Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
Słownik
System domów
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > 2013 > Rak


Rak w roku 2013

Autorka: Agnieszka

Czeka Was wiele wyzwań, ale też dopisze Wam szczęście i będziecie spotykać ludzi życzliwie nastawionych i chętnych Wam pomóc. Przez cały rok odczuwać będziecie znaczny przypływ ambicji, koncentracji. Będziecie mogły wiele osiągnąć i choć przyjdzie Wam dużo pracować, to ta praca przynosić zacznie efekty. To dobry czas dla realizacji swoich ambicji. Jeśli wytężycie siły, to możecie wiele zdobyć, może nawet uznanie i autorytet.

Styczeń i luty mogą być trudne ze względu na liczne zadania, dużo pracy i niewiele przyjemności. Zajmujcie się obowiązkami rzetelnie, a wkrótce potem zaczniecie odczuwać poprawę swojej kondycji. W styczniu dużo odpoczywajcie i dbajcie o siebie. Zima to nie najlepszy czas i możecie być osłabione brakiem światła, więc równowaga między pracą a czasem wolnym jest wskazana. W marcu przypływ sił i więcej energii do działania. Poczujecie, że coś się zmieniło na lepsze i łatwiej Wam będzie starać się o to, na czym Wam zależy.

Od lipca znaczna poprawa zarówno samopoczucia jak i finansów . Powinno się poprawić wasze zdrowie i przybędzie Wam optymizmu. Od lipca macie czas sprzyjający rozwojowi. Przekonacie się, że podróże kształcą i poznawanie nowych ludzi może być bardzo stymulujące. Nie bójcie się wychodzić z domu. Dzięki nowym doświadczeniom czeka Was postęp. Bardzo dużo się będzie w waszym życiu działo, ale nie zapominajcie o starych przyjaciołach. Rozważnie też podejmujcie decyzje, bo nadmiar optymizmu może być destrukcyjny. Nie działajcie więc pod wpływem emocji, ale kierujcie się rozsądkiem. Uważajcie tylko, żeby nie dawać innym odczuć, że jesteście ponad nimi, bo może Wam to przysporzyć więcej problemów niż sukcesów. Jeśli uda się Wam osiągnąć równowagę, to świat należy od Was.

Dla wszystkich ten rok może przynieść wiele zmian i swego rodzaju przetasowanie życiowych kart. Jeśli będziecie opierać się nowościom, to wszelkie przemiany mogą być dla Was bolesne. Zastanówcie się więc głęboko, co wymaga uleczenia, a może nawet wyeliminowania i zacznijcie pracę z własnym wnętrzem. Będzie to też dobry moment, żeby odrzucić negatywne nawyki i przyzwyczajenia i zastąpić je nowymi, które będą Wam bardziej służyć.

Jeśli zadbacie o finanse, to uda się Wam zgromadzić trochę zapasów. Mądrze inwestujcie zarobione pieniądze, bo jeśli będziecie je wydawać na rzeczy nieco zbędne, to możecie stracić szanse na lepsze życie. Zastanówcie się czego tak naprawdę pragniecie i realizujcie swoje zamierzenia, bo świat do odważnych należy.

Urodzeni od 25 czerwca do 4 lipca będą pod wpływem Urana i Plutona. Zwłaszcza pod koniec roku odczujecie silne napięcia i starcie wrogich sobie sił. Możecie mieć wrażenie, że będziecie niczym między młotem a kowadłem. Na pewno odczujecie ogromną potrzebę zmian i być może właśnie teraz zaczniecie się dusić w obecnej sytuacji. Zapragniecie wyzwolić się z niesprzyjających okoliczności i ta chęć zmiany może być tak silna, że nie będziecie więcej zwracać uwagi na krępujące Was zakazy i nakazy. Z jednej strony stwarza to możliwość do działań zupełnie nietypowych, a z drugiej możecie całkowicie zaskoczyć nie tylko wasze otoczenie, ale i same siebie. Jeśli urodziłyście się w tych dniach, to ten rok będzie testem zarówno dla waszej pracy jak i związków. Uważajcie tylko, żeby nie spalić za sobą mostów. Aspekty Urana z Plutonem będą sprzyjać pokonywaniu własnych słabości i zadziałają na Was mobilizująco.Program astrologiczny Urania