Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
Słownik
System domów
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2010 > 2010-12-27


Horoskop tygodniowy 27 grudnia 2010 - 2 stycznia 2011

Nowy Rok 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Poniedziałek zacznie się pracowicie i poczujecie się trochę stłamszone obowiązkami. Jedynie sprawy urzędowe będą się układać. We wtorek gorszy nastrój może u Was wywołać irytujące utyskiwanie domowników. Kobiety w Waszym otoczeniu będą do Was niestety nastawione w ten dzień dość nieprzychylnie. Środek tygodnia natomiast sprzyjał będzie wszelkim spotkaniom towarzyskim i ogólnie kontaktom międzyludzkim. Barany pracujące umysłowo i uczące się mają okazję wykazać się pomysłowością. Choć będziecie musiały być bardzo stanowcze i precyzyjne w przedstawianiu Waszych innowacji, możecie spotkać się z lekkim zdziwieniem kierownictwa. Pozostanie Wam poczekać, aż szefowie przetrawią i w końcu zaakceptują Wasze pomysły. W Sylwestra zapragniecie intensywnych wrażeń i jeśli tylko macie możliwość, to wyjdźcie z domu. Samotni mogą liczyć na dobrą zabawę. Barany w parach czeka bardzo gorąca noc. W Nowy Rok wejdziecie z dawką optymizmu.

Byk (20.04 – 20.05)

Powrót do obowiązków zawodowych po przerwie świątecznej będzie dla Was trochę bolesny. Ale Mars i Słońce podarują Wam zastrzyk energii i impuls do działania. Zawodowo też będziecie zmobilizowane i chętne na wdrażanie nowinek. Wykorzystajcie dobrze ten czas na planowanie na nadchodzącego roku. Tym razem noworoczne postanowienia mają spore szanse na realizację. W życiu zawodowym trochę pośpiechu i zamieszania, szybciutko trzeba będzie zamknąć stare sprawy. W środku tygodnia kontakty z innymi mogą przebiegać trochę oschle. Jeśli nadszarpnęłyście finanse zakupami świątecznymi, to początek nowego roku przyniesie Wam zaciskanie pasa. Pod koniec tygodnia mogą do głosu dojść jakieś długo przemilczane problemy w Waszym związku. Podczas zabawy sylwestrowej dajcie się ponieść fantazji. W końcu ten dzień jest raz w roku. Samotne Byki będą miały okazje poflirtować, o ile nie zostaną w domu na kanapie przed telewizorem.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Bliźnięta w tym tygodniu mogą „cierpieć” na nadmierny hurra optymizm. Na nowy rok będziecie miały setki, jeśli nie tysiące pomysłów. Za to w pracy zostaniecie sprowadzone na ziemię. Niestety trzeba będzie się podporządkować grafikowi zadań. W poniedziałek możecie wdać się w sprzeczki z domownikami. Za to w związkach bardzo miła, romantyczna atmosfera. W środku tygodnia będziecie miały drobne opóźnienia związane z nadmiarem obowiązków, nieprzewidzianymi przeszkodami i usterkami sprzętów domowych. Ale już pod koniec tygodnia ogarnie Was bardzo dobry nastrój w związku ze zbliżającą się zabawą sylwestrową. Nie usiedzicie w domu i nawet jeśli niczego konkretnego nie zaplanowałyście. to w ostatniej chwili zbierzecie grupę znajomych i zorganizujecie szaloną zabawę. Przecież takie spontaniczne domówki są najlepsze. Pozostające w związkach Bliźnięta czeka okres stabilności. Samotne liczyć mogą na dobrą zabawę wśród przyjaciół i znajomych.

Rak (22.06 – 22.07)

Będzie Wam dość trudno wrócić do pracy po długim weekendzie. Jeszcze zewsząd napierać będą na Was wymagania, a to w pracy, a to w domu. W dodatku wtorek to dla Was nienajlepszy dzień. Będziecie miały nieco obniżony nastrój i bardziej spodoba się Wam idea samotności niż towarzyskie wyjścia. Pod koniec tygodnia ogarnie Was nastrój powagi. Samotne Raki powinny w czwartek albo piątek koniecznie porozglądać się, czy czasem ktoś nie patrzy na nie wymownie i nie próbuje nawiązać miłej rozmowy. A nuż niewinny flirt przeobrazi się w dłuższą znajomość. Jeśli ciągle do tej pory myślałyście o obowiązkach, to akurat w Sylwestra wrzućcie na luz, dzięki temu Nowy Rok powitacie w dobrym nastroju. Jowisz obdarza Was powodzeniem, a Uran może przynieść spektakularne niespodzianki. Wasze finanse są w tej chwili dość stabilne, ale nie zaszkodzi puścić los na loterii.

