Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2010 > 2010-12-20


Horoskop tygodniowy 20-26.12.2010

Baran (21.03 – 19.04)

Będziecie trochę zestresowane w tym tygodniu nawałem obowiązków. Możecie być też roztrzepane, ale w końcu uda się Wam wszystko skończyć na czas. W środku tygodnia nie dość, że zwali Wam się na głowę jakieś niespodziewane zajęcie w domu, to szef może od Was nagle wymagać zrobienia pracy „na wczoraj”. Uda się Wam jednak dokończyć wszystko w terminie. Jeśli chodzi o sprawy sercowe, to ten tydzień nie sprzyja ani nowym znajomościom ani pielęgnowaniu już istniejących związków. Po prostu nie będziecie mieć czasu żeby zająć się Waszą druga połówką. Jedynie w pracy macie okazję wykazać się energią i siłą przebicia. Pod koniec tygodnia tempo życia zacznie nieco zwalniać, a Was ogarnie optymizm i poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Ci, którzy nie pracują będą sobie mogli słodko poleniuchować. Szczególnie uważajcie podczas jazdy samochodem i ubierajcie się odpowiednio do pogody, o tej porze roku łatwo złapać jakiegoś wirusa. No i oczywiście w czasie świąt miło spędzicie czas z rodziną.

Byk (20.04 – 20.05)

Jeszcze w poniedziałek możecie mieć drobne opóźnienia z zajęciami przedświątecznymi. Jeśli zaczęłyście wcześniej porządki, uda Wam się je dokończyć we własnym tempie. Dobry nastrój nie będzie Was opuszczał w tym tygodniu, dzięki zapachowi świątecznych ciast i mimo zimy poczujecie ciepło w duszy. W środku tygodnia będziecie już tylko myśleć o waszych bliskich i nie będziecie się mogły doczekać wieczoru wigilijnego. W tym roku możecie wprowadzić jakieś drobne zmiany w tradycji świąt. A kto powiedział, że na stole zawsze ma być karp? Zostaniecie docenione za Wasz wkład w upiększanie otoczenia. Samotne Byki, które wybierają się w święta na narty albo coraz popularniejsze ostatnio wyjazdy świąteczne powinny mieć oczy otwarte, bo i tu może być okazja do nawiązania nowej znajomości. W świąteczny weekend nastrój będziecie miały zabawowy. Nie ma to jak śpiewanie kolęd i nocny spacer po obfitej kolacji. Tylko nie zjedzcie za dużo.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Ten tydzień zacznie się dla was doskonałym nastrojem. Ruch, kontakty, nowe osoby – to jest to, co lubicie najbardziej. Później rodzinka zacznie na Was trochę naciskać z porządkami, gotowaniem i ogólnymi przygotowaniami domu do świąt. W pracy też będą od Was wymagać nieco więcej niż byście chciały. Wasi sąsiedzi mogą was trochę zirytować w tym tygodniu. I jeśli prowadzicie ważną korespondencję, to sprawdźcie dwa razy czy podałyście właściwy adres. Więc środek tygodnia nerwowy, ale już w wigilię ogarnie was iście szampański nastrój. Miłe towarzystwo będzie sprzyjać odprężeniu i zabawie. Okres Bożego Narodzenia ogólnie bardziej sprzyja spotkaniom rodzinnym niż kolacjom we dwoje, ale jeśli spędzacie święta akurat poza domem i jesteście samotne to może trafi się jakiś samotny miłośnik sportów zimowych i aktywnego wypoczynku, z którym znajdziecie wspólny język. W tym tygodniu wasza intuicja pracuje na wysokich obrotach. Nie bądźcie głuche na jej podszepty.

Rak (22.06 – 22.07)

Tydzień zaczniecie lekko zdezorientowane. Potem czeka Was dobre samopoczucie. Przygotowując dom do świąt będziecie w swoim żywiole. Świąteczny nastrój udzieli się Waszym bliskim. Będziecie dobrze zorganizowane. Rodzina wspomoże Was w przygotowaniu smakołyków i ubieraniu choinki. A wspólne śpiewanie kolęd po tradycyjnej kolacji zaspokoi Waszą potrzebę bezpieczeństwa. Samotne Raki, które wybierają się poza dom miejcie oczy szeroko otwarte, bo gwiazdka wigilijna może Wam przynieść niespodziankę. Może to właśnie w te święta ktoś obdarzy Was uczuciem i rozgrzeje Wasze serce. Raki w związkach mogą spodziewać się przypływu gorących uczuć. Tradycja to jest właśnie coś dla Was. Wspólne oglądanie starych fotografii razem z rodziną nastawi Was nieco refleksyjnie. Jeśli Wasi bliscy nie zechcą celebrować dziedzictwa przodków i wolą zaszaleć na mieście, to nic na siłę. Czasem lepiej na chwilę zostać samemu. Rodzina może próbować nagiąć wasze plany i zechce zorganizować Wasz wolny czas.

