Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
Słownik
System domów
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2010 > 2010-12-13


Horoskop tygodniowy 13.12 - 19.12.2010

Baran (21.03 – 19.04)

Od wtorku do czwartku będziecie nastawione entuzjastycznie i optymistycznie. To dobry czas na rozpoczynanie nowych projektów i wprowadzanie zmian w najbliższym otoczeniu. Nie działajcie jednak zbyt pochopnie. Od czwartku do soboty będziecie już znacznie spokojniejsze. Dobry moment, żeby zadbać o swój wygląd. W niedzielę możecie otrzymać miłą wiadomość. Koniecznie wybierzcie się choć na krótki spacer. Lepiej też będzie się wam myślało, dobrze pójdą wszelkie zajęcia intelektualne. Macie też sporo energii do działania. Cieszyć się będziecie dobrym zdrowiem i pozytywnym nastawieniem do otoczenia.
Barany urodzone od 21 do 30 marca powinny uważać na zdrowie, zwłaszcza ciepło się ubierać i nie forsować nadmiernym wysiłkiem fizycznym. Niestety możecie być w tym tygodniu nerwowe i niecierpliwe. Impulsywność i roztrzepanie może przyczynić się do wypadków na drodze, a przy takiej pogodzie powinniście szczególnie uważać podczas jazdy samochodem. Dla samotnych Baranów pojawi się okazja do nawiązania romansu. Te pozostające w związkach powinny w tym czasie powściągnąć irytację i w żadnym wypadku nie wyładowywać swoich frustracji na partnerze. Jeśli już pokupowałyście prezenty, to w tym tygodniu nie dajcie się nabrać na „wielkie okazje i świąteczne promocje”. Wielkie okazje mogą okazać się wielką klapą.

Byk (20.04 – 20.05)

Byki mogą we wtorek i środę odczuwać zdenerwowanie i irytację. Bądźcie wyrozumiali dla rodziny i nie wpadajcie z byle powodu w gniew. Za to w piątek i sobotę poczujecie luz i odprężenie. Wreszcie poleniuchujecie. Dzięki Wenus macie teraz swoje pięć minut i okazję do osiągnięcia sukcesu w dziedzinach, jakie sprawiają im największą przyjemność (zwłaszcza Wasze hobby może stać się dodatkowym źródłem dochodu). Zajmijcie się domem, rodziną i bliskimi. Okazje do miłego spędzenia czasu pojawią się same. Łapcie je, bo być może się już nie powtórzą. Uważajcie jednak na napady nadmiernego apetytu. Zimowe „zapasy” sadełka potem trudno zgubić.
Byki urodzone od 17 do 20 maja czeka w tym tygodniu wiele miłych niespodzianek. Możecie nawet spotkać miłość. We wszystkich dziedzinach życia układać się Wam będzie doskonale.
Byki urodzone od 22 do 30 kwietnia nie będą w tym tygodniu narzekać na brak zajęć. Ognisty Mars doda Wam siły i energii. Jeżeli planujecie poważniejsze porządki, to właśnie ten tydzień jest najlepszy. Dopisze Wam też ambicja zawodowa. Łatwiej niż zwykle będzie Wam pokonać wszelkie przeszkody. Samotni mogą liczyć na flirty i nowe znajomości. Ci, którzy pozostają w związkach mogą spodziewać się gorących chwil w sypialni.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Od wtorku do czwartku odczujecie przypływ energii i ożywienie emocjonalne. Macie też szanse na miłe kontakty z płcią przeciwną. Nawet jeśli nie nawiążecie żadnej nowej znajomości czy romansu, to miło spędzicie czas w gronie przyjaźnie nastawionych osób. W te dni również sprawy rodzinne będą się Wam układały doskonale. Piątek i sobota to dla Was chwila do zastanowienia się nad Waszym systemem wartości w życiu. W sprawach zawodowych nie podejmujcie żadnych pochopnych decyzji. Ten tydzień nie sprzyja załatwianiu spraw urzędowych i zawodowych. Wszelkie telefony, listy i papiery oficjalne jeśli tylko możecie odłóżcie na później. To samo dotyczy krótkich podróży. Jeśli nie musicie nigdzie jechać to zostańcie w domu. Dopiero w niedzielę poczujecie powiew świeżego powietrza. Zaczniecie jaśniej myśleć i będziecie mieć lepszy nastrój. To też dobry dzień na odwiedziny, wypad na narty, spotkanie z rodziną i bliskimi.
Bliźnięta urodzone od 15 do 20 czerwca odczują konieczność zadbania o dom jako przykry obowiązek. Przecież to chwilowe. Nie dajcie się zwariować i głowa do góry.