Lew (23.07 – 22.08)

Po świętach ciągle będziecie miały dobry nastrój i nie zepsuje Wam go nawet wymagający szef, czy jakieś drobne przeszkody albo korki na drodze do pracy. Tym razem będziecie chociaż próbować dość gruntownie przygotować się do Sylwestra. No niestety, teraz dewiza, że „praca nie zając nie ucieknie” nie sprawdzi się. Będziecie musiały wykonać obowiązki, choćbyście były myślami już na orbicie okołoziemskiej. Jeśli chodzi o partnerstwo, to macie niezbyt dobry czas. Możecie mieć poczucie, że partner nadaje na zupełnie odmiennej niż Wy fali. Samotne Lwy nie powinny łudzić się, że akurat teraz spotkają drugą połówkę. W sprawach finansowych bywało lepiej i jeśli ustaliłyście już budżet na przyszły rok, to być może będziecie musiały zrezygnować z wydatków na niektóre przyjemności. Zabawa sylwestrowa i początek Nowego Roku zapowiadają się całkiem nieźle. Pokażecie się od najlepszej strony.

Panna (23.08 – 22.09)

Tydzień rozpoczniecie świetnie zorganizowane. W środku tygodnia możecie natrafić na przeszkody natury formalnej. Koniec roku zawsze wiąże się ze sporą nerwówką w sprawach urzędowych. Nie wpadajcie w panikę, tylko krok po kroku pozamykajcie czynności urzędowe. Czeka Was niestety sporo pracy, więcej niż się spodziewałyście. We wtorek może nastąpić krótkie spięcie z domownikami, będziecie bowiem w stanie napięcia emocjonalnego. Od środy przygotowania do zabawy sylwestrowej będą szły pełną parą. Jeśli jesteście singlami i w ostatniej chwili pojawi się propozycja sylwestrowej randki w ciemno to łapcie okazję. Panny będące w związkach w wieczór sylwestrowy czekają porywy namiętności. Zaskoczycie otoczenie niezwykle wyważoną kreacją. Jeśli to Wy organizujecie zabawę, wasi goście będą pod ogromnym wrażeniem, tego jak doskonale udało Wam się dopracować każdy szczegół.

Waga (23.09 – 22.10)

