Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
Słownik
System domów
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > 2013 > Baran


Baran w roku 2013

Autorka: Agnieszka

Na początku tego roku możecie czuć się zmęczone. Odpoczywajcie więc sporo i dbajcie o siebie. Uran, który jeszcze przez kilka lat przebywał będzie w waszym znaku, zadziała pobudzająco i sprawi, że wpadnie Wam do głowy mnóstwo nowych pomysłów. Dzięki temu łatwiej Wam będzie przeprowadzać zmiany w życiu. Pociągać Was będzie wszystko to, co sprawi, że odczujecie więcej swobody.

Koniec stycznia i połowa lutego przyniosą Wam koncentrację na sprawach materialno-bytowych. W związku z tym możecie szukać dodatkowej pracy, żeby polepszyć stan finansów. Przełom marca i kwietnia powinien Wam przynieść bardzo dobre samopoczucie, w tym czasie Słońce w waszym znaku będzie Wam dodawać energii i witalności. To też dobry moment, jeśli chodzi o karierę. Do czerwca czeka Was bardzo dobry czas w finansach i jeśli tylko odpowiednio wykorzystacie okazje, jakie przynosić będzie Wam los, to możecie znacznie poprawicie stan konta. Okazje do zarobku mogą przyjść dzięki znajomym albo po prostu pojawią się same.

W tym roku będzie też bardzo wiele okazji do rozwoju i podróży. Czeka Was przypływ optymizmu za sprawą Jowisza, który to wpływ odczujecie do czerwca tego roku. Planeta dostatku przyniesie Wam optymizm i dużo radości. Dzięki życzliwemu nastawieniu uda się Wam załatwić wiele spraw. To czas sprzyjający sukcesom. Jednak musicie działać, bo gdy ten wpływ minie, możecie żałować, że nie wykorzystałyście okazji. Dla samotnych to będzie okres sprzyjający nowym znajomościom, romansom i podróżom. Wszyscy ci, którzy do tej pory byli w nieformalnym związku, mogą zacząć myśleć o zaręczynach i ślubie. Dobrze pójdzie poznawanie się języków obcych i w ogóle nauka.

W drugiej połowie roku bardziej skoncentrujecie się na domu i rodzinie. Docenicie wartość więzi z bliskimi, bo gdy tylko zajdzie potrzeba, udzielą Wam oni wsparcia. Inwestujcie mądrze zarobione pieniądze, co będzie procentować w przyszłości. Jeśli nie ulegniecie rozleniwieniu, to ten rok będzie bardzo udany.

Tranzyty Urana i Plutona najsilniej odczują ci, którzy urodzili się od 24 marca do 2 kwietnia. Uran będzie sprzyjał niezwykłym i nowym znajomościom. Uważajcie jednak, bo jednocześnie to może być nerwowy rok. Uran może też Was pobudzić do buntu przeciwko wszystkiemu i wszystkim. Z jednej strony będzie to dobra okazja, żeby uwolnić się od tego, co Wam przeszkadza w rozwoju, a z drugiej uważajcie na siebie, bo Uran przynosi wszystko to, co niespodziewane, zarówno w dobrym jak i negatywnym sensie. Nadmiar energii, jaki przyniesie Pluton, starajcie się ukierunkować konstruktywnie. To czas dużych zmian i nowości. Pociągać Was będzie wszystko co nietypowe i inne od tego, czym zajmowałyście się do tej pory. Możecie rozwinąć zainteresowania albo zająć się czymś zupełnie nowym. Natomiast Pluton może przynieść tendencje do przesady. Unikajcie więc pracoholizmu, dajcie sobie odpocząć i starajcie się nie wdawać w konflikty, bo to Wy możecie być stroną, której się oberwie. I choć wzrośnie wasza asertywność i siła przebicia, to nie zadzierajcie z władzami.Program astrologiczny Urania