Lew (23.07 – 22.08)

Na początku tygodnia czeka Was dużo bieganiny. Potem obowiązki domowe. Musicie trochę zacisnąć pasa jeśli chodzi o finanse. Zanim pójdziecie na zakupy, zróbcie najpierw listę niezbędnych rzeczy i starajcie się jej trzymać. W partnerstwie czeka was okres stabilizacji i umacniania więzi uczuciowej z ukochana osobą. Możecie nawet spodziewać się, że Wasz partner zasypie Was komplementami. Wolne Lwy będą mogły poflirtować i przy okazji wypocząć. Możecie liczyć na miłe spotkania w szerokim gronie nie tylko rodziny ale i bliskich przyjaciół. Przy świątecznym stole zabłyśniecie dowcipem i dobrym humorem i już będziecie myśleć tylko o nadchodzącej sylwestrowej zabawie. Ogólnie dużo optymizmu, dużo rozmów. Jeśli spędzacie święta na wyjeździe, to jest to wręcz idealny czas na odpoczynek i zabawę. W niedzielę myśl o pracy trochę sprowadzi Was na ziemię, ale przecież Sylwester tuż tuż.

Panna (23.08 – 22.09)

Panny skupią całą swoją energię na sprawach domowych. Zadbacie o rodzinę, zechcecie poprzerzucać albumy z fotografiami i powspominać, tych, którzy odeszli. Będziecie też wyrozumiałe dla swoich bliskich. Co wcale nie znaczy że pobłażliwe. Tylko nie próbujcie zbyt wielu potraw świątecznych naraz, bo apetyt będzie dopisywał i o przejedzenie nietrudno. W ciągu ostatnich dni w pracy przed wigilią możecie być trochę roztargnione, bo już będziecie mieć świąteczny nastrój. W partnerstwie miły okres ciepłych uczuć i romantycznych spotkań. Zapracowane Panny wreszcie będą miały chwilę, którą poświęcą partnerowi. Wasi bliscy pogratulują Wam wyczucia, jeśli chodzi o dobór prezentów gwiazdkowych. W święta wiele się będzie dla Was działo, ruch, ludzie, wyjazdy, spotkania, spacery, sporty zimowe. Raczej nie spędzicie tych kilku dni leżąc przed telewizorem.

Waga (23.09 – 22.10)

W tym roku podejdziecie wyjątkowo metodycznie i poważnie do kwestii świąt. Atmosfera na początku tygodnia będzie trochę napięta, poczujecie się przytłoczone nadmiarem obowiązków. Zanim dostaniecie upragnione wolne szef każe Wam wykazać się odpowiedzialnością i zdolnościami organizacyjnymi. Do tego jeszcze będziecie mieć wrażenie, że w domu jesteście ze wszystkim spóźnione. Tylko spokój może Was uratować i wykonywanie zadań według ustalonego wcześniej planu. W święta atmosfera sprzyjać będzie zabawie i odpoczynkowi. Jak zwykle wywrzecie na wszystkich świetne wrażenie. A goście świąteczni zachwyceni będą waszym taktem i urokiem. Będziecie ponadto trochę zabiegane. W świąteczny weekend czeka Was dużo miłych rozmów i czas spędzony w gronie rodzinnym. Może akurat spotkacie bliskich przyjaciół i to z nimi będziecie wspólnie kolędować.

Skorpion (23.10 – 21.11)

