Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
Słownik
System domów
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > 2013 > Ryby


Ryby w roku 2013

Autorka: Agnieszka

Na początku tego roku skupicie się na pracy i uporządkowaniu swoich spraw. Styczeń powinien być owocny pod względem zawodowym i uczuciowym. Możliwe, że teraz kogoś poznacie, kto może stać się Wam bliski.

Lepsza będzie druga połowa roku, natomiast do czerwca przygotowujcie się do realizacji swoich pomysłów. W drugiej połowie roku będziecie miały większe szanse na sukces, bo Jowisz ze znaku Raka będzie działał na Was harmonijnie i wspierająco.

W lutym skoncentrujcie się na tym, żeby udało się Wam utrzymać dobrą formę, bo możecie być trochę osłabione. Nie bierzcie więc na siebie dodatkowych obowiązków. To, co już robicie w zupełności Wam wystarczy.

Marzec powinien być bardzo owocnym miesiącem i to zarówno jeśli chodzi o pracę jak i o kontakty towarzyskie. Zawrzecie dużo nowych znajomości i spotkacie kandydatów na małżeństwo. Przybędzie Wam też sił i energii do działania. Nabierzecie rozmachu i pewności siebie. Ten miesiąc będzie sprzyjał sprawom uczuciowym.

W kwietniu skupicie się na finansach, ale nie przesadzajcie z liczbą nadgodzin i nadmiarem stresu. Wiedzcie, że pieniądze to nie wszystko i bardzo ważne jest zdrowie. Będzie to dość nerwowy czas, wiec powinnyście też pamiętać o relaksie po pracy.

Maj przyniesie Wam stabilizację finansową i trochę spokoju. Będziecie mogły odetchnąć z ulgą i zająć się hobby i przyjemnościami. To dobry miesiąc na urlopy i wolne od pracy. Atmosfera będzie też sprzyjać bliskim i dalekim wyjazdom. Dopisze Wam dobre zdrowie i świetna forma fizyczna i psychiczna, warto więc wykorzystać konstruktywnie ten przypływ energii.

W czerwcu bądźcie rozważne w pracy i nie dajcie się prowokować. Wasza pozycja może być zagrożona, więc powinnyście podjąć kroki mające na celu zapobieżenie ewentualnym problemom. Kierujcie się intuicją i wyczuciem, a dacie sobie świetnie radę. Nad swoimi przeciwnikami macie tę przewagę, że łatwo wyczujecie zamiary innych.

Od lipca zacznie się dla Was doskonały czas. Dzięki harmonijnemu wpływowi Jowisza pojawi się w waszym życiu mnóstwo okazji i ułatwień. W drugiej połowie roku zdecydowanie łatwiej będzie Wam osiągnąć swoje cele. Świetne samopoczucie, entuzjazm i optymizm zjednają Wam innych. Osoby, jakie teraz będziecie spotykać, będą przychylnie do Was nastawione i chętnie Wam ułatwią realizację tego, na czym Wam zależy. Jowisz też będzie wspierał wszystkie plany zawodowe finansowe i matrymonialne. Entuzjazm udzieli się waszym potencjalnym partnerom. A w stałym związku będzie to wspaniały czas bliskości i miłości. Uczucia, jakie teraz się narodzą będą szczere i głębokie. Jowisz też będzie sprzyjał podróżom, nauce i poszerzaniu horyzontów.

W drugiej połowie roku najlepszym miesiącem będzie listopad, wtedy to Słońce w Skorpionie pomoże Wam skoncentrować się na celach i ambicjach. Dopisze Wam dobre samopoczucie, a intuicja pomoże Wam wybrać to, co dla Was najlepsze.

Urodzeni od 19 do 25 lutego będą w tym roku pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam natchnienie, wrażliwość, ale też uczyni Was podatnymi na poświęcanie się dla innych, dlatego pod żadnym pozorem nie dajcie się wykorzystywać. Neptun sprawi, że będziecie podatne na wpływy, więc bądźcie ostrożne wobec osób, które namawiać Was będą na przyjęcie nowej ideologii. Szczególnie też dbajcie o zdrowie i nie przesadzajcie z lekami i alkoholem, bo możecie łatwo stracić kontrolę nad sytuacją. Ten rok będzie sprzyjał rozwijaniu kreatywności i talentów. Jeśli więc czujecie w sobie pociąg do sztuki, to warto poświęcić trochę czasu na potrzeby duszy.Program astrologiczny Urania