To jest strona Bogdana Krusińskiego

 O mnie Jestem absolwentem Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej, kierunek: Automatyka i Robotyka, specjalność: Sterowanie Elastycznych Systemów Wytwarzania (FMS). Napisałem pracę dyplomową "Robot przemysłowy typu TRICEPT (trójramienny)", którą obroniłem w maju 1999 roku. Więcej informacji o robotach i robotyce na mojej stronie "Roboty o równoległej strukturze kinematycznej".

Fotografia i fotoreportaż.
Informatyka i programowanie komputerów (C/C++, narzędzie RAD C++Builder od 1997 roku, relacyjne bazy danych).

 Zainteresowania
 astrologia Astrologią interesuję się od 1989 roku, a zajmuję się nią intensywnie od czerwca 1994. Od czerwca 1996 prowadzę w Warszawie nieregularnie odbywające się warsztaty, których motywem przewodnim jest anatomia i synteza interpretacji astrologicznej.
 


Teraz prowadzę studia nad następującymi tematami:

  Archetypowe znaczenia aspektów planet w świetle relacji łączących władane przez nie fazy Zodiaku. Jak dotychczas skupiłem się na połączeniach najtrudniejszych i najmniej zrozumiałych, czyli na połączeniach kwinkunksowych (150°) i konfinisowych (30°).
  Archetypowe znaczenia planet w poszczególnych fazach Zodiaku.
  Teoria progresji - progresje sekundarne i różne typy progresji prymarnych.
  System sektorów (nowocześniejsza nazwa zjawiska w j. ang. określanego "houses"), gdzie jestem m.in. autorem całkowicie nowego sposobu przeprowadzania domifikacji kosmogramu.
  Astrologia porównawcza oraz kosmogramy kontaktowe, zwane także wektorowymi (2 osoby lub 2 osoby i wydarzenie).
  Rektyfikacja horoskopu chrztu Polski - Kosmogramu Narodu Polskiego - 16 kwietnia 966 (wtorek, pierwszy dzień po świętach wielkanocnych).
  Zunifikowana teoria relokacji.
  Astrologia elekcyjna, tzn. wybór odpowiedniego momentu na rozpoczęcie dowolnego przedsięwzięcia.
  Teoria aspektów - dysharmonia i harmonia jako dwa niezbędne każdemu człowiekowi przeciwieństwa - stymulacja i jej brak.
  Interpretacje kosmogramów.
Zapraszam do dyskusji i wymiany poglądów wszystkich zainteresowanych tą zajmującą i obszerną dziedziną wiedzy, jaką jest astrologia, nowocześniej zwana kosmoekologią. Więcej informacji o astrologii znajdziesz na mojej stronie Astrologia w Internecie po polsku.  Zapraszam

Ta strona była ostatni raz aktualizowana 2 sierpnia 2000.