Rak (22.06 – 22.07)

Od wtorku do czwartku czeka Was niestety stres. Zwłaszcza Wasi bliscy będą Wam grać na nerwach. Lepiej wyjść z domu i zażyć trochę ruchu na świeżym powietrzu. Już od piątku jednak wreszcie trochę spokoju. Nabierzecie pewności siebie i poczujecie wreszcie luz. Jacyś starzy dobrzy znajomi mogą Was odwiedzić, albo Wy nagle przypomnicie sobie o dawno zapomnianych przyjaciołach.
Raki urodzone od 26 do 30 czerwca czeka w tym tygodniu dość trudny moment. Wiele będzie się dla Was działo. Grożą Wam nieporozumienia z bliskimi przez to, że same możecie przyjmować dość egoistyczna postawę. Komunikacja z innymi (wszelkie telefony, listy, e-maile itp.) nie do końca będzie przebiegała po waszej myśli. Mogą być jakieś opóźnienia w dotarciu wiadomości na czas, drobne nieporozumienia, albo wiadomości, jakie otrzymacie nie do końca zaspokoją wasze oczekiwania. Raki urodzone w tych dniach powinny też bardzo uważać na zdrowie i starać się dmuchać na zimne jeśli chodzi o jazdę samochodem. Będziecie roztrzepane i dość nieuważne. Z drugiej strony to dobry moment na podnoszenie kwalifikacji zawodowych i naukę.
Za to jeśli chodzi o romanse i flirty Raki urodzone od 28 czerwca do 5 lipca mają teraz świetną okazję. Rozglądajcie się dookoła – może czyjeś serce właśnie mocniej dla Was zabije.

Lew (23.07 – 22.08)

Od wtorku do czwartku będziecie miały doskonały nastrój. To dobre dni na gimnastykę, ruch na świeżym powietrzu, planowanie grafiku na następny tydzień. Macie szansę na optymistyczny tydzień. Możecie jednak być trochę nieprzejednane wobec domowników i narzucać im swoje zdanie. Lepiej ustąpić i nie upierać się przy swoim. Inni tez czasem mają rację. Będziecie pełne werwy i energii do działania. Zabłyśniecie zarówno w pracy jak i w życiu towarzyskim. Jeśli na ten tydzień zaplanowałyście jakąś imprezę albo wyjście to powinno być udane. Ten tydzień to także dobry moment na ustalanie planów na przyszłość. Potraficie realnie ocenić sytuację – zarówno zagrożenia jak i szanse rozwoju na przyszłość. Na ten tydzień nie planujcie żadnych zabiegów kosmetycznych ani wyjść do fryzjera. Proponuję też dość ostrożnie kupować i przyjrzeć się kilka razy temu, co kupujecie.

Panna (23.08 – 22.09)

Od wtorku wszystkie Panny staną się bardzo energiczne. Nie narzucajcie za bardzo innym swojej woli, bo wdacie się w niepotrzebne kłótnie. Lepiej będzie dla Was jeśli wykorzystacie tę energię np. na świąteczne porządki. W piątek i sobotę nastrój będzie już dużo spokojniejszy. Jeśli planujecie zakupy w tym czasie to będą udane. Nie wydawajcie jednak za dużo pieniędzy i dobrze przemyślcie, czego akurat teraz potrzebujecie. Najlepiej trzymać się listy zakupów. Panny o zapędach artystycznych mogą spodziewać się przypływu natchnienia. Czekają was nowe wyzwania w pracy. Jeśli szukacie pracy, to właśnie teraz jest najlepszy moment. Jeśli myślicie o rozwinięciu własnej działalności, to może się udać. Pracujący mogą liczyć na przychylność zwierzchników. Dla uczących się i studiujących doskonały tydzień na przyswajanie wiedzy. Wenus obdarza was teraz urokiem. Samotni mają okazję poznać potencjalnego partnera (albo partnerkę). Pozostające w związkach mogą spodziewać się stabilizacji i umocnienia więzi. Jeśli już macie zaplanowany odpoczynek zimowy, to nastroje będą dopisywać.

