Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Postacie polskiej astrologii
Biuletyn astrologiczny
Program astrologiczny Urania
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
Słownik
System domów
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > 2012 > Lew


Lew w roku 2012

Autorka: Agnieszka

Na początku roku czeka Was trochę pracy i możliwe nieco gorsze samopoczucie. Zadbajcie więc o siebie i odpocznijcie. Od 9 lutego do 5 marca Wenus w Baranie może przynieść Wam nagle nową miłość. Samotni powinni mieć oczy szeroko otwarte, bo bardzo możliwe, że czekają na Was niespodziewane uniesienia. Koniec marca i połowa kwietnia będą interesujące pod względem zawodowym, mogą wtedy zajść niespodziewane zmiany. Wasze życie może ruszyć do przodu. Do czerwca Jowisz będzie przynosił szanse i okazje do rozwoju, ale aspekty te nie będą zbyt harmonijne, więc możecie łatwo przegapić możliwość i jeśli nie będziecie do końca zadowolone ze swoich osiągnięć, to musicie włożyć więcej pracy. Jowisz może Wam ten przynieść nadmierny optymizm, dlatego remedium na waszą sytuację będzie zdrowy rozsądek.

Od początku kwietnia aż do początków sierpnia Wenus w Bliźniętach będzie Wam zsyłać liczne okazje do nawiązywania znajomości i poznawania potencjalnych kandydatów i kandydatek, jeśli szukacie związku. Dlatego dla samotnych Lwów będzie okazja, żeby znaleźć sobie osobę do pary. Wenus powinna Wam też przynieść poprawę sytuacji materialnej. Koniec maja i czerwiec będą bardzo udane. Możecie wtedy pomyśleć nad sprawami zawodowymi i zająć się planowaniem kariery. Poza tym będzie Wam się naprawdę dobrze powodziło w pracy i będziecie docenione.

Od czerwca do końca roku Jowisz w Bliźniętach przyniesie Wam dużo możliwości rozwoju. Będziecie poznawać sporo interesujących osób. Zwłaszcza dla samotnych ten czas może przynieść prawdziwy związek. Lwy prowadzące własne biznesy powinny się zareklamować, bo teraz łatwiej Wam będzie dotrzeć do klientów. Jowisz stworzy możliwości poznawania ludzi i przede wszystkim będziecie mogły się rozwijać i rozwijać swój biznes.

Dzięki Jowiszowi wasze zdrowie i samopoczucie powinny się poprawić. Latem może Was nawet ogarnąć słodkie wakacyjne lenistwo. Jeśli w tym czasie pojedziecie na wakacje, to na pewno będą bardzo udane. Odprężycie się i zregenerujecie siły. Od końca lipca do końca sierpnia Słońce w waszym znaku doda Wam energii i optymizmu. Możliwe, że rozwiążecie problem, który nie dawał Wam spokoju od jakiegoś czasu i doznacie olśnienia.

We wrześniu do znaku Lwa zawita również Wenus, która uprzyjemni Wam życie. Dzięki planecie piękna i przyjemności będzie Wam łatwiej osiągnąć cele i to prawdopodobnie dzięki pomocy życzliwie nastawionych do Was osób. Warto zadbać o wygląd, sprawić sobie coś ładnego. Wenus będzie dodawać Wam uroku i przyjaźnie nastawi do Was otoczenie. A i Wam samym przybędzie czaru osobistego. Od koca września do końca października Słońce w Wadze będzie sprzyjać kontaktom towarzyskim. Dużo znajomości może przyjść poprzez waszą pracę.

Trochę gorsze samopoczucie i nieco mniej optymizmu od końca października do końca listopada. Saturn może Was nieco przygnieść obowiązkami. Jeśli dalej będziecie chciały się rozwijać zawodowo, to nie będzie to już takie łatwe, jak do tej pory. Z drugiej strony, jeżeli w waszym życiu niektóre osoby i czy też niektóre zajęcia przestały spełniać swoją rolę, albo okaże się, że w jakiś sposób Was hamują, to nadejdzie czas, żeby się od nich odciąć. Od 7 października do połowy listopada Mars w Strzelcu będzie Wam dodawał zapału i energii do działania. Możecie poczuć, że nadeszła pora, żeby działać z rozmachem i to co zrobicie może przynieść zamierzone efekty.Program astrologiczny Urania