Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2010 > 2010-12-06


Horoskop tygodniowy 06.12 - 12.12.2010

Baran

Barany czeka umiarkowanie spokojny tydzień. We wtorek możecie wdać się w drobne nieporozumienie na gruncie zawodowym z Rakami. Nie będzie to jednak nic poważnego. Od czwartku układ na niebie mobilizuje do działania (jeśli nie macie nic do roboty to chociaż poodśnieżajcie).Cały tydzień upłynie Wam na dążeniu do harmonii. To dobry okres dla waszego zdrowia i finansów. Będziecie do innych nastawione pozytywnie i wasze otoczenie to wyczuje. Wzrośnie też wasza siła przebicia. Macie okazję wykazać się asertywnością i zdolnościami interpersonalnymi w pracy. Jedynie Barany urodzone na początku kwietnia mogą mieć obecnie nieco ponury nastrój. Jeśli macie wrażenie, że kłopoty zwaliły Wam się na głowę, pamiętajcie, że oparcie możecie znaleźć w przyjaciołach. W czwartek i piątek wszystkie Barany cieszyć się będą dobrym nastrojem. Może jakaś niespodziewana wizyta dobrych znajomych umili Wam koniec tygodnia. Będziecie też naładowane energią. Śmiało zatem przedstawiajcie swoje pomysły w pracy. W tym tygodniu wzrośnie Wasza pewność siebie i o wiele łatwiej niż zwykle pokonacie wszelkie przeszkody. A zatem do dzieła!

Byk

Wszystkim uczącym się, studiującym i pracującym intelektualnie Bykom wiedza i pomysły będą same wpadać do głowy. Jeśli macie do załatwienia sprawy urzędowe to zacznijcie od poniedziałku. W związku z Mikołajkami możecie oczekiwać nieoczekiwanego prezentu albo miłej wiadomości. Wenus doda Wam uroku, ale uwaga zechcecie stawiać na swoim w kwestiach związków. Pamiętajcie więc, że w życiu we dwoje bardzo ważny jest kompromis. Od połowy tygodnia zaczniecie marzyć o odpoczynku. Samotni na wielkie emocje muszą sobie poczekać i oddać się rutynie dnia codziennego. W czwartek i piątek niełatwo będzie skupić się na obowiązkach. Kierować będą Wami niespodziewane impulsy i chęć wyrwania się z codzienności. Możecie stać się wybuchowe i łatwo będzie Was sprowokować do sprzeczki. W dodatku zechcecie przewodzić wszystkim dookoła. Za to w weekend atmosfera będzie sprzyjać twórczym działaniom. Może Was ponieść wyobraźnia i przestawicie meble albo udekorujecie mieszkanie. Chwila dobra na czułe spotkania z ukochanymi i rodziną.

Bliźnięta

W tym tygodniu nie będzie się działo nic spektakularnego. Ale może to i lepiej, bo będziecie miały okazję porozkoszować się spokojem. W poniedziałek i wtorek zarówno w domu jak i w pracy wszystko będzie się układać po waszej myśli. Koziorożce mogą być dla Was niezbyt przyjazne, ale uda się Wam zachować spokój i nic nie będzie w stanie wyprowadzić Was z równowagi. Od czwartku do soboty za to spotkacie się z życzliwością otoczenia. Jeśli staracie się o pracę to dobry moment na skuteczne zareklamowanie siebie. Zatrudnieni i prowadzący własne biznesy również mają dobra passę. Wykażecie się w te dni inwencją twórczą i całkiem możliwe, że zostaniecie docenieni za swój wkład w firmę. Samotni w tym tygodniu co prawda nie spotkają miłości swego życia, ale za to mogą zająć się sobą i rozwijać zainteresowania. Pamiętajcie też o przyjaciołach i rodzinie i zadbajcie o swoich bliskich. Czasem wystarczy uśmiech lub dobre słowo, aby poprawić komuś humor.

Rak

Dla Raków ten tydzień rozpocznie się atmosferą napięcia, ale poradzicie sobie bez problemu. W pracy czeka na Was nawał obowiązków, ale nie martwcie się. Dzięki wytrwałości i umiejętnościom planowania dacie sobie radę ze wszystkim dużo szybciej niż myślicie. Rodzina może nieco wykorzystywać Waszą troskliwość, podzielcie zatem obowiązki na wszystkich domowników, a uzyskacie trochę luzu i czasu dla siebie. Nie bądźcie nadgorliwe z obowiązkami i pamiętajcie, że nie jesteście same. Niech Wasze pociechy też zakasają rękawy i czasem pomogą w sprzątaniu albo gotowaniu. Dacie sobie radę z finansami. W sprawach zawodowych możecie też liczyć na protekcję albo pomoc przyjaciół. Stały partner zejdzie trochę na dalszy plan. Za to samotne Raki mają okazję do flirtów. Zwłaszcza w weekend ktoś z waszego otoczenia, na kogo nie zwracałyście do tej pory uwagi może się Wami zainteresować. Nie rozpoczynajcie nowych projektów zanim nie domkniecie starych.