Waga (23.09 – 22.10)

We wtorek, środę i czwartek będziecie nastawione bojowo. Macie teraz czas zbierania plonów swoich kilkuletnich działań. Jeśli ciężko pracowałyście, zostaniecie nagrodzone np. awansem albo sukcesem. Leniuchy niestety muszą pokornie przyjąć konsekwencje i wypić piwo jakiego sobie nawarzyły. Mimo wszystko uważajcie na zdrowie, wasza odporność może być trochę osłabiona i warto przystopować tempo życia, albo pomyśleć o jakichś witaminach i zbilansowanej diecie. W weekend będziecie pełne optymizmu i chęci do działania. O ile nie będzie się to przejawiać jakoś w sensie wydarzeń w waszym życiu, to będziecie miały po prostu dobry nastrój w tym tygodniu i sprawy będą szły gładko. Tylko za bardzo nie leniuchujcie.
Wagi urodzone w dniach 26 – 30 września mogą niestety spodziewać się małych kłopocików z powodu swojego roztrzepania i stresu. Pilnujcie wszystkich papierów urzędowych i w żadnym wypadku nie wdawajcie się w jakieś ostre dyskusje w pracy. Grzecznie wysłuchajcie szefa, bo szef zawsze ma rację. Odprężenie i pogodny nastrój przyniesie wam dopiero niedziela.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dla Skorpionów ten tydzień może być trochę nerwowy. Odczujecie napięcie związane ze sprawami domowymi. Obowiązki zwalą się Wam na głowę. Podejdźcie do spraw metodycznie i spokojnie a już od piątku sytuacja zacznie się uspokajać. Nad wszystkimi Skorpionami czuwa teraz Wenus, która łagodzi wszelkie napięcia i również w tym tygodniu jeśli borykacie się z jakimiś problemami, to oczekujcie pomocy od bliskiej Wam przyjaciółki. Dzięki niemu możecie liczyć na doskonałe samopoczucie, atrakcyjność. To dobry moment na dietę i zabiegi upiększające. Ogólnie kobiety w tym tygodniu są pozytywnie nastawione do Skorpionów obu płci. To dobry czas na zakupy świąteczne. Samotni mają okazję spotkać ewentualnego partnera A może to Wy zostaniecie znalezione. Skorpiony w związkach mogą spodziewać się harmonii i przypływu gorących uczuć. Partner mile Was zaskoczy. Dla urodzonych w tych dniach to dobry czas jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Szef może wynagrodzić Was podwyżką za Waszą ciężką pracę.

Strzelec (22.11 – 21.12)

