Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
Słownik
System domów
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > 2013 > Byk


Byk w roku 2013

Autorka: Agnieszka

Początek roku będzie sprzyjał pracy i życiu prywatnemu. Będziecie miały sporo energii do działania i zajmiecie się ważnymi sprawami w firmie. Jeśli jesteście samotne, to będzie można kogoś poznać. W stałym związku również dobry czas. Luty może przynieść gorsze samopoczucie, ale za to dzięki energetyzującemu wpływowi Marsa odczujecie przypływ sił do działania i uda się Wam pokonać trudności. Na przełomie kwietnia i maja Słońce zasili Was energią i doda sił witalnych. Wtedy też zaplanujcie ważne przedsięwzięcia i spotkania.

Ten rok powinien być niezły jeśli chodzi o finanse. W pierwszej połowie roku nawiązujcie nowe znajomości i dbajcie o przyjaźnie, a w drugiej róbcie interesy. Zarówno finansowo jak i emocjonalnie będziecie otrzymywać pomoc od bliskich. W drugiej połowie roku życie rodzinne będzie bardzo ważne. Możecie poczuć potrzebę osiedlenia się na stałe, jeżeli do tej pory szukałyście domu. Dzięki kontaktom towarzyskim możecie otrzymać dodatkową pracę albo zlecenie. Zatem powinnyście jak najwięcej pokazywać się wśród znajomych.

Samotni powinni szukać drugiej połówki od lipca, bo szczęście Wam będzie sprzyjać i spotkacie wiele osób. W stałym związku natomiast bardzo dobrze się ułoży. Jowisz przyniesie Wam optymistyczne nastawienie i sprzyjające okoliczności. Planeta rozmachu też będzie wspierać wszystkich uczących się, studiujących i podróżujących. Uważajcie jednak, żeby nie popadać w samozachwyt i lenistwo, bo wtedy możecie przegapić nadarzające się okazje. Wszystkim tym, którzy szukają pracy Jowisz przyniesie szanse rozwoju.

Od końca kwietnia do końca maja uważajcie na siebie, bo niecierpliwy Mars przebywający w waszym znaku, choć co prawda doda Wam energii, to sprawi, że będziecie ciągle się spieszyć i wasza koncentracja może być nieco osłabiona. Mars będzie sprzyjał wszystkim uprawiającym sport, ale tutaj bądźcie szczególnie rozważni i zachowujcie wszelkie środki ostrożności. Zatem w pierwszej połowie roku przygotowujcie się, bo w drugiej może Wam braknąć czasu, gdy nadejdzie sukces.

Może to być bardzo obiecujący czas jeśli chodzi o finanse. Tutaj jednak wiele zależy od Was i od waszego podejścia do sprawy. Im więcej będziecie pracować, tym większy sukces, ale nie zaniedbujcie też waszych bliskich i pamiętajcie, że równie ważne są uczucia i więź z rodziną. Uczący się i studiujący powinni wykorzystać drugą połowę roku i intensywnie się przygotowywać do nadchodzących egzaminów i testów. Szczęście będzie Wam sprzyjać. Dla wszystkich Byków ten rok będzie udany pod względem zawodowym. Możecie naprawdę osiągnąć wysoką pozycję i jeśli będziecie wystarczająco wytrwale pracować, to sukces jest murowany.

Urodzeni od 27 kwietnia do 2 maja będą pod wpływem trygonu Plutona. To wzmacniający aspekt, dzięki któremu możecie odkryć kim naprawdę jesteście i czego pragniecie. Pluton będzie wspomagał wszelkie wasze działania i jeśli to, co robicie wypływa z potrzeby duszy i serca, to wszechświat będzie Wam w tym momencie sprzyjał i spotkacie na swojej drodze przychylne osoby. Pluton przyniesie możliwości głębokich zmian. Przede wszystkim wydarzenia będą dotyczyć waszej postawy i sposobu reagowania na rzeczywistość. Jeśli jednak będziecie podążać za głosem wewnętrznym, to możecie w tym czasie naprawdę wiele osiągnąć. Uda się Wam pokonać własne słabości.Program astrologiczny Urania