Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
Słownik
System domów
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > 2013 > Wodnik


Wodnik w roku 2013

Autorka: Agnieszka

Pierwsza połowa roku będzie bardzo obiecująca dzięki harmonijnemu wpływowi Jowisza. Dlatego wszystko, co będziecie robić będzie miało szanse na powodzenie i bez większego wysiłku uda się Wam wiele osiągnąć. Będziecie pogodnie i optymistycznie nastawione, więc inni też to wyczują i ułatwią Wam to, co robicie. Powinien też to być dobry czas jeśli chodzi o pracę i biznes. Prowadzący własne firmy będą mieli szanse na rozwój. Dla uczących się, studiujących i wyjeżdżających za granicę powinien to być doskonały czas jeśli chodzi o realizacje planów i zdobywanie nowych umiejętności. Również w sprawach sercowych Jowisz powinien przynieść Wam powodzenie. Pozostający w długotrwałym związku, jeśli jeszcze nie zdecydowali się na ślub, to właśnie teraz mogą powiedzieć sakramentalne „tak”.

W styczniu powinnyście na siebie uważać i dbać o zdrowie. W pracy może być lekki zastój, ale jeśli będziecie uczciwie spełniać swoje obowiązki, to zostaniecie docenione. Nie będzie to najlepszy moment na miłość i nowe znajomości.

Przełom stycznia i luty powinny przynieść dobre samopoczucie i wzrost energii. Będzie to dobry czas w pracy i w domu. Wenus wniesie w wasze życie trochę piękna i dobrego nastroju. Ten miesiąc będzie dobrym czasem, żeby zająć się upiększaniem swego otoczenia i siebie. Ważny będzie dla Was zarówno wygląd jak i samopoczucie i zdrowie, więc zajmijcie się ćwiczeniami i dietą, a od razu poczujecie się lepiej.

W marcu skupicie się na finansach i pracy, ale też nie przemęczajcie się, bo wiosenne zmęczenie może Wam się dać we znaki. Odłóżcie wielkie plany na bok i choć trochę wypocznijcie. Nie bierzecie teraz na siebie zbyt wielu obowiązków, bo zwyczajnie możecie nie dać rady.

Kwiecień powinien przynieść ożywienie i interesujące okazje zarówno w pracy jak i życiu towarzyskim. Dla samotnych powinien to być bardzo dobry czas na zawieranie nowych znajomości, romanse i flirty. W stałym związku natomiast będziecie sobie okazywać gorące uczucia i czułość. Powinien to być bardzo interesujący czas, bo również pod względem kontaktów zawodowych pojawią się nowe możliwości.

W maju możliwy lekki zastój, ale nie przejmujcie się, dzięki temu trochę zregenerujecie swoje siły. Nie bierzcie na siebie zbyt wiele, bo możecie nie dać rady. W pracy może być trochę nerwowa atmosfera, ale jeśli uda się Wam zachować zimną krew, to wszystko będzie w porządku.

Czerwiec powinien być interesujący pod względem pracy i miłości. Dla samotnych może to być dobry moment na owocne poszukiwania drugiej połówki. Jeśli przyłożycie się do pracy, to możecie zrobić całkiem niezłe postępy.

Lipiec i sierpień powinnyście przeznaczyć na odpoczynek. Wrzućcie na luz z obowiązkami i nie bierzcie nadgodzin. We wrześniu powinnyście zająć się zdrowiem i poświęcić więcej uwagi codziennym obowiązkom. Listopad może być miesiącem pełnym napięcia jeśli chodzi o pracę.

Pod koniec roku nie zaczynajcie nowych projektów. Lepiej dokończcie to, czym zajmowałyście się już wcześniej.

Urodzeni od 24 do 31 stycznia będą w tym roku pod wpływem Urana, który przyniesie Wam doskonałe pomysły, nietypowe znajomości z niezwykle inspirującymi ludźmi i będzie sprzyjał uwalnianiu się od starych przyzwyczajeń. Uran wspomoże wasz intelekt i pobudzi Was do szukania niekonwencjonalnych rozwiązań. Powinien to być bardzo dobry czas, jeśli chodzi o pracę zawodową i inwestycje finansowe. Jeśli starczy Wam odwagi, żeby starać się uzyskać niezależność, to wasze plany mają duże szanse na realizację.Program astrologiczny Urania