Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
Słownik
System domów
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > 2013 > Lew


Lew w roku 2013

Autorka: Agnieszka

Będziecie same od siebie dużo wymagały i jeśli uda się Wam pokonać wewnętrzne opory, to możecie wiele osiągnąć. Stymulujący i energetyzujący wpływ Urana odczują najsilniej urodzeni od 27 lipca do 5 sierpnia. Dodatkowo w tym roku do jego wpływów dołączy się Pluton i jeszcze wzmocni te procesy w waszym życiu, które już się zaczęły. Możecie dość mocno odczuć konsekwencje swoich dotychczasowych działań, a nawet jeśli nie, to same zaczniecie oceniać się krytycznie i wnikliwie. Czeka Was coś w rodzaju rachunku sumienia i być może trzeba będzie zapłacić za błędy przeszłości. Jeśli będziecie czuły się przygnębione, to starajcie się coś w swoim życiu zmienić i nie popełniać kolejny raz tych samych pomyłek. Powinnyście zacząć oszczędzać, a w każdym razie nie wydawać bez potrzeby. Wiedzcie, że w tym momencie mniej znaczy lepiej.

W styczniu uważajcie na zdrowie, ale mimo wszystko znajdziecie w sobie trochę energii. Musicie jednak uważać, żeby te działania nie były chaotyczne.

W pierwszej połowie roku powinnyście skupić się na sprawach finansowych i nauce, bo Jowisz ze znaku Bliźniąt będzie stymulował waszą pomysłowość i kreatywność. Dużo nowych znajomości może okazać się przydatnych w przyszłej pracy i karierze.

Dla samotnych ten czas będzie dobry. Są spore szanse, ze poznacie kogoś, ale uważajcie żeby te znajomości nie były przelotne. Pośpiech nie jest wskazany.

Cały wrzesień aż do połowy października przypływ asertywności za sprawą Marsa, ale też powinnyście uważać, żeby nie być zbyt niecierpliwe i narwane, bo pochopne działania mogą Was doprowadzić w tym wypadku do kłopotów. Starajcie się też w tym czasie konstruktywnie wyładować swoją agresję. Nie najlepszym pomysłem tutaj jest kłócenie się z domownikami, lepiej zamiast tego zacznijcie trenować wysiłkowy sport, co pozytywnie wpłynie na waszą kondycję i pomoże Wam rozładować nadmiar energii. Ten moment też będzie sprzyjał biznesom wymagającym siły przebicia i asertywności.

W tym roku urodzonym od 27 lipca do 4 sierpnia będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam błysk oryginalności i potrzebę zaznaczenia tego, czym się najbardziej wyróżniacie. Będziecie mieć wrażenie, że wasze życie nabrało teraz tempa. Może być nieoczekiwany sukces. Oczekujcie też różnych niespodzianek i bądźcie na nie przygotowane. Bardzo dobry czas dla uczących się i studiujących. Niezwykłe znajomości i oryginalni ludzie otworzą wasze horyzonty i poszerzycie swój światopogląd. Jeśli będziecie wystarczająco elastyczne, macie duże szanse zmienić swoje życie na lepsze. Uran może przynieść nowy związek, nową pracę, nowe zainteresowania i nieoczekiwane przemiany. Wyjdźcie im naprzeciw.

Urodzeni od 30 lipca do 4 sierpnia będą oprócz wpływu Urana pod jednoczesnym wpływem Plutona, który przynieść Wam może sporo napięć psychicznych. Powinnyście zatem w miarę możliwości unikać konfliktów i uważać na zdrowie. Nie przeciążajcie się niepotrzebnie i pamiętajcie o odpoczynku, bo możecie wyczerpać swoje siły. Pluton może sprawić, że zaczniecie odczuwać wewnętrzną presję i niezrozumiały niepokój. Jeśli czujecie potrzebę zmiany, to realizujcie ją, a nie czekajcie, aż otoczenie wymusi na Was działania. Lepiej w tym wypadku, żebyście to wy były inicjatorami. Nie podejmujcie też pochopnych decyzji, bo Uran sprawi, że będziecie narwane i niecierpliwe. Choć wasze życie stanie się teraz na pewno mocno interesujące, to warto kierować się oprócz intuicji także zdrowym rozsądkiem.Program astrologiczny Urania