Lew

Tydzień rozpocznie się całkiem rutynowo i skupicie się na pracy zawodowej. Będziecie też planować swoją karierę oceniając możliwości rozwoju. Być może trafi się Wam okazja nawiązania długofalowej i owocnej współpracy. Dla Lwów pozostających w związkach to okres na umacnianie więzi między partnerami, szczere rozmowy i porozumienie. Lwy z trzeciej dekady mogą spodziewać się przypływu dobrego nastroju i emocjonalnego odprężenia. W czwartek i piątek uważajcie, żeby nie posprzeczać się z przełożonym. Nie będziecie całkowicie usatysfakcjonowane emocjonalne, z tego co udało Wam się osiągnąć w tym tygodniu. Być może popełniłyście jakiś błąd i trzeba jeszcze raz przemyśleć, co zmienić w swoim życiu, albo jak dostosować się do potrzeb swoich bliskich, nie tracąc przy tym własnej indywidualności. W ciągu weekendu wgłębicie się w swój wewnętrzny świat. Jeżeli nie czujecie ochoty wychodzić z domu, to poczytajcie książkę albo obejrzyjcie jakiś relaksujący film.

Panna

Weźcie się do roboty, czas ucieka, a czeka na Was wiele obowiązków zawodowych. Jeśli się przyłożysz to gwarantowana pochwała od przełożonego. Dzięki Merkuremu będziecie bardziej pomysłowe i przenikliwe niż zwykle. Dla osób uczących się to doskonały czas na zdobywanie wiedzy. Zapamiętacie wszystko w mig, a rozwiązywanie problemów intelektualnych będzie dla Was drobnostką.
Jeśli szukacie pracy, to być może w tym tygodniu uśmiechnie się do Was szczęście. Pod koniec tygodnia doskonały nastrój sprzyjał będzie relaksowi. Wybierz się na konie, narty, albo chociaż saunę lub basen. W związku stabilizacja i spokój. Samotni muszą poczekać zanim spotkają na swojej drodze swoją drugą połówkę. Uważaj na Barana, bo mogą pojawić się z nim drobne spięcia na gruncie zawodowym. Za to Skorpion spojrzy na ciebie przychylnym okiem. Możliwe kontuzje więc bądź szczególne ostrożny.

Waga

Powinniście w tym tygodniu uważać na zdrowie, będziecie bowiem wrażliwe i podatne na przeziębienia, ubierajcie się ciepło i zadbajcie o zestaw witamin. W środę zachowajcie spokój w pracy, zwłaszcza wobec współpracownic płci żeńskiej, które mogą próbować wyprowadzić was z równowagi. Możecie mieć w ten dzień ogólnie niezbyt dobre samopoczucie i będziecie nastawione raczej na samotność niż nawiązywanie znajomości. Ale już od czwartku nastrój Wam się polepszy, będzie okazja zaplanować miłe spotkania z przyjaciółmi, może jakiś wypad za miasto. Jeśli pod koniec tygodnia macie w grafiku jakieś wystąpienia publiczne to udadzą się one doskonale a efekty przejdą wasze oczekiwania. Możecie nawet zyskać popularność. Wasze myśli zaczną też wędrować ku nowym horyzontom. Mogą pojawić się nowe zainteresowania i przyjaźnie z niekonwencjonalnymi osobami. Dzięki temu uzyskacie nowe spojrzenie na nurtujące Was kwestie.

Skorpion

Wenus obdarza teraz Skorpiony czarem, urokiem osobistym i chęcią poleniuchowania. Najchętniej spędziłybyście ten tydzień oddając się przyjemnościom. Będą okazje wybrać się na aerobik czy siłownię albo po prostu miło spędzić czas w gronie przyjaciół. A jeśli planujecie zakupy czy wyjście do fryzjera lub kosmetyczki to powinny być udane. Samotni mają okazję nawiązać miłą znajomość. A może to ten albo ta jedyna?
W pracy spokojna atmosfera, wszystko przebiegać będzie jak zwykle. Nie odprężajcie się tylko za bardzo podczas wykonywania swoich obowiązków i pamiętajcie, że mimo chwilowego luzu szef zawsze patrzy na ręce.
W relacjach z przyjaciółmi i rodziną upór czy chęć udowodnienia swojej racji wcale nie wpływa na Waszą korzyść, a wręcz przeciwnie. Lepiej czasem przyznać się do błędu i dopuścić do siebie możliwość, że nie ma się racji.
W weekend doznacie przypływu intuicji i przemyślicie wiele nurtujących Was problemów jeszcze raz i spojrzycie na nie z zupełnie innej niż dotychczas perspektywy.