Ten tydzień rozpoczniecie lekko zdezorientowane i zestresowane. Ilość zajęć w życiu zawodowym trochę Was przytłoczy, ale nie macie innego wyjścia, jak tylko wykonać swoje obowiązki. Natomiast w miarę upływu czasu nastrój będzie się wam polepszał na samą myśl o Noworocznym świętowaniu. Fundusze bez większych zmian w tym roku. Musicie trochę poczekać na spektakularną poprawę finansów. Wagi dzielące życie ze swoją druga połówką mogą spodziewać się mocnych przeżyć w tym tygodniu. Możliwe też, że partner wyzna wam żarliwie swoje uczucia, jeśli do tej pory je skrywał. Samotne Wagi otoczone będą co prawda wianuszkiem adoratorów, ale to raczej niezobowiązujące przelotne flirty niż miłość od pierwszego wejrzenia. Nowy Rok powitacie optymistycznie nastawione do świata. Jeżeli już od jakiegoś czasu planowałyście noworoczne postanowienia, to postarajcie się je zweryfikować czy czasem nie są zamierzone na wyrost.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Ten tydzień będzie dla Was po prostu bardzo pracowity. Czeka Was codzienna rutyna, tylko nieco intensywniej niż zwykle. Konfiguracje na niebie dodają Wam teraz mnóstwo energii. Uwaga – w tym roku szykują się duże zmiany. Być może od jakiegoś czasu wyczuwacie swoim szóstym zmysłem ich przedsmak. Co prawda zajmie Wam to więcej czasu niż planujecie, ale istnieją duże szanse na realizację noworocznych postanowień. Wenus ciągle obdarza Was swoją opieką. Dzięki niej to właśnie teraz dysponujecie niezwykłą uwodzicielską siłą. Macie też wyjątkowo wyostrzoną intuicję i nosa do spraw finansowych. Jeśli wcześniej poczyniłyście inwestycje, to prawdopodobnie w tym roku zaczną przynosić zyski. Skorpiony pozostające w związkach, mimo zimowej pory, czekają upojne i gorące noce. Samotnym Skorpionom wielbiciele padać będą do stóp. Tym razem możecie pozwolić sobie na przebieranie w zalotnikach.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Chociaż chodzicie już od jakiegoś czas z głową w chmurach, to do Sylwestra jeszcze kilka dni i mimo że to trudne, musicie uzbroić się w cierpliwość. Nie tylko Wy borykacie się z nawałem pracy. Zwłaszcza w tym tygodniu będziecie się wprost wyrywać już na urlop, a przełożeni systematycznie sprowadzać Was będą na ziemię. Wraz z nadchodzącym weekendem ogarniać Was zacznie coraz większy entuzjazm i będziecie planować swoje przyszłe osiągnięcia. Dla pracujących umysłowo i studentów to tydzień sprzyjający zdobywaniu i utrwalaniu wiedzy. Ponadto jakimś dziwnym trafem szczęście może się do Was uśmiechnąć i zostaniecie docenieni za swoją pomysłowość w pracy. Strzelcom pozostającym w związkach partner może zrobić przyjemną niespodziankę. Ni z tego ni z owego zacznie Was namawiać na wyjazd poza dom. Zgódźcie się i odpocznijcie od rzeczywistości w jego albo jej ramionach. Samotne Strzelce będą mieć co prawda powodzenie w towarzystwie, ale raczej mało prawdopodobne, że spotkacie teraz swoją drugą połówkę.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Chociaż już w tym tygodniu będziecie chciały wrzucić w końcu na luz, to jednak sprawy zawodowe ciągle nie dadzą Wam spokoju. Ten tydzień może okazać się bardzo stresujący, Wy już zechcecie odpocząć, a tu ciągle pojawiać się będą jakieś niespodziewane zadania do wykonania w pracy. I to wszystko do zrobienia „na wczoraj”. Samotnym jeszcze przed sylwestrem nadarzać się będą okazje do poznania potencjalnej połówki. W ten szczególny dzień odłóżcie pracę i koniecznie wyjdźcie się pobawić. Najlepszy program to byłby dla Was wyjazd w góry. Koziorożce pozostające w związkach czekają eksplozje namiętności. Jeśli czujecie, że ostatnio nieco zaniedbałyście partnera, to teraz macie okazję nadrobić i okazać mu czułość i zainteresowanie. Sprawy finansowe powinny przebiegać całkiem nieźle, dzięki Waszej zapobiegliwości i pracowitości macie szanse zostać docenione uznaniem również materialnym.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Nastrój słodkiego świątecznego lenistwa zostanie skonfrontowany z twardą rzeczywistością i będziecie musiały szybko dopasować się do rutyny codziennych zajęć. Pod koniec tygodnia możecie wpaść w nieco ponury humor przytłoczone nadmiarem pracy. W stałych związkach możliwe drobne nieporozumienia. Partner może mieć do Was żal, ze nie poświęcałyście mu ostatnio zbyt wiele uwagi. W Sylwester i Nowy Rok wreszcie przyjdzie szansa nadrobić trochę zaniedbane życie uczuciowe. Samotne Wodniki nawet jeśli nie spotkają wymarzonej drugiej połówki, w Sylwestra czeka szampańska zabawa w gronie przyjaciół i bliskich osób. Wreszcie dostaniecie wymarzony luz i oderwiecie się od szarej rzeczywistości. Podczas zabawy Sylwestrowej to Wy zarazicie znajomych spontanicznością i luzem. Na Nowy Rok nie planujcie zbyt wiele i pozwólcie unosić się z prądem. W końcu niespodzianki ubarwiają życie. 2011 rozpoczniecie w całkiem dobrym nastroju.

Ryby (19.02 – 20.03)

Mimo, że trzeba szybko pozamykać stare sprawy zawodowe, dacie sobie świetnie radę. Nawet bałagan w papierach uda się Wam wreszcie zorganizować. Jako, że jesteście bardzo wrażliwe, to pod koniec tygodnia możecie mieć trochę gorszy nastrój z powodu chwilowo napiętej atmosfery w domu. Za to w stałych związkach można spodziewać się przypływu gorących uczuć. Poczujecie, że Wasz partner to naprawdę wasza druga połówka. A Ryby o artystycznych zapędach mogą nagle doznać przypływu natchnienia i w ostatniej chwili wyczarować fantazyjną kreację. Kto wie, może tym sposobem stworzycie nowy trend w modzie. Samotne Ryby mogą liczyć, że wzbudzą spore zainteresowanie. Nie stójcie zatem w kącie podczas zabawy i dajcie się porwać do tańca. Jeśli nie zaszalałyście zbytnio kupując świąteczne prezenty, to Nowy Rok rozpoczniecie z całkiem rozsądną sumką na koncie. W tej chwili to nie najlepszy moment na ustalanie budżetu, bo możecie nieco przecenić swoje możliwości finansowe.Horoskop na 2011 rok