Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
Słownik
System domów
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > 2013 > Koziorożec


Koziorożec w roku 2013

Autorka: Agnieszka

W styczniu sporo się będzie działo. Będziecie miały mnóstwo energii i zapału do działania. Podejmujcie się nowych wyzwań śmiało, ale też przemyślcie rozsądnie, w co warto zainwestować czas, a co może być zbyt ryzykowne i niewarte waszej uwagi. Początek roku to dobry moment, żeby zadbać o zdrowie i formę. Będziecie mieć dużo energii i dobrze było by zacząć regularnie ćwiczyć i jeszcze poprawić swoją kondycję. Pamiętajcie, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Pluton, który będzie w Koziorożcu przebywał jeszcze wiele lat, zainicjuje fundamentalne zmiany. Decyzje, jakie teraz podejmiecie, będą miały ogromny wpływ na wasze życie, więc zastanówcie się bardzo głęboko, co chce robić i jak to wpłynie na waszą przyszłość. Powinnyście natomiast unikać chęci dominacji nad innymi. Lepiej chwilę się zastanówcie i odetchnijcie spokojnie, zanim zrobicie jakiś nieprzewidziany krok. Samotni powinni szukać drugiej połówki w styczniu, bowiem Wenus przebywającą w tym czasie w waszym znaku będzie Wam dodawać uroku osobistego i zjednywać ludzi. Łatwiej też nawiążecie znajomości. W lutym skupcie się na finansach i pracy.

Marzec będzie dla Was miesiącem intensywnego poznawania ludzi. Podróże będą udane. To też dobry moment na zdobywanie wiedzy. Koziorożce, które wykonują zawody, w których niezbędna jest wyobraźnia będą miały natchnienie i wenę twórczą. Pojawi się mnóstwo pomysłów, które powinnyście wykorzystać i starajcie się je realizować. Nie czekajcie, aż ktoś za Was zrobi.

W kwietniu powinnyście uważać na zdrowie, bo wasza witalność będzie obniżona. Unikajcie przeziębień i ubierajcie się ciepło, ale nie przesadzajcie. Starajcie się też dobrze odżywiać i pokonać swoją niechęć do ćwiczeń. Po zimie możecie być trochę ospałe, ale mimo to korzystajcie z wiosennego słońca.

Na przełomie kwietnia i maja powinno się poprawić wasze samopoczucie i odczujecie przypływ sił. Więcej energii będzie przekładać się na sukcesy w pracy i w życiu osobistym.

Od lipca szczęście zacznie się do Was uśmiechać, ale też powinnyście uważać, bo żeby nie popadać w przesadny optymizm. Nie szalejcie z inwestycjami i przemyślcie dobrze strategię. Nie folgujcie swoim zachciankom, bo może się to niekorzystnie na Was odbić. Wszelka przesada w tym czasie jest niewskazana, jednak powinien nastąpić rozwój. Podróże i poznawanie nowych osób w tym czasie powinny Wam przynieść dużo radości. To dobry moment na poszerzanie horyzontów.

W sierpniu czeka Was przełom. Czy jego skutki będą korzystne czy nie w dużej mierze zależy od Was i od tego, jak pracowałyście w przeszłości. Druga połowa roku zatem będzie czasem zbierania plonów albo niekorzystnym momentem, gdy trzeba będzie zweryfikować swoje podejście.

Urodzeni od 30 grudnia do 5 stycznia od sierpnia będą pod jednoczesnym wpływem opozycji Jowisza, koniunkcji Plutona i kwadratury Urana. Te trzy planety symbolizujące przesadę (Jowisz), transformację (Pluton) i rewolucję (Uran) zadziałają na Was jednocześnie półkrzyżem. Zatem czy chcecie czy nie, sierpień będzie dla Was przełomowym momentem. Jeśli urodziłyście się na przełomie grudnia i stycznia, to uważajcie w tym czasie szczególnie w czasie jazdy samochodem. Bardzo wiele się też będzie działo w waszym życiu i będą to istotne zmiany, które sprawią, że nie będziecie takimi samymi osobami.

Urodzonym w pierwszej i drugiej dekadzie znaku Saturn przez cały rok będzie pomagał uporządkować sprawy zawodowe i osobiste. Dzięki Saturnowi staniecie się jeszcze bardziej odpowiedzialne i dojrzałe, wzrośnie też wasza ambicja i odwaga.Program astrologiczny Urania