualnych i jeśli akurat macie sesję, to trzeba się będzie przyłożyć do nauki bardziej niż zazwyczaj. Niewielkie dolegliwości zdrowotne mogą być skutkiem pewnych zaniedbań. Możliwe, że odpoczywałyście na kanapie przed telewizorem, zamiast na świeżym powietrzu i teraz trochę brakuje Wam energii. Postarajcie się nadrobić to przy najbliższej okazji. W związkach raczej względny spokój. Samotne Ryby powinny jeszcze poczekać na tego jedynego i skupić się na rozwijaniu swojego hobby. Możecie śmiało udać się na wyprzedaż, bo macie szanse upolować najatrakcyjniejszy towar po najkorzystniejszej cenie. Tym bardziej, że sprawy finansowe powinny być pod kontrolą.Horoskop 2011