Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2010 > 2010-11-29


Horoskop tygodniowy 29.11 - 05.12.2010

Baran

Barany z pierwszej i drugiej dekady mogą spodziewać się przypływu słonecznej energii – to po prostu dobre samopoczucie i optymizm. Te z trzeciej dekady zechcą oddać się aktywności fizycznej. To dobry tydzień na intensywne ćwiczenia na świeżym powietrzu. Poczujecie też chęć eksperymentowania w sypialni. Wszelkie zadania wymagające intelektualnego wysiłku będą przebiegać sprawniej niż zwykle. Merkury obdarzy was refleksem. Dobry moment na załatwianie spraw urzędowych. Barany z drugiej dekady powinny wystrzegać się zatargów z przełożonymi i pamiętać, że muszą pohamować wrodzoną impulsywność, albowiem mogą zostać przez szefa albo wykładowcę boleśnie sprowadzone na ziemię.

Byk

Macie w tym tygodniu okazję przeanalizować to, co do tej pory w życiu nie przebiegało po waszej myśli, wyciągnąć wnioski, co zmienić, jak i dlaczego. Dla osób uczących się to dobry moment na powtórki materiału i utrwalanie zdobytej wiedzy. W poniedziałek dobrze będzie się wam pracowało, będziecie skoncentrowane i wyłapiecie każdy drobiazg w pracy, ale uwaga na drażliwość. Szczegóły, na które nie zwracałyście do tej pory uwagi, mogą Was zirytować. Od wtorku Wenus obdarzy Was urokiem osobistym, ale znajomości zawarte w tym czasie mogą pozostawić pewien niedosyt. Nawet te nieśmiałe Byki chętne będą nawiązywać nowe kontakty towarzyskie. Od 2 grudnia Byki będą mieć zdroworozsądkowe i krytyczne podejście do wszystkich spraw. Pod koniec tygodnia Byki z drugiej i trzeciej dekady mają szansę doświadczyć głębokich przeżyć emocjonalnych. Zechcecie powspominać też dawne czasy.

Bliźnięta

Słońce co prawda doda wam energii do działania i pewności siebie, ale zwłaszcza Bliźnięta z drugiej dekady powinny unikać wszelkich konfrontacji. Wasza rodzina może w tym czasie mieć na Was irytujący wpływ. Samotne Bliźnięta będą jeszcze bardziej ruchliwe i wszędobylskie niż zwykle. Możecie nawiązać wiele dość krótkotrwałych znajomości. Wszelkie podróże i wycieczki w tym czasie nie będą do końca przebiegały po waszej myśli. Musicie liczyć się z drobnymi utrudnieniami. Bliźnięta urodzone w trzeciej dekadzie mogą odczuwać poirytowanie i wewnętrzny niepokój. Trudno im będzie usiedzieć w miejscu. Dlatego lepiej wyładować tę energię poprzez sport niż w potyczkach słownych z otoczeniem. Uważajcie też podczas prowadzenia pojazdów w tym czasie, charakteryzować Was bowiem może niewskazana brawura i niecierpliwość. Od wtorku do czwartku będziecie nastawione przyjacielsko. Dobry czas na godzenie zwaśnionych stron. Wyjście na zakupy czy do fryzjera powinno być udane. Emanować będziecie urokiem.

Rak

Poniedziałek sprzyjał będzie drobiazgowej pracy. To dobry moment na sprawdzanie – łatwo wychwycicie wszelkie niedociągnięcia w pracy. Od wtorku Wenus obdarzy wszystkie Raki urodzone w pierwszej dekadzie urokiem i tajemniczością. Czas sprzyjający zdobywaniu serca ukochanej osoby. Trudno będzie Wam się oprzeć. Może Was spotkać jakaś miła niespodzianka, która poprawi wam humor. Raki z drugiej dekady muszą jeszcze trochę poczekać na łut szczęścia. Nie dawajcie się atakom złego nastroju i choć czujecie, że problemy zawodowe mogą Was przytłaczać, to jednak, miną niedługo. Macie okazję przemyśleć swoje cele życiowe. Czwartek to dobry dzień na spotkania rodzinne, towarzyskie i załatwianie spraw w bankach i urzędach. Od soboty nastawione będziecie optymistycznie i być może zechcecie wyjść z domu. Poczujecie również chęć rozszerzyć swoje horyzonty myślowe. Raki z ostatniej dekady mają szansę na moment odprężenia po pracowitym tygodniu. Dobry nastrój będzie sprzyjał spotkaniom towarzyskim, wykorzystajcie więc weekend, aby nabrać sił na następny tydzień.