W sprawach sercowych raczej bez większych zmian. Strzelce pozostające w związkach oczekiwać mogą w tym tygodniu stabilności i spokoju. Samotne Strzelce niech lepiej pomyślą o pracy zamiast rozglądać się za flirtami i miłostkami. Na siłę i tak nikogo nie „ustrzelicie”. Gwiazdy sprzyjają w tym tygodniu raczej Waszemu rozwojowi osobistemu – to czas na naukę, pracę, rozwijanie zainteresowań. Powinniście też szlifować swoje umiejętności, uczyć się języków, na pewno zaprocentuje to w przyszłości. W tym tygodniu jesteście pełne optymizmu. Dodatkowo we wtorek i czwartek zechcecie wyjść z domu i spotkać się z przyjaciółmi i znajomymi. Ogólnie nastawione będziecie bardziej na rozrywkę i sport niż na pracę. No i uwaga na drogach, podczas jazdy samochodem nie myślcie o niebieskich migdałach.
Strzelce urodzone od 4 do 8 grudnia mogą teraz planować swoją przyszłość. Cele, jakie teraz sobie postawicie, okażą się dość realne i mimo drobnych przeszkód uda się Wam je osiągnąć. Dobrze ocenicie sytuację, a Saturn sprzyja długofalowym działaniom. Pamiętajcie jednak, aby wszystko zapiąć na ostatni guzik.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Macie dobry czas na flirty, poznawanie nowych ludzi – jednym słowem wszelka aktywność towarzyska będzie się układała. Finanse również na plus. Przejmiecie inicjatywę w związkach. Zwłaszcza od wtorku do czwartku nie dajcie się zwariować. Nie będziecie narzekać na brak emocji w tym tygodniu. Mars obdarzy was niesamowitą energią. Nie usiedzicie wręcz w miejscu, dlatego postarajcie się ją wykorzystać na jakieś twórcze zajęcie. No i uważajcie, żeby nie wdać się w jakąś sprzeczkę z sąsiadami albo bliskimi znajomymi czy rodzeństwem. I nie mylcie asertywności z agresywnością – łatwo Was będzie wyprowadzić z równowagi. Dlatego dobrze jeśli zatrzymacie się na chwilę i zastanowicie zanim za wiele powiecie, niechcący możecie urazić bliską Wam osobę. Dla osób studiujących urodzonych w tych dniach to wręcz idealny moment na przyswajanie wiedzy. Mars zagrzewa teraz wszystkie Koziorożce do działania. Mimo, że pogoda nie sprzyja, to Wy w środku aż się gotujecie. Wypad w góry albo na narty byłby wskazany, żeby ochłodzić wasze emocje. A w pracy pod żadnym pozorem nie dajcie się wciągać w jakieś spory z przełożonymi.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodniki mają raczej spokojny tydzień. To nie czas na nietypowe zachowania. Powinniście podporządkować się zarówno w pracy jak i w domu, to dobrze na tym wyjdziecie. Wasz partner może Was trochę rozczarować. Powinnyście dać sobie spokój z wszelkimi dyskusjami ze swoją druga połówką i po prostu przytakiwać, jeśli nie chcecie doprowadzić do awantury. Wtorek i czwartek przyniesie Wam przypływ optymizmu. Jeśli chcecie poćwiczyć albo iść na basen to najlepiej w te dni. Planujcie teraz swoje życie zawodowe i zdobywajcie jak najwięcej umiejętności. Zaprocentuje to w przyszłości. Jeśli popełniłyście jakieś błędy w Waszym życiu, to teraz usiądziecie spokojnie i zastanówcie się, co zmienić. Pamiętajcie wasz los jest w Waszych rękach. W piątek i sobotę uważajcie, żeby stresów nie zajadać słodyczami – na stres najlepsze sprzątanie, a przy okazji człowiek robi coś pożytecznego. Nastroje będą skłaniały Was bardziej do leniuchowania niż pracy. Od niedzieli gwiazdy będą sprzyjały wszystkim uczącym się i studiującym Wodnikom. Wasze myśli zwrócą się ku problemom intelektualnym. To też dzień sprzyjający krótkim wycieczkom i spotkaniom ze znajomymi i rodziną.

Ryby (19.02 – 20.03)

Tydzień zacznie się miło, nastrój będziecie miały raczej spokojny i zrelaksowany. Jeśli pozostajecie w związkach, to czekają Was romantyczne chwile z partnerem. Jeśli jesteście samotne, to pojawi się okazja do flirtu. Niestety od wtorku do czwartku będziecie narażone na stres zarówno w pracy jak i w domu. Przełożeni będą wiele od Was wymagać i staniecie się przez to drażliwe. Również w domu nieco napięta atmosfera. Ale już od piątku i w weekend zrelaksujecie się. I poziom napięcia emocjonalnego znacznie się obniży. Ten tydzień to przypływ twórczych pomysłów i dość sporo energii. Warto zatem wziąć się do roboty, zamiast czekać aż natchnienie minie. Tym bardziej że Jowisz ciągle obdarza was powodzeniem, ale i trochę lenistwem. Może nawet warto puścić los na loterii. Sprawy układać się będą po waszej myśli. Jeśli terminy bardzo Was nie gonią i zaplanowałyście urlop w tym tygodniu, to wrócicie z niego odświeżone i pełne optymizmu.Horoskop na 2011 rok