Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Postacie polskiej astrologii
Biuletyn astrologiczny
Program astrologiczny Urania
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
Słownik
System domów
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > 2012 > Ryby


Ryby w roku 2012

Autorka: Agnieszka

Pierwsza połowa roku będzie całkiem udana. Jowisz w harmonijnych aspektach będzie stwarzał możliwości rozwoju. Od połowy stycznia do połowy lutego Wenus będzie przebywać w znaku Ryb. Pobyt planety władającej małymi przyjemnościami, pięknem i związkami międzyludzkimi sprawi, że ten miesiąc będzie przyjemny. Samotni mogą spotkać miłość, a bez względu na to czy macie kogoś do pary czy nie, poznacie wiele osób, bo atmosfera będzie sprzyjać znajomościom.

Od lutego Neptun zmieni znak i wejdzie do Ryb. Zwiększy się wasza wrażliwość, wysubtelni odbiór rzeczywistości i rozwinie wyobraźnia. Ryby wykonujące zawody, które wymagają natchnienia, wyobraźni i inspiracji będą miały pole do popisu. Jednak przy aspektach Neptuna istnieje niebezpieczeństwo wystąpienia dziwacznych dolegliwości, więc uważajcie na swoje zdrowie i dbajcie o stan nerwów. Neptun może przynieść Wam trochę zamieszana i niepewności. W waszym życiu mogą pojawić się niejasne sytuacje lub ludzie, których spotkacie teraz na swojej drodze, będą niekoniecznie godni zaufania. Dlatego zachowajcie sceptycyzm i zdrowy rozsądek wobec niezwykłych okazji i wspaniałych możliwości, bo mogą one okazać się jedynie mirażem.

Bardzo uważajcie na dietę i pilnujcie harmonogramu zażywania leków. I nie przesadzajcie z ilością połykanych pigułek, bo mimo dobrych intencji możecie narobić więcej szkody niż pożytku. Będziecie teraz bardzo wrażliwe, szczególnie na substancje chemiczne. Niewskazane są używki, bo możecie bardzo łatwo popaść w uzależnienie, dlatego wystrzegajcie się alkoholu, papierosów i nie nadużywajcie też telewizji i internetu. Możecie też stracić kontakt z rzeczywistością i za sprawą Neptuna odpłynąć. Za to Ryby artystycznie uzdolnione powinny wykorzystać inspirację.

Od końca lutego do połowy marca czeka Was udany czas jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Jest duża szansa, że zostaniecie zauważone i docenione w pracy. Możecie się wyróżnić i zabłysnąć. Natomiast pierwsza połowa kwietnia może być trochę nerwowa. Od końca czerwca do końca lipca będzie się Wam dobrze wiodło w pracy. W drugiej połowie tego roku również będą się trafiać szanse, ale grozi Wam nadmierny optymizm. Możecie trochę negować przeciwności i patrzeć z nadzieją w przyszłość. Nie bagatelizujcie jednak problemów i przeszkód na waszej drodze. Postawa typu „jakoś to się ułoży” może Was doprowadzić do kłopotów. Bądźcie zwłaszcza bardzo ostrożne w sprawach związanych z pieniędzmi. Początkowa dobra passa może wytłumić waszą czujność. Pamiętajcie, że po latach tłustych nadchodzą też chude i dlatego warto oszczędzać i zapobiegać, tak na wszelki wypadek.

Od października wpływ Saturna będzie wspierał wasze zdolności do koncentracji. Choć dary pana czasu trudno zdobyć, to są one trwałe i solidne. Długotrwałe wysiłki i koncentracja na sprawach zawodowych będzie powoli przynosić oczekiwane efekty. Nadszedł czas, żeby pozbyć się tego, co do tej pory przeszkadzało Wam w karierze. Możecie zyskać status i pozycję, ale tylko pod warunkiem, że w ostatnich latach dałyście z siebie wszystko. Listopad mimo zimowej aury, będzie udany pod względem uczuciowym. Samotni mogą znaleźć wymarzoną drugą połówkę, która sprawi, że poczujecie głęboką emocjonalną więź.

Podsumowując, ten rok powinien być dla Was całkiem udany, jeśli twórczo wykorzystacie planetarne wpływy. Dodatkowo, harmonijne aspekty Plutona umożliwią niektórym Rybom rozpoczęcie procesu transformacji. Pluton przyniesie Wam też możliwości zmiany spojrzenia na świat, ludzi wokół i siebie. Niektóre z Was zyskają dostęp do ukrytych możliwości i talentów.Program astrologiczny Urania