Strzelec

Macie dużo energii twórczej i pomysłów, a przy tym możecie śmiało robić plany na przyszłość. A realistyczne podejście daje Wam szanse obiektywnie ocenić teraz wszystkie możliwości i przeszkody. Jedynie Strzelce z trzeciej dekady (a zwłaszcza z ostatnich dni) aż do środy mogą być nieco nerwowe i niespokojne. Posiadacie teraz mnóstwo energii i inicjatywy. Dobrze układać się Wam będą wszelkie zajęcia wymagające nakładu energii fizycznej. Ale jeśli macie porywczy charakter to uważajcie, bo towarzyszyć Wam może niepokój, niecierpliwość przez co sami możecie wpakujecie się w niezłe kłopoty. Agresja w tym czasie niewskazana. Jeśli dobrze wykorzystacie nadmiar energii pomyślnie zakończycie wszystkie niedokończone sprawy. Czwartek i piątek to dobre dni na spotkania towarzyskie w grupie przyjaciół dla wszystkich Strzelców. Waszym pomysłom będzie przychylna rodzina i bliscy. W weekend dopisze Wam fantazja. Rozmarzycie się i możecie nawet śnić na jawie. W niedzielę postarajcie wykazać się wyrozumiałością wobec waszych bliskich. Ktoś może bardzo potrzebować waszego wsparcia emocjonalnego.

Koziorożec

Początek tygodnia przyniesie wszystkim Koziorożcom bardzo entuzjastyczne i optymistyczne nastawienie. Za to wtorek i środa skierują całą wasza energię i ambicję na osiągnięcia zawodowe. Będziecie w swoim żywiole, wasze sprawy będą w te dwa dni układały się pomyślnie. Te dwa dni sprzyjają koncentracji i planowaniu. W tym tygodniu wszystkie Koziorożce otrzymają zastrzyk marsowej energii, która doda Wam asertywności i odwagi do walki z przeszkodami. Ale uważajcie na zbytni pośpiech, przy którym nietrudno o wypadki (zwłaszcza, gdy drogi zaśnieżone i śliskie). W sprawach sercowych to Wy przejmiecie inicjatywę. Samotne Koziorożce powinny nawet uważać, aby nadmierną pewnością siebie nie odstraszyć potencjalnego partnera. W każdym razie zechcecie teraz zostać teraz sterem, żeglarzem i okrętem. Ten nadmiar energii lepiej wyładować w sportach zimowych niż w sprzeczkach z bliskimi. Merkury sprzyjał będzie teraz nauce i pracy intelektualnej. Samotne Koziorożce urodzone w pierwszych dniach tego znaku mogą nawet otrzymać miłe wiadomości albo nawiązać miły flirt lub nawet romans. Koziorożce urodzone w drugiej dekadzie musza jeszcze poczekać na przypływ dobrego nastroju. Odprężycie się i rozmarzycie dopiero w niedzielę.

Wodnik

Wprawdzie tydzień rozpocznie się nieco napiętą atmosferą zarówno w domu jak i w pracy, ale nie martwcie się, bo pod koniec tygodnia czeka na Was relaks i odprężenie. Uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a dobry nastrój udzieli się również waszym bliskim. Od czwartku do soboty możecie liczyć na pomoc kobiet (tych znajomych jak i nieznajomych) w załatwianiu wszystkich spraw formalnych. Jeśli zechcecie wyrwać się z codziennej rutyny to nie czekajcie. Pojawi się okazja do nawiązania nowych znajomości. Doceńcie przy tym i nie zaniedbujcie starych przyjaciół. Może przed świętami warto wysłać kartkę z życzeniami albo chociaż e-mail? Weekend to dobry moment na zorganizowanie imprezy. Możecie zabłysnąć fantazją i niekonwencjonalnymi pomysłami, np. wypróbujecie nowy przepis, który zrobi furorę wśród waszych znajomych. Nie czekajcie też z zakupem prezentów świątecznych na ostatnią chwilę, bo pod koniec tygodnia możecie trafić na świetną okazję. Ale nie kupujcie kota w worku.

Ryby

Napięta atmosfera w domu, bo już rozpoczynają się przygotowania do świąt. Co prawda Wy może nie myślicie jeszcze o świętach, bo macie ochotę wykorzystać fantastyczną zimową aurę na wypad w góry, ale zejdźcie na ziemię, bo praca czeka. Finanse bez wielkich wzlotów i upadków, sytuacja będzie stabilna. Środek tygodnia przyniesie Wam trochę stresu w pracy. Nowatorskie idee prezentowane przez współpracowników będę dla Was zupełnie niezrozumiałe. Nie wdawajcie się zatem w żadne spory. Poczekajcie grzecznie aż oponent sam się znudzi. Za to w weekend wspaniale się zrelaksujecie w gronie przyjaznych i bliskich osób. W niedzielę poczujecie się w swoim żywiole. Witalność i dobry nastrój towarzyszyć Wam będą cały dzień. A jeśli samotne Ryby zdecydują się wyjść na miasto, to mają szanse na nawiązanie miłej znajomości, albo nawet romansu. Będziecie otwarte na ludzi i rezolutne. Wytężcie wzrok, bo druga polówka może być bliżej niż myślicie. Ryby pozostające w stałych związkach mogą cieszyć się aurą kwitnącej miłości.Horoskop na 2011 rok