Lew

Urodzone w pierwszej dekadzie Lwy czeka przypływ witalności, energii twórczej i dobre samopoczucie. Macie teraz okazję zabłysnąć i wybić się. Wszelkie sprawy będą układać się po waszej myśli. Lwy urodzone w ostatniej dekadzie wykażą się pomysłowością i darem wymowy. Uczącym się w tym tygodniu wiedza sama wchodzić będzie do głowy. Macie dobry moment na planowanie swoich finansów, mogą pojawić się okazje sprzyjające dodatkowym źródłom dochodów. Również dla posiadających własny biznes ten tydzień będzie dobry. Uważajcie jednak, aby nie wdać się w kłótnie i spory. Lepiej policzcie do dziesięciu, zanim pożałujecie swoich słów. Poczujecie ochotę wybrać się w podróż. Zwłaszcza Lwy z ostatniej dekady mogą być dość pobudliwe, wykorzystajcie zatem ten moment na pokonanie własnych słabości. Zechcecie również bardziej niż zwykle przewodzić otoczeniu. A dla samotnych okazja do niespodziewanych flirtów. Lwy pozostające w związkach poczują ochotę do igraszek w sypialni.

Panna

Początek tygodnia przyniesie wszystkim Pannom bardzo dobre samopoczucie, odprężenie i intuicję. Ułatwi to wam wszelkie kontakty z ludźmi. Pannom urodzonym w pierwszej dekadzie sprzyjać będzie Wenus – planeta miłości i harmonii. Być może poczujecie ochotę na wyjście do teatru lub kina. Na pewno będziecie bardziej otwarte i towarzyskie niż zwykle. To też dobry moment na wyjście na zakupy i zabiegi pielęgnacyjne. Panny urodzone w trzeciej dekadzie liczyć mogą na duży przypływ energii. Grożą wam jednak zachowania impulsywne i duża drażliwość. Zwróćcie szczególną uwagę na pracę, grozi Wam bowiem roztrzepanie i nieporozumienia z przełożonymi. Możecie tego uniknąć, o ile uda się wam zachować zimną krew. Szczególnie też zadbajcie o zdrowie. Dzięki temu unikniecie przeziębień. Panny z drugiej dekady powinny przeczekać ten tydzień – wszelkie sprawy mogą nie do końca przebiegać po waszej myśli. Jeśli macie jakieś ważne formalności, poczekajcie z ich załatwieniem.

Waga

Wagi urodzone w pierwszym dekanacie poczują teraz przypływ optymizmu i witalności oraz chęci do działania, co pomoże zakończyć stare sprawy. Tryskać będziecie witalnością, która wesprze Was w trudnych chwilach. Wagi urodzone w drugiej dekadzie mogą odczuwać przygnębienie. Z drugiej strony macie szansę na pogłębianie umiejętności zawodowych. Jest to ogólna tendencja i potrwa kilka miesięcy. Od wtorku niespodziewane drobnostki umilą Wam życie. Czeka Was za ich sprawą odprężenie i dobry nastrój. Drogie Wagi, nastawione będziecie przyjaźnie i ugodowo, dzięki czemu łatwo Wam będzie osiągnąć krótkofalowe cele, np. pogodzić zwaśnione strony. Wagi urodzone w ostatniej dekadzie mają okazję wpaść na dobry pomysł lub wykazać się intelektualnie. W weekend dobry moment na ruch na świeżym powietrzu. Emanować będziecie urokiem i fantazją. W towarzystwie będziecie rozchwytywane. A natchnienie ogarnie was nawet w czasie domowych porządków i pieczenia ciast.

Skorpion

Skorpiony z pierwszej dekady Wenus obdarzy urokiem. Możecie liczyć na miłe spotkania towarzyskie i same staniecie się bardziej otwarte i chętne na wyjście do ludzi. Dla samotnych to szansa na flirt i poznanie potencjalnego partnera. Nie siedźcie w domu! Poczujecie też większy niż zwykle pęd do upiększania wyglądu swojego i swojego otoczenia. Od czwartku będziecie nastawione pokojowo i odprężone. Możecie liczyć na przychylność znajomych kobiet. Dla samotnych Skorpionów z drugiej dekady to szansa na flirt i poznanie potencjalnego partnera. Skorpionom z ostatniej dekady wpaść mogą do głowy jakieś ekscesy, zechce wam się wyjechać niespodziewanie w daleką podróż, albo zaczniecie planować wakacje do ciepłych krajów. Co rusz trafiać się Wam będą okazje do poznania nowych ludzi. Wyostrzy się jeszcze bardziej niż zwykle wasza niesamowita intuicja. W czwartek słuchajcie uważnie podszeptów wewnętrznego głosu, a natraficie na rozwiązanie trapiącego was problemu. W tym tygodniu otrzymacie miłą wiadomość, która poprawi Wam humor. Przez weekend zaczniecie planować gruntowne zmiany w waszym otoczeniu.

