Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
Słownik
System domów
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > 2013 > Skorpion


Skorpion w roku 2013

Autorka: Agnieszka

Początek roku będzie obiecujący w pracy jak i życiu towarzyskim. Dopisze Wam dobry humor i będziecie miały sporo energii do działania. Styczeń będzie dla Was miesiącem wzmożonej aktywności mimo zimy.

W lutym powinnyście starać się trochę więcej wypoczywać, bo może to być nerwowy czas. Zwłaszcza w pracy atmosfera może być dość napięta, więc starajcie się wkładać negatywną energię na przykład w sport, choćbyście zajmowały się nim amatorsko, zamiast trwonić siły na zatargi. Dzięki jednak wrodzonemu opanowaniu uda się Wam obrócić wszystko na waszą korzyść.

Marzec będzie dla Was miesiącem wzmożonej aktywności i energii. Łatwiej Wam będzie skupić się na realizowaniu marzeń i planów na przyszłość. Możliwe nawet, że w tym czasie osiągniecie coś, o czym przez pewien czas marzyłyście. Ten miesiąc będzie sprzyjał zagłębianiu się w sobie, romantycznej miłości, i poznawaniu osób o dużej wrażliwości emocjonalnej. Jeśli jesteście samotne, to w marcu szczęście może się do Was uśmiechnąć. Odrzućcie na chwilę podejrzliwość i dajcie się ponieść magii chwili.

W kwietniu powinnyście zająć się pracą i wszystko skrupulatnie zaplanować. Nie idźcie zbytnio na żywioł, tylko postarajcie się być cierpliwe, nawet jeśli energia będzie Was roznosić. Lepiej zajmijcie się sportem i ulubioną formą rekreacji. W tym miesiącu nie stawiajcie sobie za wysoko poprzeczki i nie wymagajcie od siebie pracy ponad siły.

W maju przyda się Wam trochę elastyczności i życie postawi przed Wami konieczność wyboru między pracą a domem. Będziecie musiały z czegoś zrezygnować, jeśli chcecie zrealizować swoje ambicje. Więc może to być trudny czas, ale poradzicie sobie, bo jesteście niezwykle wytrzymałe.

W czerwcu lekki zastój, ale nie przejmujcie się i dalej róbcie swoje. W pracy może się okazać, że będą bardzo potrzebne wasze zdolności organizacyjne.

Druga połowa roku od lipca powinna być czasem zbierania plonów wcześniejszych działań. Dzięki Jowiszowi odczujecie przypływ sił i optymizmu. A wasz uśmiech i dobry humor pomogą Wam zjednać sobie innych.

Lipiec będzie świetnym czasem jeśli chodzi o życie rodzinne i kontakty z bliskimi. Być może zechcecie zbudować swoje szczęście domowe i związać się z kimś na stałe. Dla samotnych jest to szansa na poznanie osoby odpowiadającej waszemu ideałowi. W stałym związku możecie poczuć, że to czas na powiększenie rodziny albo remont domu.

Czas od lipca będzie też obiecujący pod względem zawodowym. Możecie zrobić spore postępy w pracy i świat będzie stał przed Wami otworem.

Urodzeni od 31 października do 5 listopada będą pod wpływem Plutona, który wzmocni Was zarówno fizycznie jak i duchowo. Pluton przyniesie Wam mnóstwo energii i wzmocni wasze siły witalne. Waszej magnetycznej, hipnotyzującej sile nikt się nie oprze. Dobrze wykorzystajcie ten sprzyjający moment, bo druga taka szansa może się nie powtórzyć. Wzrost zdecydowania i asertywności zadziała na waszą korzyść. Okoliczności będą sprzyjać osiąganiu sukcesów zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Będziecie emanować nieodpartym urokiem i hipnotyczną siłą uwodzenia. Wykorzystajcie ten dar do zdobycia tego, na kim Wam zależy. Łatwiej Wam też teraz będzie zrealizować ambicje i postanowienia. Ci którzy zajmują się twórczością, mogą mieć niezwykle płodny czas obfitujący w wenę i pomysły. Zresztą nawet gdybyście chciały, to i tak nie usiedzicie na miejscu, bo energia będzie Was pchać do działania. Dobrze przemyślcie plan tego, co chcecie osiągnąć.Program astrologiczny Urania