Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
Słownik
System domów
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > 2013 > Panna


Panna w roku 2013

Autorka: Agnieszka

Styczeń będzie bardzo udany pod względem kariery i powinno Wam dopisywać dobre samopoczucie. Będziecie mieć dużo energii do działania, a dzięki świetnej organizacji i wytrwałości uda się Wam zrobić postępy. Cały luty będzie sprzyjał miłości i romansom. Jeśli więc jesteście samotne, to powinnyście sobie zacząć kogoś szukać, bo są szanse, że znajdziecie. Będzie to również bardzo dobry czas w stałym związku.

W marcu powinnyście uważać na zdrowie i oszczędzać się. Nie bierzecie w tym czasie nadgodzin i dużo wypoczywajcie, bo nie tylko układ planet, ale i pora roku będą sprzyjać przeziębieniom i różnym dolegliwościom. Dbajcie o dietę, bo czas wiosny sprzyja niedoborom i warto urozmaicić codzienny jadłospis. Jeśli zwrócicie uwagę na potrzeby organizmu, to wszystko powinno być w porządku, choć możecie mieć nieco mniej energii niż zazwyczaj.

W kwietniu w pracy może być dość nerwowa atmosfera i nie wszystko będzie się układało po waszej myśli, zatem powinnyście uzbroić się w cierpliwość. Zastosujcie same wobec siebie taryfę ulgową i nie stawiajcie sobie zbyt wysoko poprzeczki. Jeśli będziecie potrzebować więcej odpoczynku, to nie pracujcie ponad siły, tylko weźcie sobie wolne.

Przełom kwietnia i maj powinny Wam przynieść więcej energii i więcej zdecydowania w działaniu. To będzie dobry czas zarówno w karierze, jak i w życiu towarzyskim i partnerstwie. Więc samotnym, którzy szukają drugiej połówki, powinno się udać.

Czerwiec przeznaczcie w miarę możliwości na odpoczynek. Starajcie się też unikać stresów w pracy. W lipcu sporo się będzie działo. Czekają Was nowe znajomości, wyjazdy i ogólna poprawa samopoczucia. Ten miesiąc będzie sprzyjał regeneracji i przypływowi sił witalnych.

Czas od lipca do końca roku będzie dla Was bardzo sprzyjający dzięki wpływowi Jowisza, który przyniesie Wam powrót do korzeni. Dzięki harmonijnemu wpływowi planety rozwoju i ekspansji nie będziecie musiały zbyt wiele się wysilać, bo okazje przyjdą do Was same. Dobrym samopoczuciem i optymizmem zjednacie do siebie ludzi i łatwiej Wam będzie osiągnąć to, na czym Wam zależy. Dość mocno też skoncentrujecie się na życiu rodzinnym i domowym. To dobry czas na remont mieszkania albo zmianę wystroju. Wykorzystajcie ten moment, gdy będziecie pełne zapału i pracujcie, a na pewno osiągniecie sukces. To doskonały czas na podróże, wyjazdy zagraniczne i kontakty z obcokrajowcami. Wasz entuzjazm będzie dla innych zaraźliwy i wspaniale zmotywujecie ich do działania. Wszystkim uczącym się wiedza będzie wchodzić do głowy przy niedużym nakładzie sił. Uważajcie jednak, aby nie popaść w lenistwo.

Urodzeni od 31 sierpnia do 4 września będą pod wpływem trygonu Plutona. Zatem w tym roku czeka Was wzrost sił witalnych, zwiększy się wasza siła woli i możliwości. Poznacie swoją moc i będziecie w stanie wiele dokonać. Co wcześniej mogło wydawać się niemożliwe, teraz stanie się osiągalne. Jeśli zmierzycie się ze swoimi lękami, to narodzicie się jako nowa osoba. To dobry moment na wewnętrzne transformacje. Jeśli jest w Was coś, co bardzo chcecie zmienić, to macie teraz doskonały czas aby stać się nową osobą. Wzrośnie nie tylko wasza ambicja, ale i pojawią się możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Bierzcie sprawy w swoje ręce. Jeśli tylko się przyłożycie, to ten czas będzie sprzyjał sukcesom w prawie każdej dziedzinie. Sięgajcie więc śmiało po to, na czym Wam zależy.Program astrologiczny Urania