Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
Słownik
System domów
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > 2013 > Bliźnięta


Bliźnięta w roku 2013

Autorka: Agnieszka

W styczniu dbajcie o zdrowie. Możecie być trochę osłabione ze względu na zimową i nieprzyjemną pogodę. Początek roku powinien przynieść doskonałe okazje, jeśli chodzi o sprawy zawodowe i partnerstwo. W waszym znaku do sierpnia przebywał będzie Jowisz, który stwarzał Wam będzie mnóstwo możliwości. Jeśli jesteście samotne, to właśnie w tym roku możecie poznać drugą połówkę. Jowisz sprzyja też zawierani umów i podpisywaniu kontraktów. Jeśli dobrze rozegracie sytuację i będziecie umiały wykorzystać okazje, to uda się Wam wiele osiągnąć. Ci, których kariera jest już rozpędzona, mogą zająć się nauką, podróżami i odpoczynkiem. Wszelkie kontakty z obcokrajowcami powinny Wam przynieść mnóstwo satysfakcji. Cały styczeń Mars będzie Wam dodawał energii i asertywności, warto więc w tym miesiącu brać sprawy w swoje ręce i przede wszystkim działać. Mars wspomoże Was w aktywności i doda zdecydowania.

Luty będzie sprzyjał wszystkim samotnym i szukającym drugiej połówki. Wenus w Wodniku sprawi, że pojawią się możliwości poznania nietypowych osób albo okoliczności spotkań będą dość niezwykłe. Będziecie bardziej otwarte na nowości. Również w stałych związkach powinien to być dobry czas. Szczęście będzie Wam sprzyjać w drobiazgach.

Od około 20 marca do 20 kwietnia bardzo interesujący czas w waszym życiu. Wiele się będzie działo za sprawą nowych znajomych, dzięki kontaktom towarzyskim, kolegom i koleżankom. Jeśli jesteście samotne, to są szanse, że poznacie kogoś, z kim będzie można spędzić czas wolny w sposób interesujący. W tym miesiącu nie będziecie się nudzić. A od końca maja i prawie cały czerwiec przypływ energii i sił. Wykorzystajcie ten miesiąc na rozwój kariery, pracę i realizację swoich celów. Nie spoczywajcie na laurach, tylko działajcie. Wasze działania przyniosą efekty.

Od lipca skupicie się życiu rodzinnym i finansach. Możliwe, że zechcecie powiększyć swoje gniazdo rodzinne i zwiększyć komfort psychiczny. Będziecie dbać o rodzinę i bliskich i bliscy zadbają o Was. Remonty i przeprowadzki powinny być udane. W sprawach pracy może być lekki zastój, ale za to odczujecie więcej swobody w domu i będziecie mogły się twórczo realizować.

Sierpień powinien być udany pod względem samopoczucia, czeka Was przypływ sił i wiary w siebie. Łatwiej będzie się skupić i zrealizować pragnienia.

Urodzeni od 25 maja do 3 czerwca będą w tym roku pod wpływem Urana, który przyniesie Wam niespodzianki, znajomości z oryginalnymi i nietypowymi ludźmi, których wiedza i osobowość zachęcą Was do zdobycia większej wolności. Jeśli jest w waszym życiu coś, z czego pragniecie się wyzwolić, to teraz będzie doskonały moment, żeby odrzucić ograniczenia i zacząć realizować się w tym, co czujecie że daje Wam spełnienie i satysfakcję osobistą. Uran zadziała jak błyskawica, więc przyda się Wam dobry refleks, żebyście nie przegapiły okazji życiowej, bo na kolejną przyjdzie Wam długo czekać. Same też będziecie tryskać twórczymi pomysłami. W pracy możecie wykazać się oryginalnością, a sukces może przyjść zupełnie niespodziewanie. Jedno jest pewne, że jeśli urodziłyście się w tych dniach, to nie będziecie się nudzić. Uran przyniesie też szanse wszystkim samotnym i szukającym drugiej połówki. Nie bójcie się korzystać z internetu i uczcie się wszystkiego nowego, co tylko wzbudzi waszą ciekawość. Świat stanie przed Wami otworem i znajdziecie w sobie odwagę potrzebną do nowych wyzwań.Program astrologiczny Urania