Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
Słownik
System domów
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > 2013 > Waga


Waga w roku 2013

Autorka: Agnieszka

Na początku roku powinnyście bardzo dbać o sobie i nie forsować się zbytnio. Styczeń może być dość nerwowy, więc zorganizujcie sobie odpoczynek. W pracy może panować atmosfera pośpiechu, ale nie dajcie się zwariować. Unikajcie utarczek, bo mogą się one odbić na waszym zdrowiu. Na przełomie stycznia i lutego poprawa samopoczucia i więcej energii. Łatwiej wiec będzie w tym czasie pokonywać wyzwania i wziąć się do roboty.

Pierwsza połowa roku powinna przynieść Wam szczęśliwe zbiegi okoliczności. Będziecie odczuwać optymizm i wiarę w przyszłość, dlatego pierwsze półrocze będzie sprzyjać rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć i wprowadzaniu zmian. Wszyscy uczący się powinni wchłaniać nową wiedzę z łatwością. To czas sprzyjający podróżom i kontaktom z innymi kulturami. Jeśli myślałyście o zagranicznych wakacjach, może to marzenie spełni się właśnie teraz. Powinnyście mieć dobry czas w partnerstwie. Samotni będą mieli szanse poznać kogoś, kto może stać się Wam bliski. Dużo tutaj też zależy od waszej postawy.

W marcu lekki zastój. Niewiele będzie się działo. Jest czas na przemyślenia i przygotowanie strategii działania na najbliższy czas. Uporządkujcie sprawy związane z karierą i nie róbcie sobie zaległości w codziennych obowiązkach, bo potem ciężko Wam będzie nadrobić stracony czas. Przydadzą się umiejętności organizacyjne.

W drugiej połowie roku możecie mieć tendencje do przesady i nadmiaru emocji. Unikajcie przejadania się, przesady w zabawie, więc postarajcie się znaleźć równowagę między pracą a życiem towarzyskim. Zbyt wiele imprez może odbić się na waszym zdrowiu. Jeśli jednak uda się Wam wypośrodkować, to ten czas może być dla Was bardzo rozwijający i przyjemny. Miesiące od lipca do grudnia sprzyjać będą nauce i podróżom. Zatem urlop albo dłuższe wakacje zaplanujcie w drugiej połowie roku. W październiku czeka Was przypływ sił witalnych za sprawą Słońca. Grudzień powinien być udany jeśli chodzi o zabawę i spotkania z przyjaciółmi.

Urodzeni od 27 września do 6 października będą pod wpływem Urana, który sprawi, że w tym roku nie będziecie się nudzić. Będzie to dla Was czas sprzyjający zmianom i obieraniu nowego kierunku w życiu. Uważajcie jednak aby nie zrywać gwałtownie więzi, bo może okazać się, że zostaniecie na lodzie. Więc w czasie gdy będziecie podejmować decyzje wskazana jest ostrożność. Jednak starajcie się być elastyczne w swoich działaniach, bo zbytni upór może przynieść Wam więcej złego niż dobrego. Nadmierna ekstrawagancja może też przysporzyć Wam kłopotów. Postarajcie się więc wykorzystać te nerwowe energie w sposób twórczy i np. zajmijcie się oryginalnym hobby. Powinnyście też być ostrożne w czasie prowadzenia samochodu i przede wszystkim nie spieszcie się.

Urodzeni od 1 do 6 października będą również jednocześnie pod wpływem Plutona. W tym wypadku to dość niebezpieczny aspekt, który będzie Was skłaniał do gwałtownych działań. Ze względu na nadmiar energii, jaki teraz będziecie odczuwać, powinnyście znaleźć sposób na rozładowania napięcia. Unikajcie manipulacji innymi czy wymuszania, bo możecie osiągnąć efekt przeciwny do zamierzonego. Koniecznie nie wdawajcie się w żadne intrygi, bo choć potrzeba postawienia na swoim może Wam się wydawać pokusą nie do odparcia, to przyda się Wam przede wszystkim rozwaga i spokój. Mogą Was w tej chwili pociągać sytuacje ryzykowne i niebezpieczne, więc znajdzie sposób na rozładowanie nerwów. Będziecie nastawione optymistycznie.Program astrologiczny Urania