Strzelec

Wszystkie Strzelce mają teraz swoje pięć minut. Słońce dodaje wam chęci do działania, wspomaga zdrowie i ambicje. Macie szansę zaznaczyć swoją indywidualność, jakiekolwiek przedsięwzięcie teraz rozpoczniecie. Macie teraz dużo energii i optymizmu, ale i łatwo Was zirytować. Strzelcu z ostatniej dekady, uważaj podczas jazdy samochodem – będziesz mieć bowiem skłonności do brawury i lekkomyślności. We wszystkich dziedzinach życia przejmiecie inicjatywę. Jednak z powodu niecierpliwości, możecie wdać się w zatargi zarówno w związkach jak i w pracy. Ostrożnie z ostrymi przedmiotami. To niezbyt dobry czas na zajęcia wymagające skupienia uwagi, ale jeśli zdecydujecie się na rozpoczęcie diety lub ćwiczeń, możecie oczekiwać szybkich efektów. Wręcz grozi wam, że w miejscu nie usiedzicie. Co prawda macie okazję poznać wielu ludzi, ale nie będą to stałe układy towarzyskie. Nagłe impulsy, jakie zachęcać Was będą teraz do działania, mogą okazać się zwodnicze na dłuższą metę. Zastanówcie się dwa razy zanim coś zrobicie, zwłaszcza w weekend.

Koziorożec

Będziecie tryskać dowcipem i elokwencją. Uważajcie nawet, żeby nie powiedzieć za dużo. Możecie stać się dość nerwowe i co dziwne dla was, nawet nieobliczalne. Samotne mają szanse na nawiązanie miłej znajomości, całkiem prawdopodobne, że drogą internetową. W poniedziałek wasze sprawy zawodowe przebiegać będą pomyślnie, a skupienie się na obowiązkach nie stanowić będzie dla Was najmniejszego problemu. Za to w środę i czwartek możecie poczuć, że sytuacja jest dla Was nieco niezrozumiała. Uwaga na zatargi z kobietami z waszego otoczenia. Od czwartku nastrój może Wam się chwilowo pogorszyć, bądź zechcecie oddać się rozważaniom na temat waszej przeszłości. Sprzyja Wam też Wenus, dodając niebywałego magnetyzmu. Znajomości zawarte w tym czasie mają szanse okazać się długoterminowe, albo zbierzecie plony waszych dotychczasowych działań. Wiele spraw w waszym życiu może się teraz rozstrzygnąć.

Wodnik

Tydzień rozpocznie się dla Was ciężką pracą. Zachowajcie spokój i nie dajcie się zirytować drobiazgom. Trudno będzie Wam się skupić. Uważajcie aby nie wdać się w nieporozumienie z kolegami z pracy. Od wtorku lepszy nastrój. Wszystkie sprawy będą układać się po waszej myśli, zwłaszcza zawodowe. Od czwartku niestety czeka Was pogorszenie humoru. Układ planet na niebie nie będzie sprzyjał ani pracy, ani finansom, ani kontaktom towarzyskim. Mogą wywiązać się nieporozumienia w związkach. Lepiej w tym czasie nie robić większych zakupów i poczekać z wizytami u fryzjera do soboty. Za to w weekend humor ulegnie poprawie, wreszcie poczujecie luz. Zechcecie oderwać się od codzienności i zaczerpnąć oddechu. Potrzeba niezależności pogna Was w świat. Osoby uczące się dobrze w tym czasie przyswajać będą wiedzę. Możecie wpaść na ciekawe pomysły.

Ryby

Od paru miesięcy układ planet na niebie dodaje Rybom niezwykłej intuicji i pomyślności. Od wtorku Wenus obdarzy Ryby tajemniczością i magnetyzmem. Dobry moment na kontakty towarzyskie. Samotna Rybo, nie przegap okazji, albowiem w tym tygodniu los może się do ciebie uśmiechnąć i możliwe, że spotkasz potencjalnego partnera. Zechcecie też poleniuchować i oddać się przyjemnościom. Jeżeli z jakichś powodów długo odkładałyście wizytę towarzyską, to teraz możecie śmiało wybrać się w gości. To też dobry okres dla waszego zdrowia i samopoczucia. Będą Wam towarzyszyć pewność siebie i poczucie piękna. Jeśli nęka Was jakiś problem, to od czwartku wsłuchajcie się w głos intuicji, a rozwiązanie pojawi się samo. Ryby z drugiej dekady mogą mieć wrażenie, że drobne sprawy nie układają się po ich myśli. Zwłaszcza pociechy mogą sprawiać wam kłopoty. Jest to jednak chwilowa tendencja. Czuwa nad Wami Wenus, obdarzając harmonią i dzięki niej możecie liczyć na swoich bliskich, którzy mogą sprawić Wam miłe i poprawiające humor niespodzianki.Horoskop na 2011 rok