Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
Słownik
System domów
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > 2013 > Strzelec


Strzelec w roku 2013

Autorka: Agnieszka

Początek roku przyniesie Wam romanse i flirty. Dlatego jeśli jesteście samotne, to nie siedźcie z założonymi rękami, tylko szukajcie sobie drugiej połówki. Również dla tych, którzy pozostają w związku będzie to miły czas.

W styczniu skupicie się na pracy i finansach. Będziecie wytrwale dążyć do celu i możliwe niewielkie opóźnienia, ale za to wszystko, co teraz zrobicie, będzie solidne i da Wam podstawy do dalszej pracy. Zaczniecie realizować swoje plany i krok po kroku wytrwałe dążenia do upragnionego celu.

Przełom stycznia i cały luty przyniosą Wam dużo energii i witalności. Łatwiej w tym czasie będzie Wam walczyć o swoje i realizować spontaniczne pomysły. Będziecie mocno dążyły do osiągnięcia niezależności i powinno Wam się udać. Starajcie się rozpoczynać nowe projekty i działania. Powinno Wam dopisać dobre zdrowie, ale dbajcie o dietę, bo zima może mimo wszystko dać się Wam we znaki.

W marcu miejcie się na baczności i koniecznie zadbajcie o zdrowie. Wiosna to czas osłabienia, a do tego zmienna pogoda może przyczynić się do waszego stanu. Możecie też trafiać na dość irytujące sytuacje, więc nie dawajcie się wyprowadzić z równowagi i nie próbujcie na siłę forsować swojego zdania. Lepiej będzie dla Was, jeśli ustąpicie. Nie planujcie na ten miesiąc ważnych przedsięwzięć, bo efekty mogą być odwrotne do tego co planujecie.

Za to kwiecień będzie dość ciekawy. Czeka Was przypływ energii i witalności. Będzie to dobry czas w miłości. Zarówno pary jak i samotni powinny być usatysfakcjonowani ze swojego życia erotycznego. Dla singli pojawi się światełko w tunelu czyli nadzieja na związek na horyzoncie. Również w pracy powinno się całkiem nieźle układać.

W pierwszej połowie roku Jowisz z Bliźniąt może przynieść nieco chaosu, ale też i optymizmu. Jednak uważajcie, żeby nie był to nadmierny optymizm. Jowisz może Wam dać przesadę i nadmiar dobrego, więc bądźcie ostrożne w podejmowaniu nowych projektów. Obyście się nie przeliczyły. Kalkulujcie zamiary według sił. W drugiej połowie roku Jowisz w Raku powinien Wam przynieść powodzenie i łut szczęścia w wielu sprawach.

Urodzeni od 26 listopada do 6 grudnia będą w tym roku pod wpływem Urana, który przyniesie Wam niezwykłe pomysły, dążenie do wolności oraz możliwości wyrwania się z rutyny. Dzięki niezwykłym znajomościom i zaskakującym okazjom możecie teraz zupełnie zmienić swoje życie. Ważne żebyście szybko reagowały, bo inaczej szanse przejdą Wam koło nosa. Powinien to bym dobry czas jeśli chodzi o sprawy zawodowe, bo uda się Wam teraz wiele spraw, które wcześniej były niemożliwe do zrealizowania. Dzięki sprzyjającym okolicznościom i życzliwym ludziom będziecie mogły zaskakująco wiele osiągnąć. Samotni powinni mieć oczy szeroko otwarte, bo właśnie teraz pojawią się wokół Was adoratorzy i będziecie mogły sobie wybrać tego, kto Wam najbardziej odpowiada. Będziecie chłonąć wiedzę, zatem dla uczących się i studiujących to doskonała okazja do zdobycia nowych umiejętności.

Urodzeni od 22 do 30 listopada będą w tym roku pod wpływem kwadratury Neptuna, dlatego szczególnie uważajcie i nie dawajcie się zwieść pozorom. Neptun może Was osłabić i negatywnie wpłynąć nie tylko na wasze zdrowie, ale i ocenę sytuacji. Dlatego jeśli coś w tym czasie wyda się Wam okazją sprawdźcie wszystkie okoliczności. Uważajcie też w partnerstwie i znajomościach, bo nowi znajomi mogą mieć inne zamiary niż będą podawać.Program astrologiczny Urania