W tym tygodniu w związkach sielanka. W pracy co prawda nawał obowiązków, ale któż jak nie Wy da sobie radę z wszystkim na czas. Na początku tygodnia będziecie nastawione bardzo prorodzinnie. To też dobry moment na spędzanie czasu z waszymi bliskimi i osobami drogimi sercu. Finanse całkiem dobrze. Jeśli nie kupiłyście jeszcze gwiazdkowych prezentów, to właśnie na początku tygodnia trafi się okazja na udane zakupy. Samotne Skorpiony Wenus ciągle obdarza czarem i magnetyzmem, nie pozwalając obok Was przejść obojętnie. Czeka Was ogólnie wiele spotkań w gronie rodzinnym. Może się zdarzyć, że milczący od dawna krewny postanowi się do Was odezwać i odnowić więź rodzinną. Jeśli wybieracie się na święta poza domem, to tak spędzony czas będzie dla Was wyjątkowo miły. Nie dość, że odprężycie się, to jeszcze możecie nawiązać znajomości, które zaprocentują w przyszłości na gruncie zawodowym.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Początek tygodnia będzie dla Was bardzo pracowity. Otrzymacie wiele miłych wiadomości. Być może w końcu szef wynagrodzi Was podwyżką za Wasz entuzjazm i twórcze podejście do problemów. W środku tygodnia plany na dobrą zabawę pokrzyżują Wam obowiązki w domu, które niestety trzeba będzie wykonać, ale już od czwartku sytuacja w każdej dziedzinie życia się ustabilizuje, dzięki czemu zacznie ogarniać Was optymizm i dobry nastrój. Podczas świąt czeka Was świetna zabawa. Tylko nie popadnijcie w samozachwyt z powodu nadmiaru komplementów i nie zapominajcie, że Wasi bliscy też chcieliby czasem zostać zauważeni. Powinniście też dużo czasu spędzić na świeżym powietrzu zamiast siedzieć bez przerwy przy stole ze smakołykami świątecznymi. Strzelce pozostające w związkach mogą wywołać drobne sprzeczki. Partnerowi może niezbyt podobać się wasz pomysł na spędzenie czasu wolnego. Natomiast samotni, jeśli wyjdą na miasto, to całkiem możliwe, że spotkają jakiegoś bardzo przyjaźnie nastawionego Wodnika albo Wodniczkę.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

U Koziorożców ruch i zamieszanie. Jesteście teraz chyba najbardziej zajętym ze wszystkich znaków zodiaku. W sprawach zawodowych zaczął się niedawno gorący okres. Ciągle coś się dzieje, przepływ informacji jest wprost ogromny. Powinniście wykorzystać ten czas, bo to dla Was szansa zawodowa i mimo nadchodzących świąt przyłóżcie się do zadań w pracy. Jeśli teraz mocno się skupicie, to przyszłość przyniesie Wam zasłużoną nagrodę w postaci awansu albo podwyżki. Środek tygodnia może być dla Was trochę stresujący – będziecie musiały wybrać między pracą a domem i wybierzecie zapewne pracę, przez co Wasi bliscy mogą być trochę rozczarowani. W święta, kiedy wszyscy dookoła będą się bawić i spędzać miło czas Wy wciąż będziecie myśleć o pracy. Postarajcie się zostawić obowiązki zawodowe w biurze i świętować razem z innymi. W końcu ten wyjątkowy czas zdarza się raz do roku. Jeśli jesteście samotne, to partnera macie szansę spotkać jedynie na gruncie zawodowym.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Początek tygodnia przyniesie Wam dużo pracy. Możliwe, że otrzymacie zupełnie przypadkiem jakieś przydatne informacje, jeśli chodzi o dalszy rozwój Waszej kariery. W związku partner może wymagać od Was więcej niż jesteście w stanie mu dać. Postarajcie się wytłumaczyć spokojnie, że niestety godząc życie zawodowe z prywatnym każdy musi z czegoś zrezygnować. Samotne Wodniki nie będą miały zbyt wielu okazji poznania potencjalnych partnerów, ale Strzelce będą do nich wyjątkowo przyjaźnie nastawione. Zbytnio będziecie zaabsorbowane przygotowaniami do świąt i wypełnianiem obowiązków. Świąteczne zakupy mogły trochę nadszarpnąć Wasz budżet. Zminimalizujcie więc wydatki, o ile to możliwe. Okoliczności zaczną sprzyjać wypoczynkowi dopiero pod koniec tygodnia. Wreszcie zapanuje rozluźniona atmosfera. Postarajcie się więc maksymalnie wykorzystać ten czas na nabranie sił przed Nowym Rokiem. Bliscy mile zaskoczą Was prezentami. Drobiazgi, jakimi Was obdarują, będą właśnie tym, o czym marzyłyście.

Ryby (19.02 – 20.03)

W tym tygodniu czuwają nad Wami gwiazdy. Wasze życie zawodowe powinno układać się doskonale. Macie mnóstwo energii i nowatorskich pomysłów. Dzięki Wenus Wasze dobre samopoczucie przyciąga pozytywnie do Was nastawionych ludzi. Początek tygodnia co prawda rozpocznie się małym zamieszaniem, ale już od wtorku zacznie panować atmosfera odprężenia. Zwłaszcza wtorek i środa to dla Was wyjątkowo pomyślne dni i co rusz mogą przed Wami pojawiać się szanse, tak jakby cały wszechświat Wam sprzyjał w realizacji planów i marzeń. Samotne Ryby mogą poznać kogoś, z kim może zechcą spędzić Boże Narodzenie. Dla Ryb w związkach to okres kwitnących uczuć. Jeśli miały miejsce jakieś spory, to właśnie teraz zostaną zażegnane.Horoskop na 2011 rok